wiewior pisze: ↑22 cze 2021, 12:001)Antyks
2) Gosia
3) Wowka+
4) plecaczek od Wowka
5) Wojtek 71m+
6) plecaczek od wojtek71m
7) Crimson
8) Jola (od Crimson) (zal 200 pln)
9) szuwarek
10) prebenny
11) Lord
12) Izaj +
13) Centrino
14) Majtek
15) Mysza
16) Looseblues
17) JARON +
18) AGA
19) Pgaz
20) Grzechu (Kobyłka) +
21) Iwka
22) DziadekH +
23) Małgosia
24) Darjak
25) plecak Darjak
26) Raduch85 (zal.100 pln)
27) michu
28) marwis73
29) staszek_s
30) Kasia (od staszek_s)
31) jacek.m
32) paciks
33) Zet
34) Mirko
35) Jola (plecaczek)
36) Jack 72
37) Gosia (Jack-a)
38) Kabanos
39) bartbon
40) RafalK
41) Sliwa6 +( zal.200 pln)
42) Zwania
43) Yaro_74
44) Lukas76 +
45) Asia
46) Marcin P. (KRK
47) HAJNA +
48) TOMASZ+
49) JANUSZ+
50) Voyager
51) Gaspar75
52) Rafi254
53)Józef M
54) Grzegorz75
55)januszw65
56)Pleca do januszw65
57)fado-bielsko
58)waldeman
59) arturm+
60) Monika
61) Pawian
62) kulisty+
63) plecak od kulisty
64) Adam W
65) Mirek M
66) adam72
67) wiewior
68) prz3kus+ Domel_trb+
69) Kasia Sandra
70) OBYWATEL G.C.
71) Trevor (zaliczka 300 zł)
72) + Kasia
73) + Elvis
74) Rafał J
75) TomekD
Podmieniłem pozycje 68 i 69(nie wiem czy dobrze?). Może się znajdzie jakiś pokoik 2 osobowy
ps.
Antyks ten punkt z przetransferowaniem kasy nadal aktualny?
"Środki bez dyspozycji stanowić będą od razu rezerwację miejsca na zlot jesienny który KU#@a mam nadzieję że się odbędzie."