Ogłoszenie duszpasterskie
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
Ja na pewno bez plecaczka
DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS --> brak --> CRF1100 ATAS DTC
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
A ja niestety odpadam 
Doktorek zawezwał mnie do szpitala niewiele przed wyjazdem i mogę nie dojść do siebie do czasu wyjazdu
Doktorek zawezwał mnie do szpitala niewiele przed wyjazdem i mogę nie dojść do siebie do czasu wyjazdu
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
Bardzo szkoda ale na operację sporo czekałem i miała być w końcu sierpnia. Przenieśli ją na wcześniejszy termin, nic na to nie poradzę a nie będę narzekał na dobroć doktorka
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
Korzystaj ze służby zdrowia, skoro jest okazja.
DL650 2013 -> DL1000 2016 -> R1200GS Adv 2016 -> R1250GS Adv 2020 czyli nadal w Osi 
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
Zobaczymy co będzie, temat nie ucieknie, można przecież przesunąć
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
Chińczycy mają takie przysłowie: "Kto czeka, ten się doczeka". A jak byłem przez jakiś czas w UK, to w branży w której robiłem, a która pięknie wpisuje się w temat tego wyjazdu, można było często przeczytać taką sentencję: "Good things come to those, who can wait".
DL650 2013 -> DL1000 2016 -> R1200GS Adv 2016 -> R1250GS Adv 2020 czyli nadal w Osi 
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
- Załączniki
-
- received_452478899510822.jpeg (19.22 KiB) Przejrzano 7695 razy
- Ocena: 5.88235%
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
fajnie. niech czeka 
ale mam wrażenie że poczeka ciut dłużej bo ten początek maja to jest taki niepewny mocno (z wiadomych przyczyn).
ale mam wrażenie że poczeka ciut dłużej bo ten początek maja to jest taki niepewny mocno (z wiadomych przyczyn).
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
Też mam takie obawy. Gadałem nawet z kolegą tutaj co ma pensjonat, mówił że na razie nie ma żadnych wieści czy cokolwiek puszczą. Masakra jakaś
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
No to jako delegacja przecież 
- Ocena: 5.88235%
DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
Jakby była możliwość to bym się dołączył. Do picia się nie nadaję, ale z kolegami bym się przejechał
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
Jak koledzy Cię przyjmą to czemu nie,ale wiesz jak to mówią, tylko źli ludzie nie piją... Oczywiście żart
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
Dobry namiot nie jest zły 
DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
Dla przeciwwagi lokalne browary podkarpacki bieszczadzkie
- Załączniki
-
- received_276289520551405.jpeg (755.24 KiB) Przejrzano 7617 razy
-
- received_3720057181381486.jpeg (680.42 KiB) Przejrzano 7617 razy
-
- received_2914764288811970.jpeg (843.11 KiB) Przejrzano 7617 razy
Voge 900 DSX / Husqvarna 901 Expedition
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
Jakiś wzmocniony nieco 
DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
Na gorąco powiem duch Sanu mnie rozczarował alkohol 6.1 % więc jak na piwo nie mało a w smaku niestety za słodki jak dla.mnoe. po za tym podejrzanie wygląda wyrób niewiadomego warzenia dla firmy X, dobre hasło jeżeli chodzi o nazwę ale sam wyrób nie powala...
Voge 900 DSX / Husqvarna 901 Expedition