Expedition cases czy givi dolomiti/outback

Wszystko o bagażu i wszelkich udogodnieniach dla turystyki.
slash
A2
Posty: 276
Rejestracja: 26 sty 2020, 14:14

Re: Expedition cases czy givi dolomiti/outback

Post autor: slash »

No niestety, drogie te akcesoria - fakt. Ale to już jak tam kto sobie priorytety materialne w życiu układa. Ja np. mogę mieć stare auto i dżinsy sprane na dupie nosić latami, ale przy moto, zwykle celuje w rozwiązania z wyższej półki, bo to w sumie inwestycje na lata. Taka pasja (w sensie moto, nie przewalanie kasy) ;)

Dobry cel obrałeś, myślę że sama dlka to też świadomy, dojrzały wybór dla ludzi, który przede wszystkim cenią przyjemność z jazdy ;) Dużo zdrowia i do zobaczenia w trasie, pzdr z ZS!

EDIT: I przy analizie ofert koniecznie weź sobie pod uwagę motobagaz.pl, różnica względem innych sklepów, to był prawie tysiak!

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
Ocena: 5.88235%



Kuba76
A1
Posty: 97
Rejestracja: 24 kwie 2020, 09:09

Re: Expedition cases czy givi dolomiti/outback

Post autor: Kuba76 »

@slash dzięki bardzo,no powiem ci ze ze masz racje z tym wyborem, ścigać się nigdy nie planowałem na motocyklu więc 650 do spokojnego podróżowania nam wystarczy , vstrom wpadł mi w oko już dawno jednak ponad 20 lat nie jeździłem a kierowniczka w zeszłym roku prawko A zrobiła i muszę się przyznać ze baliśmy się wysokiego moto dziś wiemy ze niepotrzebnie ale kupiliśmy kawasaki vulcan s żeby się wjezdzic, kierowniczce bardzo podobał się tiger 800 czy tez już następca czyli 900 lub africa twin ale to już inny poziom cenowy tym bardziej ze planujemy w przyszłym roku drugi motocykl żebyśmy mogli oboje za sterami siedzieć jednocześnie , nie wiem na co się zdecydujemy ale mały dl pasuje nam na 100% i myśle ze będę chciał coś trafić z wyprzedaży lub używkę 1-2 letnia z rozsądnym przebiegiem , czas pokaże a póki co to narazie wstępnie zaplanowałem tygodniowy wypad do Polski więc być może gdzieś tam do zobaczenia LWG i pozdrawiam z Delmenhorst koło Bremy
Aha i dzięki za podpowiedz w sprawie sklepu , napisałem do nich i zobaczymy ile to Panie ta przyjemność kosztuje, w louis cały komplet ze stelażami zamkami itd 1530 euro, myśle ze cenowo będzie podobnie a jedyne co może być korzystne w mojej sytuacji to kurs euro które stoi dość dobrze ,przeliczymy zobaczymy 3maj się



slash
A2
Posty: 276
Rejestracja: 26 sty 2020, 14:14

Re: Expedition cases czy givi dolomiti/outback

Post autor: slash »

To się zdziwisz (raczej) z ceną! Ja kupiłem zestaw cały (3x sw motech trax adv, 2x45) za 5100, gdzie on na stronie sw motech był po ok 1500 euro i w innych polskich sklepach, najtaniej w zaprzyjaźnionym lokalnym podali 6 tysi.

I u mnie też czas oczekiwania był spoko. W dwa tyg kufry już u mnie były.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka



Kuba76
A1
Posty: 97
Rejestracja: 24 kwie 2020, 09:09

Re: Expedition cases czy givi dolomiti/outback

Post autor: Kuba76 »

@slash no zdziwiłem się , szału nie ma , d..py nie urywa propozycja którą dostałem to 6200 więc ofertę dla Ciebie była naprawdę petardą i fajnie ze skorzystałeś z okazji , napisałem jeszcze do innych sklepów i czekam ale myśle ze takiej ceny jak ty nikt mi nie zaproponuje a będą to oferty zbliżone do tych w Niemczech wiec jak to będzie taniej o te 40-50 euro wychodzić w Polsce to biorę tutaj bo będę miał na miejscu , przypuszczam ze za wysyłkę z Polski tez bym musiał zapłacić dodatkowo , strzałka



slash
A2
Posty: 276
Rejestracja: 26 sty 2020, 14:14

Re: Expedition cases czy givi dolomiti/outback

Post autor: slash »

Dziwne, że w sumie taką cenę Ci rzucili. Ja później pytałem też o inne akcesoria i ceny też mi bardzo dobre podawali. Ja na fakturze miałem info, że naliczyli mi rabat 15%, więc możesz się (chyba najlepiej telefonicznie) zapytać, czy już im się takie promocje skończyły.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka



Kuba76
A1
Posty: 97
Rejestracja: 24 kwie 2020, 09:09

Re: Expedition cases czy givi dolomiti/outback

Post autor: Kuba76 »

@slash spróbuje zadzwonić i dopytać co takiego złego im zrobiłem ze w ten sposób mnie traktują :D



slash
A2
Posty: 276
Rejestracja: 26 sty 2020, 14:14

Re: Expedition cases czy givi dolomiti/outback

Post autor: slash »

A no! ;) to o tyle dziwne, że kilka osób tu na forum też mówiło, że dostali bardzo dobre ceny.. No ale też fakt, że teraz euro w górę i gdzieś mi nawet mignęło, że zestaw za prawie 7 tysi był.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka



Kuba76
A1
Posty: 97
Rejestracja: 24 kwie 2020, 09:09

Re: Expedition cases czy givi dolomiti/outback

Post autor: Kuba76 »

@slash spoko , gdzieś się kupi , nie ma krzywdy damy radę



Awatar użytkownika
Rommel
A+B+C
Posty: 1189
Rejestracja: 04 paź 2020, 23:37
Lokalizacja: Bristol (UK)

Re: Expedition cases czy givi dolomiti/outback

Post autor: Rommel »

topic4878.html

tutaj ogarnalem temat kufrow Suzuki oryginalnych / SW Motech i centralki Outback 58 litrow - konsultowalem sie wiedza z tego tematu wczesniej, jak i z tego:

1050-xt-problem-z-kuframi-t3729-120.htm ... uki%201050

wiec tez moze sie komus przydac :)


"I am the Flying Spaghetti Monster. Thou shalt have no other monsters before Me. (Afterwards is OK; just use protection.) The only Monster who deserves capitalization is Me! Other monsters are false monsters, undeserving of capitalization."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Turystyka, Bagaż”