Ogłoszenie duszpasterskie
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
grafitowa perełka
grafitowa perełka
Motek zakupiony miesiąc temu rok 2014 ,tu jeszcze goły ,oprócz stelaży pod kufer,i mojego centralnego kufra co mi pozostał, powoli go ubieram
Re: grafitowa perełka
Niech dobrze służy i nigdy nie zawiedzie. Udanego sezonu życzę. LWG
Romet, Ogar, CZ 175, Suzuki Bandit 400 i obecnie od maja 2018 V-strom DL650 k 5 czarny oraz DL 650 z 2024 roku model 2025 niebieski
Re: grafitowa perełka
Część ubieraj i pokazuj co tam robisz. Zacznij od pługu.
Lepszy głupiec wędrujący po świecie niż mędrzec siedzący w domu
-
kaloryferarz
- A+B+C
- Posty: 1281
- Rejestracja: 03 maja 2020, 21:19
- Lokalizacja: okolice Krakowa
Re: grafitowa perełka
Jaki wypucowany 
Komar 2350 -> Shadow 500 -> Yamaha XJ6 Diversion -> DL 650 AL9 -> Burgman 400 -> Kymco AK550 Premium
Re: grafitowa perełka
Gratulacje! Fajny Ci on. Niech służy bezproblemowo i sporo frajdy daje.
Romet Kadet -> Romet Ogar 200 -> Junak 901 -> Honda Varadero 125 -> Suzuki V-Strom DL650XT L8 -> Suzuki V-Strom DL650XT M0
Re: grafitowa perełka
Pierwszy był zakup gmole heeda na aledrogo, szkoda by było plastiki uszkodzić,i założone poszerzenie stopki.
- Załączniki
Re: grafitowa perełka
Gmole ważna rzecz nie tylko chroni plastiki przy paciaku ale łatwiej będzie moto podnieść. Poszerzenie stopki też się sprawdza nie tylko w terenie a i na rozgrzanym od słońca asfalcie. Przemyślany zakup, pomału go ubierzesz. Szerokości i przede wszystkim frajdy z jazdy życzę.
Romet, Ogar, CZ 175, Suzuki Bandit 400 i obecnie od maja 2018 V-strom DL650 k 5 czarny oraz DL 650 z 2024 roku model 2025 niebieski
-
Lysymaciek
- A1
- Posty: 33
- Rejestracja: 17 maja 2020, 17:13
- Lokalizacja: New Ross,Irlandia
Re: grafitowa perełka
Fajna ta szeroka mordka, miałem takiego. Szerokości!
DL650 2013 -> DL1000 2016 -> R1200GS Adv 2016 -> R1250GS Adv 2020 czyli nadal w Osi 
Re: grafitowa perełka
Dobre ,zrobiłem nim dwie dłuższe trasy i dwa razy wracalem w deszczu,także pierwsze koty za płotyLysymaciek pisze:Ładna. Wybrudź ją trochę,za czysta jest
-
Lysymaciek
- A1
- Posty: 33
- Rejestracja: 17 maja 2020, 17:13
- Lokalizacja: New Ross,Irlandia
Re: grafitowa perełka
Wizyta u chłopaków z R.m-g w Inwałdzie ,zamontowana stopka centralna i przymiarka osłony pod kolektor.
Re: grafitowa perełka
dziób od xt
- Załączniki
-
- imgpsh_fullsize_anim (2).jpg (432.26 KiB) Przejrzano 4931 razy
Re: grafitowa perełka
długo poszukiwana oryginalna osłona. i to będzie na tyle jeśli chodzi o efekty wizualne.Teraz na zimę wymiana klocków tył,olej filtry
- Załączniki
-
- 1595080064423.JPEG (507.56 KiB) Przejrzano 4929 razy