Zbiornik olejarki łańcucha

Wszystko co może świecić, dzwonić, błyskać, wyświetlać itp..
Wszystko przez co przepływa prąd.
Drakson
AM
Posty: 19
Rejestracja: 11 sie 2021, 12:51

Zbiornik olejarki łańcucha

Post autor: Drakson »

Mam pytanko czy możecie podpowiedzieć gdzie macie zamontowany zbiornik olejarki w Suzuki DL 650 rocznik 2021. Pytam gdyż chcę zamontować olejarkę łańcucha ze zbiorniczkiem płynu hamulcowego od Ursusa. Nowy model DL ma tak mało miejsca pod siedzeniem że niestety nie da się go tam upchać.



Awatar użytkownika
Rommel
A+B+C
Posty: 1189
Rejestracja: 04 paź 2020, 23:37
Lokalizacja: Bristol (UK)

Re: Zbiornik olejarki łańcucha

Post autor: Rommel »

https://www.ebay.co.uk/itm/223477861582 ... K6EALw_wcB

http://www.scottoiler.com/product/magnu ... hainoiler/

Stocoiler wymyslil cos takiego, i widzialem juz pare 1050 i 650 nowych z tym. W 2016 1000 tez nie ma miejsca, przypialem Scotoilera do ramy, ale potem to dziadostwo wyrzucilem.


"I am the Flying Spaghetti Monster. Thou shalt have no other monsters before Me. (Afterwards is OK; just use protection.) The only Monster who deserves capitalization is Me! Other monsters are false monsters, undeserving of capitalization."

Drakson
AM
Posty: 19
Rejestracja: 11 sie 2021, 12:51

Re: Zbiornik olejarki łańcucha

Post autor: Drakson »

Fajne ale to w ostateczności.



Awatar użytkownika
Rommel
A+B+C
Posty: 1189
Rejestracja: 04 paź 2020, 23:37
Lokalizacja: Bristol (UK)

Re: Zbiornik olejarki łańcucha

Post autor: Rommel »



To zostaje ci na ramie z jednej albo drugiej strony, albo tak jak ja mialem po zakupie moto - zamocowany na kierownicy/polce. W UK widzialem juz kilka roznych motocykli z takim mocowaniem Scotoillera, latwa i szybka zmiana ustawienia jak zacznie padac (co sie czesto zdarza).

Bo jak wygooglowalem ten zbiorniczek, to faktycznie ciezko ci bedzie upchac go gdziekolwiek w moto - pod bakiem za bardzo miejsca nie ma. Nie wiem co to za olejarke masz, czy podcisnieniowa, czy grawitacyjnie...


"I am the Flying Spaghetti Monster. Thou shalt have no other monsters before Me. (Afterwards is OK; just use protection.) The only Monster who deserves capitalization is Me! Other monsters are false monsters, undeserving of capitalization."

Drakson
AM
Posty: 19
Rejestracja: 11 sie 2021, 12:51

Re: Zbiornik olejarki łańcucha

Post autor: Drakson »

Olejarkę zrobiłem sam, zasada grawitacyjna.



Awatar użytkownika
Rommel
A+B+C
Posty: 1189
Rejestracja: 04 paź 2020, 23:37
Lokalizacja: Bristol (UK)

Re: Zbiornik olejarki łańcucha

Post autor: Rommel »

No to zostaje ci od srodka ukryc pod blotnikiem (po drugiej stronie tablicy - chociaz jesli grawitacyjnie to tez chyba odpada), jakos przypiac do ramy (chociaz bedzie wygladac koszmarnie na funkiel nowce moto) albo cos drutowac pod siedzeniem.

Jakbys mial podcisnieniowo to mozesz cos probowac ukryc pod owiewkami z przodu, ale wtedy dostep tragiczny.


"I am the Flying Spaghetti Monster. Thou shalt have no other monsters before Me. (Afterwards is OK; just use protection.) The only Monster who deserves capitalization is Me! Other monsters are false monsters, undeserving of capitalization."

Awatar użytkownika
andrus75
A+B
Posty: 640
Rejestracja: 19 cze 2018, 22:04
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Zbiornik olejarki łańcucha

Post autor: andrus75 »

Scootilera i w dużo starszym mam zamontowany na uchwycie od podnóżka pasażeraObrazek

Wysłane z mojego moto g 5G plus przy użyciu Tapatalka



DL650 AK7

Drakson
AM
Posty: 19
Rejestracja: 11 sie 2021, 12:51

Re: Zbiornik olejarki łańcucha

Post autor: Drakson »

Dziękuje za radę ale niestety nie posiadam scotoilera.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria elektryczne i elektroniczne”