Przyszły graty do montażu - ratunku

Wszystko o bagażu i wszelkich udogodnieniach dla turystyki.
Online
prebenny
A+B+C
Posty: 1633
Rejestracja: 05 lut 2017, 19:58
Lokalizacja: Poznań

Re: Przyszły graty do montażu - ratunku

Post autor: prebenny »

Nie mam Maxii tylko Kappa Garda 52l (to samo co Givi TRK52N).


null

Awatar użytkownika
Rommel
A+B+C
Posty: 1189
Rejestracja: 04 paź 2020, 23:37
Lokalizacja: Bristol (UK)

Re: Przyszły graty do montażu - ratunku

Post autor: Rommel »

To Trekker Outback 58l wazy 6.2 kg, a ta Kappa 4.8 kg - to nawet nie jest butelka wody 1.5 litra. Pakujesz powietrzem rozumiem? :lol: :lol:
Ocena: 5.88235%


"I am the Flying Spaghetti Monster. Thou shalt have no other monsters before Me. (Afterwards is OK; just use protection.) The only Monster who deserves capitalization is Me! Other monsters are false monsters, undeserving of capitalization."

Online
prebenny
A+B+C
Posty: 1633
Rejestracja: 05 lut 2017, 19:58
Lokalizacja: Poznań

Re: Przyszły graty do montażu - ratunku

Post autor: prebenny »

Do kappy przywiązałem parę balonów wypełnionych helem.
Ocena: 5.88235%


null

Awatar użytkownika
RimmSky
A1
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2021, 14:59
Lokalizacja: Rumia/Trójmiasto

Re: Przyszły graty do montażu - ratunku

Post autor: RimmSky »

prebenny pisze:@RimmSky - bardzo mocno się nie zgodzę co do wagi. Zmieniłem Givi 58l alu na plastik Givi 52l i plastik załadowany waży tyle co pusty alu także ja zostanę przy plastiku ;)
Chyba się nie zrozumieliśmy, ale myślimy tak samo ;) Dlatego ja przymierzam się do TRK33 na boki ponieważ plastik+alu zaladowany przeważnie będzie ważył mniej niz zaladowany kufer z samego alu. Wiem ze wielu nie patrzy na wagę, ale ja jestem służbista i bede starał sie nie ładować całego domu na biednego małego Suzuki Obrazek

DL650 XT 2021




Awatar użytkownika
Rommel
A+B+C
Posty: 1189
Rejestracja: 04 paź 2020, 23:37
Lokalizacja: Bristol (UK)

Re: Przyszły graty do montażu - ratunku

Post autor: Rommel »

Tam jest chyba kilogram roznicy miedzy TRK33 a Outback 37 litrow z tego co patrzylem. Z reguly plastik musi byc grubszy, wiec roznica jest niewielka, przynajmniej w momencie jak bierzesz kufry alu marki Givi, a nie jakies pancerne. To jest kwestia ceny, i wygladu raczej. Reszta to margines ;)


"I am the Flying Spaghetti Monster. Thou shalt have no other monsters before Me. (Afterwards is OK; just use protection.) The only Monster who deserves capitalization is Me! Other monsters are false monsters, undeserving of capitalization."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Turystyka, Bagaż”