Ogłoszenie duszpasterskie

Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.

Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych


*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo :)

Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel

Forum na tematy których nie ma w innych częściach forum
Awatar użytkownika
crimson
A+B+C+D+E+T
Posty: 4484
Rejestracja: 27 wrz 2017, 14:19
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel

Post autor: crimson »

Ja proponuję oczywiście ze śniadaniem.
Ocena: 5.88235%


DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS --> brak --> CRF1100 ATAS DTC

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 5849
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40

Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel

Post autor: lukas76 »

Muszę siąść i zastanowić się nad trasą, wszystko będzie uzależnione od sytuacji epizootiologicznej i tak trzeba te trasy ustawić



Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 5849
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40

Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel

Post autor: lukas76 »

Na razie to nawet pensjonaty zamknięte :cry:



Awatar użytkownika
gorghu
A+B+C+D+E
Posty: 3405
Rejestracja: 04 paź 2016, 18:10
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel

Post autor: gorghu »

@crimson jak przyjdzie co do czego to w razie co będziemy się zgadywać. ale dzięki za propozycję :)


Grzesiek
DL 650 AK8 Black Mat -->> Super Tenere 1200

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5431
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel

Post autor: Struna »

A niech mnie ktoś uświadomi - skąd w ogóle trasa na Czechy ?
To nie jest w niemcowni ?


DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E+T
Posty: 3612
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel

Post autor: Lord »

Szlak piwny naturalnie wiedzie przez Pilzno :)


Voge 900 DSX / Husqvarna 901 Expedition

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 5849
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40

Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel

Post autor: lukas76 »

Struna pisze:
15 sty 2021, 17:30
A niech mnie ktoś uświadomi - skąd w ogóle trasa na Czechy ?
To nie jest w niemcowni ?
Ludziska chcą się wpierw chemii napić przed prawdziwym piwkiem :lol: . Oczywiście muzeum w Pilźnie warto zobaczyć, a do mnie z Pilzna 100 km ;)



Awatar użytkownika
morhot
A2
Posty: 236
Rejestracja: 18 lut 2019, 13:12
Lokalizacja: Myślenice

Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel

Post autor: morhot »

Zainteresowany:)
Oczywiście wszystko zależy od terminu, ale chętnie usiądę prz złotym kuflu z takimi znakomitościami jak na liście powyżej:)


armatura -> sportowy turystyk -> adventure -> sport + adventure -> adventure :-)
Kawasaki -> Triumph -> Suzuki -> Honda + Triumph -> KTM + Husqvarna

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5431
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel

Post autor: Struna »

morhot pisze:
15 sty 2021, 19:33
chętnie usiądę prz złotym kuflu z takimi znakomitościami jak na liście powyżej:)
Przydziobał ;)


DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

marwis73
A1
Posty: 60
Rejestracja: 26 maja 2019, 12:45
Lokalizacja: Wieszowa

Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel

Post autor: marwis73 »

A ja się jeszcze załapię :o



Awatar użytkownika
QraC
A+B+C
Posty: 1945
Rejestracja: 29 wrz 2016, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel

Post autor: QraC »

A kiedy to to planujecie?

Może sam bym się wybrał na piwo :idea:


Kawasaki ER5 -->> Suzuki GSF 600 Bandit -->>Suzuki V-Strom 650 XT -->> Suzuki V-Strom 1000 -->> BMW R1250GS Adventure


Ride Through Life

Awatar użytkownika
Centrino
Administrator
Posty: 5108
Rejestracja: 30 wrz 2016, 17:55
Lokalizacja: DLU

Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel

Post autor: Centrino »

QraC pisze:
16 sty 2021, 09:17
A kiedy to to planujecie?

Może sam bym się wybrał na piwo :idea:
Plany są na weekend majowy


JAWA 350TS -> BMW F650 -> DL650 AK8 -> DL1050XT

Części, akcesoria motocyklowe https://dlmoto.pl/

Awatar użytkownika
KroQ
A+B
Posty: 526
Rejestracja: 16 lip 2020, 05:57
Lokalizacja: R@dlin

Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel

Post autor: KroQ »

Można też przez Ostrawę i Ołomuniec na Hradec jechać ;). Później Praga i Pilzno.


DL 650 UEL0 :roll: @ll Foto-tag: 26
SWDSCI
SCISWD

Awatar użytkownika
morhot
A2
Posty: 236
Rejestracja: 18 lut 2019, 13:12
Lokalizacja: Myślenice

Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel

Post autor: morhot »

Jak weekend majowy, to u mnie niestety tylko jako opcja rezerwowa.
Bo planujemy Grecję od 30.04... o ile korona pozwoli...


armatura -> sportowy turystyk -> adventure -> sport + adventure -> adventure :-)
Kawasaki -> Triumph -> Suzuki -> Honda + Triumph -> KTM + Husqvarna

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5431
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel

Post autor: Struna »

KroQ pisze:
16 sty 2021, 11:45
Można też przez Ostrawę i Ołomuniec na Hradec jechać ;). Później Praga i Pilzno.
Można też przez NordKapp :D


DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

Awatar użytkownika
Centrino
Administrator
Posty: 5108
Rejestracja: 30 wrz 2016, 17:55
Lokalizacja: DLU

Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel

Post autor: Centrino »

Struna pisze:
16 sty 2021, 13:56
KroQ pisze:
16 sty 2021, 11:45
Można też przez Ostrawę i Ołomuniec na Hradec jechać ;). Później Praga i Pilzno.
Można też przez NordKapp :D
Ale wtedy przez te kilka dni się chyba nie wyrobimy :)


JAWA 350TS -> BMW F650 -> DL650 AK8 -> DL1050XT

Części, akcesoria motocyklowe https://dlmoto.pl/

Awatar użytkownika
KroQ
A+B
Posty: 526
Rejestracja: 16 lip 2020, 05:57
Lokalizacja: R@dlin

Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel

Post autor: KroQ »

@Struna Ja zawsze powtarzam, że Ziemia jest ponoć okrągła 😉 byle by tylko w baku starczyło to się jakoś dojedzie 🙂


DL 650 UEL0 :roll: @ll Foto-tag: 26
SWDSCI
SCISWD

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5431
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel

Post autor: Struna »

Centrino pisze:
16 sty 2021, 16:57

Ale wtedy przez te kilka dni się chyba nie wyrobimy :)
My się nie wyrobimy ? To kto jak nie my ? :D


DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 5849
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40

Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel

Post autor: lukas76 »

Dla smaczku ;)



Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 5849
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40

Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel

Post autor: lukas76 »

1. @dziadekH/plecaczek
2. @staszek_s/plecaczek
3. @gorghu
5. @Lord
6. @Centrino/plecaczek?
7. @Struna/plecaczek?
8. @szuwarek
9. @crimson/plecaczek?
10. @lukas76 - na miejscu?
11. @Sliwa6 Zwania



ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólne”