Parowanie intercomów różnych marek

Online
prebenny
A+B+C
Posty: 1633
Rejestracja: 05 lut 2017, 19:58
Lokalizacja: Poznań

Re: Parowanie intercomów różnych marek

Post autor: prebenny »

@Lord z flachy rozliczymy się na zlocie ale moja Sena bez problemu się z chińskim interkomem sparowała ;)


null

Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E
Posty: 3343
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Parowanie intercomów różnych marek

Post autor: Lord »

prebenny pisze:@Lord z flachy rozliczymy się na zlocie ale moja Sena bez problemu się z chińskim interkomem sparowała ;)
Flacha jest za parowanie Seny z Cardo czytaj dokładnie :)


DL650A L8

Awatar użytkownika
Piter7011
A2
Posty: 282
Rejestracja: 02 sty 2019, 22:19
Lokalizacja: Kalisz

Re: Parowanie intercomów różnych marek

Post autor: Piter7011 »

Kilka dni temu nabyłem od majfredów zestaw interkomów Freedconn R1 z wbudowaną kamerką 2 sztuki i są z nimi już dwa problemy ,pierwszy mniej ważny to taki że jeden gada po Angielsku co jest ok. natomiast drugi po Chińsku ale to jeszcze nic gdyż nie idzie ich sparować między sobą a nawet jeśli to następuje o czym nie mam wiedzy to i tak nie wiem jak je wystartować aby sprawdzić . Łączą się z telefonem bez problemu co testowałem . Instrukcję ściągnąłem jakąś z neta ale ona jakoś mało precyzyjna -czytelna a ja nigdy wcześniej nie parowałem takich urządzeń . Może ktoś też nabył taką zabawkę i ma więcej wiedzy którą się podzieli Dzięki Piter



Awatar użytkownika
Piter7011
A2
Posty: 282
Rejestracja: 02 sty 2019, 22:19
Lokalizacja: Kalisz

Re: Parowanie intercomów różnych marek

Post autor: Piter7011 »

Interkomy niestety okazały się częściowo nie użyteczne dla mnie więc zmieniły właściciela . Po sprawdzeniu przez elektronika okazało się ze między sobą nigdy nie połączą się normalnie, bo nie mają takiej funkcji . Ich zadaniem jest łączyć się smartfonem, mp 4, nawigacja , radio no i kamera + zdjęcia. Miał być model Freedconn R1+ , a nie R1 niby mały plus a robi różnicę .



ODPOWIEDZ

Wróć do „Interkomy, Nawigacje, Kamery”