Ogłoszenie duszpasterskie

Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.

Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych


*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo :)

grafitowa perełka

Tu przedstawiamy nasze motocykle
fiestacz
AM
Posty: 16
Rejestracja: 02 cze 2020, 08:13
Lokalizacja: Zabrze

grafitowa perełka

Post autor: fiestacz »

Motek zakupiony miesiąc temu rok 2014 ,tu jeszcze goły ,oprócz stelaży pod kufer,i mojego centralnego kufra co mi pozostał, powoli go ubieram
Załączniki
imgpsh_fullsize_anim (1).jpg



Awatar użytkownika
Tomek 69
A+B
Posty: 595
Rejestracja: 09 maja 2019, 21:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: grafitowa perełka

Post autor: Tomek 69 »

Niech dobrze służy i nigdy nie zawiedzie. Udanego sezonu życzę. LWG


Romet, Ogar, CZ 175, Suzuki Bandit 400 i obecnie od maja 2018 V-strom DL650 k 5 czarny oraz DL 650 z 2024 roku model 2025 niebieski

Gaspar75
A+B
Posty: 634
Rejestracja: 04 lut 2019, 18:39

Re: grafitowa perełka

Post autor: Gaspar75 »

Gratuluję zakupu.


Suzuki DL 650 AK8 --> Dl 1000 AL8--> DL1050

Awatar użytkownika
Oskar
A+B+C+D
Posty: 2110
Rejestracja: 23 wrz 2019, 20:22

Re: grafitowa perełka

Post autor: Oskar »

Część ubieraj i pokazuj co tam robisz. Zacznij od pługu.


Lepszy głupiec wędrujący po świecie niż mędrzec siedzący w domu

diabełek
A1
Posty: 43
Rejestracja: 20 lip 2018, 20:55

Re: grafitowa perełka

Post autor: diabełek »

Gratulacje, niech dobrze służy



Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E+T
Posty: 3611
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: grafitowa perełka

Post autor: Lord »

Gratki


Voge 900 DSX / Husqvarna 901 Expedition

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 5849
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40

Re: grafitowa perełka

Post autor: lukas76 »

Graty, ładny



kaloryferarz
A+B+C
Posty: 1281
Rejestracja: 03 maja 2020, 21:19
Lokalizacja: okolice Krakowa

Re: grafitowa perełka

Post autor: kaloryferarz »

Jaki wypucowany :)


Komar 2350 -> Shadow 500 -> Yamaha XJ6 Diversion -> DL 650 AL9 -> Burgman 400 -> Kymco AK550 Premium

Kuba76
A1
Posty: 97
Rejestracja: 24 kwie 2020, 09:09

Re: grafitowa perełka

Post autor: Kuba76 »

Gratki, szerokości i zadowolenia życzę



Awatar użytkownika
Voyager
A+B
Posty: 520
Rejestracja: 13 lis 2018, 11:57
Lokalizacja: Polska południowa

Re: grafitowa perełka

Post autor: Voyager »

Gratulacje! Fajny Ci on. Niech służy bezproblemowo i sporo frajdy daje.


Romet Kadet -> Romet Ogar 200 -> Junak 901 -> Honda Varadero 125 -> Suzuki V-Strom DL650XT L8 -> Suzuki V-Strom DL650XT M0

fiestacz
AM
Posty: 16
Rejestracja: 02 cze 2020, 08:13
Lokalizacja: Zabrze

Re: grafitowa perełka

Post autor: fiestacz »

Pierwszy był zakup gmole heeda na aledrogo, szkoda by było plastiki uszkodzić,i założone poszerzenie stopki.
Załączniki
poszerzenie stopki dostałem od poprzedniego właściciela pomalowałem i założone
poszerzenie stopki dostałem od poprzedniego właściciela pomalowałem i założone
zdjęcie trochę z daleka
zdjęcie trochę z daleka



jacek.m
A2
Posty: 264
Rejestracja: 06 maja 2019, 21:35
Lokalizacja: Siecino k.Złocienica

Re: grafitowa perełka

Post autor: jacek.m »

Fajny niech Ci służy . Gratulacje zakupu.



Awatar użytkownika
Tomek 69
A+B
Posty: 595
Rejestracja: 09 maja 2019, 21:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: grafitowa perełka

Post autor: Tomek 69 »

Gmole ważna rzecz nie tylko chroni plastiki przy paciaku ale łatwiej będzie moto podnieść. Poszerzenie stopki też się sprawdza nie tylko w terenie a i na rozgrzanym od słońca asfalcie. Przemyślany zakup, pomału go ubierzesz. Szerokości i przede wszystkim frajdy z jazdy życzę.


Romet, Ogar, CZ 175, Suzuki Bandit 400 i obecnie od maja 2018 V-strom DL650 k 5 czarny oraz DL 650 z 2024 roku model 2025 niebieski

Lysymaciek
A1
Posty: 33
Rejestracja: 17 maja 2020, 17:13
Lokalizacja: New Ross,Irlandia

Re: grafitowa perełka

Post autor: Lysymaciek »

Ładna. Wybrudź ją trochę,za czysta jest :D



Awatar użytkownika
bojaco
A+B+C
Posty: 1547
Rejestracja: 01 maja 2018, 21:44
Lokalizacja: Reksio, Bolek i Lolek...

Re: grafitowa perełka

Post autor: bojaco »

Fajna ta szeroka mordka, miałem takiego. Szerokości!


DL650 2013 -> DL1000 2016 -> R1200GS Adv 2016 -> R1250GS Adv 2020 czyli nadal w Osi :o

fiestacz
AM
Posty: 16
Rejestracja: 02 cze 2020, 08:13
Lokalizacja: Zabrze

Re: grafitowa perełka

Post autor: fiestacz »

Lysymaciek pisze:Ładna. Wybrudź ją trochę,za czysta jest :D
Dobre ,zrobiłem nim dwie dłuższe trasy i dwa razy wracalem w deszczu,także pierwsze koty za płoty



Lysymaciek
A1
Posty: 33
Rejestracja: 17 maja 2020, 17:13
Lokalizacja: New Ross,Irlandia

Re: grafitowa perełka

Post autor: Lysymaciek »

Tak trzymać;)



fiestacz
AM
Posty: 16
Rejestracja: 02 cze 2020, 08:13
Lokalizacja: Zabrze

Re: grafitowa perełka

Post autor: fiestacz »

Wizyta u chłopaków z R.m-g w Inwałdzie ,zamontowana stopka centralna i przymiarka osłony pod kolektor.
Załączniki
imgpsh_fullsize_anim (6).jpg



fiestacz
AM
Posty: 16
Rejestracja: 02 cze 2020, 08:13
Lokalizacja: Zabrze

Re: grafitowa perełka

Post autor: fiestacz »

dziób od xt
Załączniki
imgpsh_fullsize_anim (2).jpg
imgpsh_fullsize_anim (2).jpg (432.26 KiB) Przejrzano 4931 razy



fiestacz
AM
Posty: 16
Rejestracja: 02 cze 2020, 08:13
Lokalizacja: Zabrze

Re: grafitowa perełka

Post autor: fiestacz »

długo poszukiwana oryginalna osłona. i to będzie na tyle jeśli chodzi o efekty wizualne.Teraz na zimę wymiana klocków tył,olej filtry
Załączniki
1595080064423.JPEG
1595080064423.JPEG (507.56 KiB) Przejrzano 4929 razy



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Motocykle”