DL-jak choinka, czy to ma sens ?

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

DL-jak choinka, czy to ma sens ?

Post autor: Iżu »

Cześć i czołem koledzy, jestem ciekaw czy ubieracie swoje Suczki w dodatkowe gadżety typu:

* przedłużenie błotnika przedniego ?
* kratka ochronna na chłodnicę ?
* kratki ochronne na reflektor przedni ?
* itd.

Czy zakładanie różnych tego typu dodatkowych elementów zabezpieczających ma sens, gdy np. jeździmy głównie tylko po asfalcie ?
Czy to nie jest trochę tak że wieszamy na tych naszych motocyklach coraz więcej niepotrzebnych rzeczy, których nigdy nie wykorzystamy robiąc z jednośladu czołg ? :P

Pozdrówka ;)


Iżu

Awatar użytkownika
QraC
A+B+C
Posty: 1812
Rejestracja: 29 wrz 2016, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: DL-jak choinka, czy to ma sens ?

Post autor: QraC »

Nie - właśnie z powodów o których napisałeś powyżej :-)
Ocena: 5.88235%


Kawasaki ER5 -->> Suzuki GSF 600 Bandit -->>Suzuki V-Strom 650 XT -->> Suzuki V-Strom 1000 -->> BMW R1250GS Adventure


Ride Through Life

Awatar użytkownika
kitza
A2
Posty: 266
Rejestracja: 30 wrz 2016, 21:16
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: DL-jak choinka, czy to ma sens ?

Post autor: kitza »

Przedłużenie błotnika czeka na montaż. Do tej pory jeździłem tylko po asfalcie ale wystarczyło czasami trochę deszczu i kawałek szutru i buty były uwalone błotem, wiec jak dla mnie przydatna rzecz.
Kratkę na chłodnice pewnie też z czasem założę. Nie trzeba zjeżdżać z asfaltu żeby dostać kamieniem, a taka kratka kosztuje sporo mniej niż nowa chłodnica.

Błędy w pisowni sponsoruje Tapatalk.


Romet Komar -> Suzuki GSF 600 Bandit -> Suzuki V-Strom 1000

Awatar użytkownika
Seba
A
Posty: 425
Rejestracja: 21 wrz 2016, 19:48
Lokalizacja: Opole

Re: DL-jak choinka, czy to ma sens ?

Post autor: Seba »

To wszystko zależy w jakich warunkach się jeździ. Raz mi się zdarzyło jechać wąską drogą polną gdzie przydała by się osłona na reflektory, przedłużenie błotnika bardzo fajna sprawa, kratka na chłodnicę myślę, że częsta jazda w grupie po szutrach i pewnie zakup bardzo przydatny itd. Użycie tutaj zwrotu gadżet jest nietrafione, po prostu, są elementy, w które stosuje się kiedy tego wymaga styl jazdy, a jak ktoś chce niech montuje co mu się podoba, lepsze to niż widywane motocykle trzymające się na taśmie klejącej.



Online
Awatar użytkownika
Centrino
Administrator
Posty: 4491
Rejestracja: 30 wrz 2016, 17:55
Lokalizacja: DLU

Re: DL-jak choinka, czy to ma sens ?

Post autor: Centrino »

Ja tam raczej nic nie dodaję poza gniazdem zapalniczki, jakimś uchwytem na gepeesa, ciepłorączek.
Natomiast zastanawiałem się nad kratką na lampki ale się nieco spóźniłem bo w zeszłym sezonie małym kamyczkiem lampka dostała i się zrobiło małe pęknięcie.


JAWA 350TS -> BMW F650 -> DL650 AK8 -> DL1050XT

Części, akcesoria motocyklowe https://dlmoto.pl/

Raptor
A
Posty: 320
Rejestracja: 16 paź 2016, 18:26
Lokalizacja: śląskie

Re: DL-jak choinka, czy to ma sens ?

Post autor: Raptor »

A co ja mam powiedzieć :lol:
topic480.html
Ważne jest to by dodatki były tobie potrzebne i przemyślane, nie jako ozdoba, bo ktoś ma i jest fajnie.


DL650 AK8

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne do Vstrom-a”