Interkom Midland BTX2 Pro S - mini recenzja

wojcimierz
A1
Posty: 43
Rejestracja: 03 kwie 2021, 19:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Interkom Midland BTX2 Pro S - mini recenzja

Post autor: wojcimierz »

Zrób dokładnie to co w instrukcji w aplikacji. Usuń interkom ze sparowanych urządzeń w telefonie i sparuje ponownie. Na wyłączonym interkomie 7 sekund środkowy przycisk a potem + przez ileś sekund i paruj.

Wysłane z mojego V2046 przy użyciu Tapatalka



kawasaki versys 650 > honda vfr1200x crosstourer

Awatar użytkownika
KarolBytom
A2
Posty: 148
Rejestracja: 27 cze 2017, 21:46

Re: Interkom Midland BTX2 Pro S - mini recenzja

Post autor: KarolBytom »

Okazało się że mam stare oprogramowanie w interkomie najpierw zaktualizowałem interkom dopiero potem aplikacja z telefonu połączyła się z interkomem. Udało się zciszyc nawigacje podczas słuchania radia z telefonu. Ale powiem szczerze ze do pełni satysfakcji jeszcze droga daleka. Nie wiem czemu podczas słuchania muzyki z telefonu po wcisnieciu + lub - na 1sekunde poziom głośności w słuchawkach się zmienia na obecnie cichszy. A po sekundzie jest poziom który sobie ustaliliśmy. Nie wiem po co jest ta sekundową zmiana poziomu głosu po wcisnieciu + lub - . Powinno być jak wszędzie jak chce głośniej wciskam + i dzwiek się podnosi o jeden poziom . Bez jakiś dziwnych wstawek. Mimo tylu lat w łączności jeśli chodzi o interkomy to droga daleka jeszcze ich czeka do osiągnięcia idealnego interkomu. Dobrze ze nie kupnem najdroższego midlanda bo bym się popłakał. Ale teraz używanie jest to teraz znośne.


Nauczyłeś się jeździć motocyklem , więc naprawiać go też się nauczysz !

wojcimierz
A1
Posty: 43
Rejestracja: 03 kwie 2021, 19:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Interkom Midland BTX2 Pro S - mini recenzja

Post autor: wojcimierz »

+ i - regulujesz zdaje się poziom automatycznego podglasniania i sciszania w zależności od głośnośći na zewnątrz ale to chyba zależy też w jakim jesteś trybie na interlinię. Polecam ściągnąć sobie polska instrukcje która jakoś ostatnio pojawiła się w sieci bo w zeszłym roku jej jeszcze nie było

Wysłane z mojego V2046 przy użyciu Tapatalka



kawasaki versys 650 > honda vfr1200x crosstourer

Awatar użytkownika
KarolBytom
A2
Posty: 148
Rejestracja: 27 cze 2017, 21:46

Re: Interkom Midland BTX2 Pro S - mini recenzja

Post autor: KarolBytom »

Instrukcje mam ale tam nie ma nic o problemie którym jest rozmowa.
Załączniki
Screenshot_20210724-141405_Drive.jpg
Screenshot_20210724-141405_Drive.jpg (254.79 KiB) Przejrzano 1792 razy


Nauczyłeś się jeździć motocyklem , więc naprawiać go też się nauczysz !

Żwiras
AM
Posty: 9
Rejestracja: 05 lut 2021, 15:30
Lokalizacja: Szklarska Poręba

Re: Interkom Midland BTX2 Pro S - mini recenzja

Post autor: Żwiras »

"Nie wiem czemu podczas słuchania muzyki z telefonu po wcisnieciu + lub - na 1sekunde poziom głośności w słuchawkach się zmienia na obecnie cichszy. A po sekundzie jest poziom który sobie ustaliliśmy. Nie wiem po co jest ta sekundową zmiana poziomu głosu po wcisnieciu + lub - . Powinno być jak wszędzie jak chce głośniej wciskam + i dzwiek się podnosi o jeden poziom . Bez jakiś dziwnych wstawek. "

Witam.
Podczas regulacji poziomu głośności (plusem, lub minusem) w jakimkolwiek trybie, to sekundowe ściszenie informuje nas o obecnym ustawieniu głośności ogólnej urządzenia (w apce np.)

Po informacje co do głośności komunikatów z navi poproszę jednak o kontakt telefoniczny 693-456-696 (jest dużo pisania, szybciej wytłumaczę ;) )



Dramo
AM
Posty: 3
Rejestracja: 07 sty 2022, 13:43

Re: Interkom Midland BTX2 Pro S - mini recenzja

Post autor: Dramo »

Może ktoś miał tu, taki problem i mi pomoże. Pacjent to interkom midland BTX1 PRO S . Telefon można z tym urządzeniem sparować dwojako albo za pomocą przycisku + wtedy jak się gada z kimś na interkomie to nie ma pracy w tle telefonu np GPS . Albo za pomocą przycisku - .wtedy funkcja komunikatów w tle przy rozmowie przez interkom powinna być dostępna. Niestety przy sparowaniu Urządzenia przez tę drugą opcję wywala jakiś problem i nie działa jak należy. Testowałem to już z różnymi telefonami i na każdym jest to samo. Nie powiem że jest to irytujące jak muszę wciąż patrzeć na nawigację gdy rozmawiam przez interkom bo nie podaje żadnych komunikatów z navi z telefonu. Z góry dzięki za pomoc ;) pozdrawiam Maciej
Załączniki
Screenshot_20220105-205750.jpg
Screenshot_20220105-205750.jpg (111.76 KiB) Przejrzano 1220 razy



wojcimierz
A1
Posty: 43
Rejestracja: 03 kwie 2021, 19:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Interkom Midland BTX2 Pro S - mini recenzja

Post autor: wojcimierz »

W tym roku miałem sporo zabawy z ponownym parowaniem tak aby wszystko grało ok ale z tego co pamiętam to interkom po + i po - są wyświetlane jako 2 osobne urządzenia bluetooth więc może spróbuj je odnaleźć podczas parowania albo rozłącz najpierw +. W.ostatecznosci spróbuj użyć nieszczęsnej apki midlanda (działa chyba tylko po + ale ma dużo opcji konfiguracji). Mam btx2 więc może to wyglądać jakoś inaczej. Generalnie parowanie tych midlandów na początku jest koszmarem także powodzenia ;)

Wysłane z mojego V2046 przy użyciu Tapatalka



kawasaki versys 650 > honda vfr1200x crosstourer

Dramo
AM
Posty: 3
Rejestracja: 07 sty 2022, 13:43

Re: Interkom Midland BTX2 Pro S - mini recenzja

Post autor: Dramo »

Moje przyszły już sparowane ze sobą bo kupiłem BTX1 Pro S twin. Jeżeli chodzi o pracę samego interkomu nie mam żadnych zastrzeżeń. Problem pojawia się gdy chce rozmawiać z drugą osobą i jednocześnie słyszeć z telefonu sparowanym po bluetooth komunikaty w tle z google mapy .



wojcimierz
A1
Posty: 43
Rejestracja: 03 kwie 2021, 19:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Interkom Midland BTX2 Pro S - mini recenzja

Post autor: wojcimierz »

Z tego co pamiętam musisz przejść w tryb setup a potem spróbować sparować po -. Powinno się pojawić nowe urządzenie w wyszukiwaniu bluetooth a pozostałe najlepiej rozłącz chwilowo.

Wysłane z mojego V2046 przy użyciu Tapatalka



kawasaki versys 650 > honda vfr1200x crosstourer

Dramo
AM
Posty: 3
Rejestracja: 07 sty 2022, 13:43

Re: Interkom Midland BTX2 Pro S - mini recenzja

Post autor: Dramo »

Na te chwilę w dalszym ciągu nie udało mi się połączyć bez problemu po minusie. Ale udało mi się po + w koncu wymusić komendy głosowe z nawigacji z telefonu które na chwilę zawieszają rozmowę przez interkom, i po skończonym komunikacie na nowo otwiera połączenie. Też nie wiem czemu nie mogę się połączyć z interkomem za pomocą programu na pc Bt Pro Updater.



Krzysztoft5
AM
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2024, 10:49

Re: Interkom Midland BTX2 Pro S - mini recenzja

Post autor: Krzysztoft5 »

Witam wszystkich,
podbijam temat po ponad roku przerwy :) Mam od jesieni interkom jak w tytule, dla mnie i pasażera. I zjawisko już opisane wcześniej przez kolegów: navi sparowana na +, radio motocyklowe na -. (radio motocyklowe używam, bo mi wygodniej nim operować z manetki). Kiedy radio gra i rozpoczyna się komunikat z navi to po pierwsze mocno wytłumiony jest początek komunikatu (to też opisywał jeden z kolegów ze dwa lata temu), a po drugie dźwięk z radia przybiera na sile (!). Wyobrażacie sobie jak to razem drze ryja? Konsultowałem temat ze sprzedawcą i z helpdeskiem MIdlanda. Jedyne co usłyszałem to zrobić aktualizację i spróbować zamienić parowanie + i -. Soft jest aktualny, parowałem i rozparowywałem wszystko kilka razy, zamieniałem urządzenia mój i pasażera. Dłubałem w apce. Nic nie pomaga. Czy może ktoś z Was po roku przerwy wpadł na pomysł, jak rozwiązać taki problem?
W jednej z rozmów ze sprzedawcą usłyszałem pytanie: to po co pan używa radia? Sprzęt jest kupiony w oficjalnym sklepie i mam oczywiście gwarancję.
I jeszcze jedno: Przy końcu instrukcji jest takie zdanie: "Możliwe jest uaktualnienie oprogramowania i modyfikacje ustawień przez komputer PC z użyciem kabla USB." Nie znalazłem możliwości zmiany ustawień w BtUpdater, jedynie sprawdzanie aktualności softu. Czy jest tam w ogóle funkcja zmiany ustawień, czy tylko w apce na telefon?
Z góry dziękuję za informacje.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Interkomy, Nawigacje, Kamery”