Rebelhorn Patrol

Wszystko co motocyklista może i powinien na siebie włożyć. Opinie, testy, pytania, uwagi.
Kuba76
A1
Posty: 97
Rejestracja: 24 kwie 2020, 09:09

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: Kuba76 »

@Lord fajnie , dziękuje bardzo ;)



Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 4450
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Zwiesel
Kontakt:

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: lukas76 »

Kuba76 pisze:Chłopaki , tak tez zrobię tylko muszę mieć jakiś punkt zaczepienia jeśli chodzi o rozmiar bo każdy z nas ma inną budowę , muszę kupić dwa zestawy ciuchów a wiadomo ze tanie to nie jest więc może podpowiecie ewentualnie które kurtki są godne polecenia i nie kosztują po 800 euro za sztukę , na nordkapp narazie się nie wybieram ale chciałbym kupić raz a porządną rzecz , dzięki i pozdro
Berik ma fajne ciuchy i duze przeceny na fcmoto, teraz jest kurtka safari przeceniona na 189 euro, zobacz sobie, z droższych to na pewno held ma fajne ciuchy
Ocena: 5.88235%


Ponowne przyjęcie do Mniejszości Niemieckiej 🤣
BMWał
[media]https://www.dampfbier.de/[/media]

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 4450
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Zwiesel
Kontakt:

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: lukas76 »

Ocena: 5.88235%


Ponowne przyjęcie do Mniejszości Niemieckiej 🤣
BMWał
[media]https://www.dampfbier.de/[/media]

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 4450
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Zwiesel
Kontakt:

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: lukas76 »

Aha, najlepiej napisać do nich na Facebooku i zapytać o rozmiarowke bo berik ma bardzo zaniżona
Ocena: 5.88235%


Ponowne przyjęcie do Mniejszości Niemieckiej 🤣
BMWał
[media]https://www.dampfbier.de/[/media]

Kuba76
A1
Posty: 97
Rejestracja: 24 kwie 2020, 09:09

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: Kuba76 »

@lukas76 dzięki ,tak dużo tej odzieży ze oglądam od wczoraj na Fc moto, a ze nie znam tych Wszystkich producentów to jak mi coś wpadnie w oko to googluje i czytam opinie i materiały które akurat znajdę wiec proces czasochłonny , mój 13 letni syn ma zestaw rukka i powiem ci ze jeżdżę w jego spodniach które tez pasują na mnie (kurtka już niestety rękawy za krótkie) no naprawdę super zadowoleni jesteśmy tyle tylko ze nie uśmiecha mi się kupować dwóch następnych zestawów rukka którą znam z oczywistych względów finansowych , dlatego szukam innej marki która tez spełni swoje zadania i nie musi to być super drogi wodotrysk z takim czy innym napisem , poprostu uznaliśmy ze cena za zestaw nie powinna przekroczyć tych 2000 pln czy tez 500 euro a rst czy rebelhorna można bez łaski właśnie w takich pieniądzach kupić ale oglądam tez inne zestawy po waszych sugestiach , pozdro z Delmenhorst



Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 4450
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Zwiesel
Kontakt:

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: lukas76 »

Kuba76 pisze:@lukas76 dzięki ,tak dużo tej odzieży ze oglądam od wczoraj na Fc moto, a ze nie znam tych Wszystkich producentów to jak mi coś wpadnie w oko to googluje i czytam opinie i materiały które akurat znajdę wiec proces czasochłonny , mój 13 letni syn ma zestaw rukka i powiem ci ze jeżdżę w jego spodniach które tez pasują na mnie (kurtka już niestety rękawy za krótkie) no naprawdę super zadowoleni jesteśmy tyle tylko ze nie uśmiecha mi się kupować dwóch następnych zestawów rukka którą znam z oczywistych względów finansowych , dlatego szukam innej marki która tez spełni swoje zadania i nie musi to być super drogi wodotrysk z takim czy innym napisem , poprostu uznaliśmy ze cena za zestaw nie powinna przekroczyć tych 2000 pln czy tez 500 euro a rst czy rebelhorna można bez łaski właśnie w takich pieniądzach kupić ale oglądam tez inne zestawy po waszych sugestiach , pozdro z Delmenhorst
Rukka ma zarąbiste ubrania, chyba najlepsze. Często widać starsze modele na fcmoto za niezłe pieniądze


Ponowne przyjęcie do Mniejszości Niemieckiej 🤣
BMWał
[media]https://www.dampfbier.de/[/media]

Kuba76
A1
Posty: 97
Rejestracja: 24 kwie 2020, 09:09

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: Kuba76 »

@lukas76 tak , porządne ciuchy ale pułap cenowy tez wysoki , dla syna odkupiłem od sąsiadów można powiedzieć w idealnym stanie , prawdę mówiąc gdybym miał tylko dla siebie kupować to myśle ze jednak tez zestaw rukka bym brał ale musimy kupić dwa komplety bo chyba nie może być tak ze jedno z nas z dużym fasonem w ciuchach z górnej półki będzie na moto wsiadać a drugie w budżetowym dresie z aldi a czekają nas jeszcze wydatki związane z ubieraniem motocykla



Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E
Posty: 3344
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: Lord »

Wracam do wiadomości na temat Rebelhorn Patrol, ponieważ okres zimowy to mniejsza aktywność postanowiłem zabrać się za reklamacje. No niestety kurtała nie miała ze mną lekko i powychodziły pewne rzeczy to zacząłem myśleć o reklamacji i się lekko zdziwiłem że już ponad 2 lata pykły. No więc nie było innego wyjścia jak skorzystać z programu 5 letniej gwarancji dobrych sklepów motocyklowych gdzie paragon został prawidłowo zarejestrowany. No i poszła mailowa reklamacja przed nowym rokiem. Odpowiedź zaraz po nowym roku pozytywna czyli mogę kupić druga za 50% ceny na co niezwłocznie się zgodziłem (jest 1 dzień roboczy na decyzje zgodnie z regulaminem). Więc czekam na dostawę do sklepu nowej kurtały termin 12 marzec (tej samej bo mi ona odpowiada) z 50% rabatem. Stara zostaje u mnie więc jestem zadowolony :)


DL650A L8

Awatar użytkownika
starcraft
A+B
Posty: 512
Rejestracja: 20 lut 2017, 14:05

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: starcraft »

No to nalezy pochwalić podejście producenta :)



Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5222
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: Struna »

To raczej nie producent a sklep i jego osobna gwarancja ( pewnie osobno płatna )


DL 650 AK7, Honda VTR 1000F, Tekken 125->250, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

Awatar użytkownika
starcraft
A+B
Posty: 512
Rejestracja: 20 lut 2017, 14:05

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: starcraft »

nie, masz paragon i jak go zarejestrujesz na stronie to masz gwarancje na 5 lat. I wymiany dokonuje producent, tak jest przynajmniej u mojego znajomego w sklepie



Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E
Posty: 3344
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: Lord »

Struna pisze:
08 sty 2021, 15:03
To raczej nie producent a sklep i jego osobna gwarancja ( pewnie osobno płatna )
Nie jest w żaden sposób płatna. Konkretne marki, konkretne produkty zakupione w konkretnych sklepach możesz za darmo zarejestrować na 5 lat.

https://dobresklepymotocyklowe.pl/zdoba ... -gwarancji

Nie ma tu żadnych chaczyków


DL650A L8

Awatar użytkownika
Centrino
Administrator
Posty: 4511
Rejestracja: 30 wrz 2016, 17:55
Lokalizacja: DLU

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: Centrino »

Fakt, to działa. Jak widać w przypadku @Lord
Mi niestety za rozdarcie przy zamku odmówili gwarancji.
Za jakieś 2 tygodnie spróbuję raz jeszcze.


JAWA 350TS -> BMW F650 -> DL650 AK8 -> DL1050XT

Części, akcesoria motocyklowe https://dlmoto.pl/

Awatar użytkownika
bojaco
A+B+C
Posty: 1331
Rejestracja: 01 maja 2018, 21:44
Lokalizacja: Reksio, Bolek i Lolek...

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: bojaco »

Dodam tylko że istnieje tam jeszcze program Assistance. Ja skorzystałem kiedy skradziono mi kask. Kupiłem drugi za 50% ceny. Polecam.


DL650 2013 -> DL1000 2016 -> R1200GS Adv 2016 czyli Mniejszość Niemiecka :shock:

Awatar użytkownika
morhot
A2
Posty: 235
Rejestracja: 18 lut 2019, 13:12
Lokalizacja: Myślenice

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: morhot »

Tylko że zgodnie z regulaminem działa to (zarówno przedłużona gwarancja i assistance) wyłącznie dla produktów kupionych w cenie katalogowej, czyli prawie nigdy. Bo jak zapytasz w sklepie stacjonarnym, to jakiś rabat zawsze dostaniesz. A jak jesteś stałym Klientem w danym sklepie, to nieraz rabat jest spory.
Ta przedłużona 5-letnia gwarancja jest bezpłatna.


armatura -> sportowy turystyk -> adventure -> sport + adventure -> adventure :-)
Kawasaki -> Triumph -> Suzuki -> Honda + Triumph -> KTM + Husqvarna

Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E
Posty: 3344
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: Lord »

Nie do końca ja kupiłem kurtkę o ponad 100taniej ale teraz muszę że wpłacić cenę regurlna więc mój upust to nie powiedzmy 50% ale 45%. Więcej w sklepie nie chciał zejść właśnie ze względu na fakt pięcioletniego prrogramu


DL650A L8

Awatar użytkownika
bojaco
A+B+C
Posty: 1331
Rejestracja: 01 maja 2018, 21:44
Lokalizacja: Reksio, Bolek i Lolek...

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: bojaco »

Mój pierwotny kask też był nieco tańszy w zakupie.


DL650 2013 -> DL1000 2016 -> R1200GS Adv 2016 czyli Mniejszość Niemiecka :shock:

Awatar użytkownika
blublu1
A1
Posty: 88
Rejestracja: 30 sie 2020, 08:19
Lokalizacja: KRK i okolice

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: blublu1 »

Panowie, jako że dotychczasowo użytkowana kurtka Alpinestarsa powoli prosi się o wymianę, mam pytanie do użytkowników Patrola. Jak Wam się sprawują te komplety ciuchów po kilku latach ( mam wrażenie , ze kliku użytkowników jest tutaj :) ) ? Chodzi mi głównie o usterki jakie występują , jakość użytych szwów ( czy się nie prują , rozchodzą itp ). Co do samych materiałów nie mam pytań - cordura jaka jest każdy widzi , sympatex jest chyba po gore najlepszą membraną . Warto się tym zestawem zainteresować , czy raczej iść w bardziej markowe ciuchy ? Zaznaczam , że mierzyłem już w sklepie taki zestaw i nie przeszkadza mi ciężar - bezpieczeństwo musi warzyć :) - za to bardzo mi odpowiada stosunek jakości użytych materiałów do ceny ogólnej - jest bezkonkurencyjny.


.... ->DL650 2009 -> DL 1000 2016

Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E
Posty: 3344
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: Lord »

Po dwóch latach i kilku miesiacach:

Pojawiają się miejsca gdzie delikatnie nitki się strzepią raczej tylko w okolicach zew kieszeni stawiam na moja mało delikatna obsługę.
Udało mi się urwać suwak od schowka wywietrznika, robiłem to w czasie jazdy więc nie będę twierdził ze nie do końca moja wina
W kilku miejscach puściły szwy wewnątrz podpinki, stawiam na moje niedelikatne obchodzenie się.

w każdym razie reklamacje uznane wiec ja sie czepiać nie mam czego. Moje zadowolenie na 10 pkt to 9 i dziewięć tylko dlatego że nie ma Gore texu :) ale to nie ta cena :)


DL650A L8

Awatar użytkownika
blublu1
A1
Posty: 88
Rejestracja: 30 sie 2020, 08:19
Lokalizacja: KRK i okolice

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: blublu1 »

czyli wniosek nasuwa sie jeden - można śmiało iść w patrola. Usterki, które wymieniłeś w zasadzie nie są usterkami ( w moich kategoriach ;), tylko raczej incydentami :) . Dlaczego piszesz , że brak Gore jest wadą ? - Sympateks nie wyrabia , czy inny powód ? AAAAA i najważniejsze pytanie , czy ktoś z użytkowników próbował czy da się ubrać membranę na kurtkę ? niektórzy producenci mają taką możliwość , nie wiem czy fizycznie jest to możliwe w Rebelhornie ....


.... ->DL650 2009 -> DL 1000 2016

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odzież”