Zlot i I Szkolenie „V-strom w terenie” Suzuki V-strom Club Polska - regulamin, informacje zapisy

Wspólnie razem..
Awatar użytkownika
Korniś
A1
Posty: 62
Rejestracja: 27 gru 2016, 00:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zlot i I Szkolenie „V-strom w terenie” Suzuki V-strom Club Polska - regulamin, informacje zapisy

Post autor: Korniś »

Dorota pisze:Jurek myślę a nawet jestem pewien że się mocno zdziwisz pozytywnie jak pojawisz się na zlocie . Nie widzę żadnych powodów do jakiejkolwiek izolacji lub "agresji " co do Twojej osoby . robisz to co lubisz ,masz zapał itd. a jeszcze sie taki nie urodził co by każdemu dogodził . Jedyne co zauważam to to że chyba zbyt często o tym wspominasz i sam zagęszczasz atmosferę rzekomej niechęci , a może się okazać że jedyny problem będziesz miał z wątrobą :)
Dokładnie i myślę, że nie ma co podgrzewać atmosfery wpisami i deklaracjami typu "już tylko tu zaglądam bo na pierwszym jest hejt" zawsze się znajdzie ktoś komu wszystko nie pasuje i trudno. Jurek rób swoje bo to działa i jest dobre, oglądanie się do tyłu nic nie da. I forum działa i git, II forum działa i też git, jak chcę to wchodzę tu i tu i niema z tym problemu. :)


vel Tatoo na innym forum - jakby ktoś coś to: 502 trzy dziewięć osiem 110 8-)

Online
prebenny
A+B+C
Posty: 1633
Rejestracja: 05 lut 2017, 19:58
Lokalizacja: Poznań

Re: Zlot i I Szkolenie „V-strom w terenie” Suzuki V-strom Club Polska - regulamin, informacje zapisy

Post autor: prebenny »

Ze swojego doświadczenia powiem tak - u nas na forum Roverków zawsze chętnych na zlot jest pełno ale jak przychodzi co do czego to zapisuje się ledwo połowa 'chętnych'. A paradoksalnie sytuacje gdzie komuś faktycznie coś wypadło są rzadkością.

A co do zlotu Suzu - sam jestem ciekawy co wymyślą, bo chętnie bym się przejechał ale nie wiem jak z prawkiem będzie, motor trzeba dotrzeć i nie wiem czy w tym terminie nie będzie zlot w/w Roverków, które mimo wszystko (bez urazy) mają u mnie pierwszeństwo ;)


null

jacekdl
A1
Posty: 40
Rejestracja: 09 lut 2017, 22:27
Lokalizacja: Toruń

Re: Zlot i I Szkolenie „V-strom w terenie” Suzuki V-strom Club Polska - regulamin, informacje zapisy

Post autor: jacekdl »

Witam, mam rozumieć że cała impreza odwołana czy tylko szkolenie a zlot będzie?


Jeżdżę z głową ..... w kasku ... SUZUKI V-STROM 650 K5

Awatar użytkownika
Antyks
Administrator
Posty: 2211
Rejestracja: 22 wrz 2016, 18:18
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Re: Zlot i I Szkolenie „V-strom w terenie” Suzuki V-strom Club Polska - regulamin, informacje zapisy

Post autor: Antyks »

Zlot organizuje się w innym terminie.

i-zlot-forumowy-23-25-czerwiec-2017-t641.html


Jerzy
Motoambulans DL 650 AK9
https://dlmoto.pl/ Sklep dla motocyklistów
https://rodzinagotuje.pl Przedstawiciel Thermomix

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania i zloty”