Motocyklowe spodnie z odpinanymi nogawkami

Wszystko co motocyklista może i powinien na siebie włożyć. Opinie, testy, pytania, uwagi.
Awatar użytkownika
Rommel
A+B+C
Posty: 1189
Rejestracja: 04 paź 2020, 23:37
Lokalizacja: Bristol (UK)

Motocyklowe spodnie z odpinanymi nogawkami

Post autor: Rommel »

Czolem,

szukalem na forum ale nie znalazlem nic podobnego - jakie sporady odnosnie cienkich spodni z odpinanymi nogawkami (z protektorami, z aramidem itd)? :) I dla mezczyzn jak i kobiet, ktos ma, uzywa, jakich unikac?

Z gory dzieki :)
Ostatnio zmieniony 26 lip 2021, 17:52 przez Rommel, łącznie zmieniany 1 raz.


"I am the Flying Spaghetti Monster. Thou shalt have no other monsters before Me. (Afterwards is OK; just use protection.) The only Monster who deserves capitalization is Me! Other monsters are false monsters, undeserving of capitalization."

Awatar użytkownika
Old Donkey
A+B+C
Posty: 1825
Rejestracja: 05 maja 2018, 13:53
Lokalizacja: Katowice

Re: Spodnie z odpinanymi nogawkami

Post autor: Old Donkey »

mam takie, już drugą parę
https://www.decathlon.pl/p/spodnie-trek ... mc=8493650

jedynie jak jest bardzo gorąco to zmieniam na krótsze i bardziej przewiewne



Awatar użytkownika
Rommel
A+B+C
Posty: 1189
Rejestracja: 04 paź 2020, 23:37
Lokalizacja: Bristol (UK)

Re: Motocyklowe spodnie z odpinanymi nogawkami

Post autor: Rommel »

Sorki - nie sprecyzowalem wystarczajaco chyba - mialem na mysli motocyklowe spodnie, z protektorami, wzmacniane kevlarem, aramidem itd - cos jak jeansy, tylko bardziej przewiewne. Cos w tym stylu, tylko ciagle dostepne:

https://www.motorcyclegear.com/street/p ... _pant.html


"I am the Flying Spaghetti Monster. Thou shalt have no other monsters before Me. (Afterwards is OK; just use protection.) The only Monster who deserves capitalization is Me! Other monsters are false monsters, undeserving of capitalization."

Awatar użytkownika
Old Donkey
A+B+C
Posty: 1825
Rejestracja: 05 maja 2018, 13:53
Lokalizacja: Katowice

Re: Motocyklowe spodnie z odpinanymi nogawkami

Post autor: Old Donkey »

:lol:

chyba to ja nie doczytałem, sorry :D



wojcimierz
A1
Posty: 43
Rejestracja: 03 kwie 2021, 19:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Motocyklowe spodnie z odpinanymi nogawkami

Post autor: wojcimierz »

Chyba spidi miało coś takiego ale nie pamiętam modelu.

Wysłane z mojego V2046 przy użyciu Tapatalka



kawasaki versys 650 > honda vfr1200x crosstourer

Kwanym
A2
Posty: 103
Rejestracja: 06 cze 2021, 19:57
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Motocyklowe spodnie z odpinanymi nogawkami

Post autor: Kwanym »

Zobacz firmę Tarbor z lublina. Szyłem u nich spodnie na miare z kordury. Maja też jeans i moro a skoro szyja to pewno da sie dogadac. Zadzwoń, pogadaj moze prawie Ci podpasuje.


Varadero 125 2007r.==>DL 650 XT 2021r.

Awatar użytkownika
Rommel
A+B+C
Posty: 1189
Rejestracja: 04 paź 2020, 23:37
Lokalizacja: Bristol (UK)

Re: Motocyklowe spodnie z odpinanymi nogawkami

Post autor: Rommel »

Dzieki, ale szukam bardziej mainstreamowych produktow - wiem ze sa, ale wiekszosc ktorych znalazlem juz jest niedostepne. Mieszkam w UK i sama wysylka z PL to dodatkowe £30 plus clo (jak ktos wam powie ze Polska powinna wyjsc z Unii...), nie mowiac o zwrocie - a wiem ze czasem mozna kupic cos fajnego, tylko moze byc z malo znanej firmy :) Zamowilem zonce spodnie z Bullit, i sobie Furygana jeansy, ale przydalaby sie jeszcze jedna opcja na plaze :)


"I am the Flying Spaghetti Monster. Thou shalt have no other monsters before Me. (Afterwards is OK; just use protection.) The only Monster who deserves capitalization is Me! Other monsters are false monsters, undeserving of capitalization."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odzież”