Ogłoszenie duszpasterskie
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
Ja proponuję oczywiście ze śniadaniem.
- Ocena: 5.88235%
DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS --> brak --> CRF1100 ATAS DTC
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
Muszę siąść i zastanowić się nad trasą, wszystko będzie uzależnione od sytuacji epizootiologicznej i tak trzeba te trasy ustawić
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
@crimson jak przyjdzie co do czego to w razie co będziemy się zgadywać. ale dzięki za propozycję 
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
A niech mnie ktoś uświadomi - skąd w ogóle trasa na Czechy ?
To nie jest w niemcowni ?
To nie jest w niemcowni ?
DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
Szlak piwny naturalnie wiedzie przez Pilzno 
Voge 900 DSX / Husqvarna 901 Expedition
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
Ludziska chcą się wpierw chemii napić przed prawdziwym piwkiem
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
Zainteresowany:)
Oczywiście wszystko zależy od terminu, ale chętnie usiądę prz złotym kuflu z takimi znakomitościami jak na liście powyżej:)
Oczywiście wszystko zależy od terminu, ale chętnie usiądę prz złotym kuflu z takimi znakomitościami jak na liście powyżej:)
armatura -> sportowy turystyk -> adventure -> sport + adventure -> adventure
Kawasaki -> Triumph -> Suzuki -> Honda + Triumph -> KTM + Husqvarna
Kawasaki -> Triumph -> Suzuki -> Honda + Triumph -> KTM + Husqvarna
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
A kiedy to to planujecie?
Może sam bym się wybrał na piwo
Może sam bym się wybrał na piwo
Kawasaki ER5 -->> Suzuki GSF 600 Bandit -->>Suzuki V-Strom 650 XT -->> Suzuki V-Strom 1000 -->> BMW R1250GS Adventure
Ride Through Life
Ride Through Life
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
Można też przez Ostrawę i Ołomuniec na Hradec jechać
. Później Praga i Pilzno.
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
Jak weekend majowy, to u mnie niestety tylko jako opcja rezerwowa.
Bo planujemy Grecję od 30.04... o ile korona pozwoli...
Bo planujemy Grecję od 30.04... o ile korona pozwoli...
armatura -> sportowy turystyk -> adventure -> sport + adventure -> adventure
Kawasaki -> Triumph -> Suzuki -> Honda + Triumph -> KTM + Husqvarna
Kawasaki -> Triumph -> Suzuki -> Honda + Triumph -> KTM + Husqvarna
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
Można też przez NordKapp
DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
@Struna Ja zawsze powtarzam, że Ziemia jest ponoć okrągła
byle by tylko w baku starczyło to się jakoś dojedzie 
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
My się nie wyrobimy ? To kto jak nie my ?
DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl