Prostownik z Lidla znowu w ofercie.

Wszystko co może świecić, dzwonić, błyskać, wyświetlać itp..
Wszystko przez co przepływa prąd.
kasin
A1
Posty: 58
Rejestracja: 05 paź 2016, 15:57
Lokalizacja: Piastów

Prostownik z Lidla znowu w ofercie.

Post autor: kasin »

Jeśli ktoś potrzebuje, a nie ma, to od soboty 29 października w ofercie pojawi się sprawdzony i polecany już przez wielu (w tym mnie:) prostownik za 59 zł.

PS. Mam nadzieję, że nikt tego nie wrzucił przede mną. Na hasło lidl i prostownik nic nie wyskoczyło :)


Biała Zuza 650 AL3

Awatar użytkownika
Pyxis
A+B+C+D
Posty: 2314
Rejestracja: 21 wrz 2016, 22:29
Lokalizacja: Strzegom (dolnośląskie)
Kontakt:

Re: Prostownik z Lidla znowu w ofercie.

Post autor: Pyxis »

W shoutboxie stasiek wrzucal. Nie sledzisz forum, oj nie sledzisz. ;-)


( . Y . )
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2

Awatar użytkownika
JARON
A+B+C+D
Posty: 2116
Rejestracja: 04 paź 2016, 14:51
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Prostownik z Lidla znowu w ofercie.

Post autor: JARON »

Używam tego prostownika już jakieś 4 lata i jest ok. O ile nie trafi się na felerną sztukę to można go polecić. Ostatnio jednak próbowałem wskrzesić akumulator rozładowany do zera i prostownik potrafił go tylko naładaować jako 6 V
Ocena: 5.88235%


Ogar205>CZ175>MZ250Jaskółka z koszem>Junak M10>MZ ETZ250>IntruderVL800>IntruderC1500>Vstrom1000 2016>BENELLI IMPERIALE 400
Wszyscy mamy dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili,gdy zdamy sobie sprawę,że mamy tylko jedno.

Awatar użytkownika
Trevor
A+B
Posty: 566
Rejestracja: 05 paź 2016, 20:13
Lokalizacja: PK

Re: Prostownik z Lidla znowu w ofercie.

Post autor: Trevor »

Mam taką wersje z Lidla z wyświetlaczem. Obsługuję mojego sztormiaka,skuter syna i większe auta z firmy i wszyscy zadowoleni :D


W życiu musi być i dobrze i źle, bo kiedy jest tylko dobrze to niedobrze.

DL 650 2006

shadowrider
A1
Posty: 61
Rejestracja: 06 paź 2016, 18:47

Re: Prostownik z Lidla znowu w ofercie.

Post autor: shadowrider »

JARON pisze:Ostatnio jednak próbowałem wskrzesić akumulator rozładowany do zera i prostownik potrafił go tylko naładaować jako 6 V
Też tak kiedyś miałem. Najprościej wtedy podłączyć go na 15 min do akumulatora samochodowego. Gdy napięcie na nim wskoczy powyżej 6V to prostownik już będzie wiedział że to nie skuter :idea:
Ocena: 5.88235%



Awatar użytkownika
JARON
A+B+C+D
Posty: 2116
Rejestracja: 04 paź 2016, 14:51
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Prostownik z Lidla znowu w ofercie.

Post autor: JARON »

Troszkę za późno, ale dobrze wiedzieć. Tamten zostawiłem w sklepie, bo na następny dzień jechałem na zlot i potrzebowałem zdrową sztukę na szybko ;-) A poza tym, motocykl już szykuję do sprzedania, więc wolałem go zmienić na nowy żeby mi potem potencjalny kupiec nie "zmył" głowy :-)


Ogar205>CZ175>MZ250Jaskółka z koszem>Junak M10>MZ ETZ250>IntruderVL800>IntruderC1500>Vstrom1000 2016>BENELLI IMPERIALE 400
Wszyscy mamy dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili,gdy zdamy sobie sprawę,że mamy tylko jedno.

mast
A1
Posty: 66
Rejestracja: 04 paź 2016, 12:23

Re: Prostownik z Lidla znowu w ofercie.

Post autor: mast »

Mam 3 sezony. Polecam

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka



ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria elektryczne i elektroniczne”