Rebelhorn Patrol

Wszystko co motocyklista może i powinien na siebie włożyć. Opinie, testy, pytania, uwagi.
Online
Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E
Posty: 3348
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: Lord »

Robert_L pisze:Lord Mam takie pytanie do ciebie o subiektywną ocenę. Miałem w wczoraj okazję oglądać te kurtkę iii. Mi się podoba też generalnie kurtka w jasnych odcieniach a nie czarnych. Jak to u ciebie się sprawuję, zabrudzenia widać na takim kolorze, łatwo jest ją potem wyprać itp. Z wentylacją to chyba nie ma problemy nawet teraz w ciepłe dni
Niestety trzeba się z tym liczyć, dlatego spodnie już dobrałem ciemne, ale ja się tym nie przejmuje, na odpusty w tym nie chodzę :). Teraz dostała mocno po dupie po wizycie u @Oskar, owady po prostu rozpłaszczone na żółto na całej kurtce. Tez brałem jasna aby w słońcu było lżej. Do tej pory prałem dwukrotnie wiec nie robiłbym z tego tragedii. Używam środka do prania tekstylnych membran. Potem jeszcze impregnuje i tyle. Normalne ciuchy tez trzeba prać więc nie ma dramatu.


DL650A L8

Gaspar75
A+B
Posty: 617
Rejestracja: 04 lut 2019, 18:39

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: Gaspar75 »

Robert_L pisze:Mi też jasne się podobają i też boje się przy tak dość ciężkiej i grubej kurtce czarnego koloru w lecie.
W tej kolorystyce co ma @Lord aktualnie nie jest dostępna (mówię o XL) . Dostępny będzie po 22 maja. Zamówiłem w połowie marca i czekam.....


Suzuki DL 650 AK8 --> Dl 1000 AL8--> DL1050

michau
A2
Posty: 201
Rejestracja: 17 lut 2020, 22:10

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: michau »

O ile z kurtką można jeszcze sobie poradzić zakładając kamizelkę odblaskową, która zbierze na siebie te robactwo to że spodniami już ciężej.
Mam teraz jasnoszare Heldy i jestem z nich bardzo zadowolony ale od kolan w dół zbierają mnóstwo syfu. Po sezonie górna część spodni była dwa tony jaśniejsza od dołu
W tym roku kupiłem kurtkę w kolorze grafitowym. Liczę, że będzie to dobry kompromis nieczarna ale też nie turbo jasna.



Robert_L
A2
Posty: 264
Rejestracja: 21 gru 2019, 19:21
Lokalizacja: Bobowa

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: Robert_L »

dziękuje za odpowiedz. Też uważam ze tego typu ubranie ma służyć , a nie być czymś do paradowania na wybiegu. Sam teraz mam bardzo budżetową czarną Sece i w te ostatnie ciepłe dni słońce mnie w środku gotowało.
Dziękuje za cenne rady, sam na razie nie mam w tym własnego doświadczenia ,coś próbuje wstępnie sobie skonfigurować kurtka-kask . Już coś oglądałem ale w mojej lokalizacji Nowy Sącz za wielkiego wyboru nie ma.


DL 650 xt 2016r.

Awatar użytkownika
skibol83
A+B+C
Posty: 1082
Rejestracja: 04 gru 2019, 18:59
Lokalizacja: Kolbuszowa k. Rzeszowa

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: skibol83 »

Pytanie za 100 punktow..... ;) gdzie na podkarpaciu sa sklepy w ktorych maja na miejscu duzy wybor rzeczy od rebelhorna i sa obecnie otwarte :!: Chodzi mi głownie o przymierzenie i dobranie rozmiaru :| :roll:


DL650 AL2 ----> DL1000

Lepiej mieć brzuch od piwa niż garba od roboty

Online
Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E
Posty: 3348
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: Lord »

Czasami się zastanawiam czy ja jakiś inny jestem czy część uzytkowników bez urazy być może nie wie, być może nie chce użyć internetów? Pytam z ciekawości i proszę nie traktować tego jako złośliwość po prostu mi się wydaje to proste, ale nie każdemu może tak się wydawać stąd pytanie?

A poniżej link do wyszukiwarki która można odnaleźć po wej sci na stronę Reberholna wybrania Gdzie kupić i odnalezienia na liście dobrych sklepów.

https://dobresklepymotocyklowe.pl/sklep ... HORN&mapa=
https://rebelhorn.com/where-to-buy/?lang=pl

Za pewne utrudnienie polega na tym że trzeba je obdzwoni i być może już ktoś coś na ten temat wie to rozumiem wtedy pytanie jak najbardziej zasadne. Piona.


DL650A L8

Awatar użytkownika
Dziadek3H2M
A+B+C
Posty: 1116
Rejestracja: 04 cze 2018, 15:46
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: Dziadek3H2M »

Lord, po prostu lubimy sobie pogadać, a nie grzebać w Internecie. :)


LWG



DL 650 XT AL5, CRF 1100 ATAS

Online
Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E
Posty: 3348
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: Lord »

No chyba że tak :)


DL650A L8

Awatar użytkownika
skibol83
A+B+C
Posty: 1082
Rejestracja: 04 gru 2019, 18:59
Lokalizacja: Kolbuszowa k. Rzeszowa

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: skibol83 »

@Lord- przeglądałem na obu stronach co podałeś linki i z tego co zauważyłem albo nie maja potrola na stanie, na zamowienie(w większości przypadkow) lub sklepy stacjonarne sa zamknięte z powodu tej wirusowej głupawki. Nie kupie "kota w worku" nie przymierzajac kurtki czy spodni i po 3 lub 4 razy wysylal wymienial wysylal wymienial, a pytam bo może ktoś spotkał sie z jakims sklepem gdzie mozna to dostac od reki. A druga sprawa tak jak @dziadekH powiedzial moze lubimy sobie pogadac 8-) :lol:


DL650 AL2 ----> DL1000

Lepiej mieć brzuch od piwa niż garba od roboty

Online
Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E
Posty: 3348
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: Lord »

Zrób sobie tripa do stolicy to się przejedziesz, a i przymierzyć będziesz miał gdzieś, na kawę oczywiście zapraszam :) To i pogadamy a i moja rozmiarówkę będziesz mógł spasować :). (2XL)


DL650A L8

Awatar użytkownika
skibol83
A+B+C
Posty: 1082
Rejestracja: 04 gru 2019, 18:59
Lokalizacja: Kolbuszowa k. Rzeszowa

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: skibol83 »

Aaaaa i to mi sie podoba :mrgreen: kawy nie pijam nie wiadomo co mi pierwsze stanie, h.... czy serce :lol: :lol: nie wykluczam że moze z zaproszenia skorzystam. Mam ochote przejechac sie do bylego obozu w Treblince to przez stolice moge zachaczyc. Jak cos to na łaczach. ;) A druga sprawa Hardy ma takie same rozmiary jak Patrol? Bo hardego to bym predzej uswiadczyl na miejscu :?


DL650 AL2 ----> DL1000

Lepiej mieć brzuch od piwa niż garba od roboty

Online
Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E
Posty: 3348
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: Lord »

A to ciezko stwierdzić, ale jak juz sie zdecydujesz ustalimy termin to cie obwiozę po sklepach gdzie kurtały bedą :) Będziesz pan zadowolony :)


DL650A L8

Voytec_P
A1
Posty: 64
Rejestracja: 29 lip 2019, 06:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: Voytec_P »

@skibol83 Jakbyś już w tej stolicy był to i XL rozmiar patrola na przymiarke znajdę jak w sklepach nie będą mieli :)


Varadero 125 -> DL650 AK7

rasik
A+B
Posty: 907
Rejestracja: 01 maja 2017, 08:57

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: rasik »

Polecam motoszafa ino to kawałek od Warszawy, ale może warto...

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam
RASIK

mój AL3 > LINK :)
mój skradziony DL -> LINK :)

Quarius
A2
Posty: 207
Rejestracja: 14 kwie 2017, 14:12
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: Quarius »

[offtop]

@Lord czy jesteś w stanie wskazać w stolicy najsensowniejsze sklepy z ciuchem motocyklowym pod kątem dostępnego wyboru na miejscu? Chciałbym się przejechać "na zakupy" jak tylko okoliczności pozwolą jednak chcę też uniknąć zwiedzania sklepów gdzie są trzy pary spodni i dwie kurtki na krzyż (a generalnie zawsze mam problem z doborem ciuchów).

[/offtop]


Suzuki DL 650 AL6 V-Strom

michau
A2
Posty: 201
Rejestracja: 17 lut 2020, 22:10

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: michau »

Aleja Prymasa tysiąclecia 60- coś tam.
Zagłębie sklepów motocyklowych. W tym 3-4 z ciuchami m.in. 4biker



Online
Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E
Posty: 3348
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: Lord »

Dodałbym https://acebiker.com.pl/sklep/index.php? oni mieli duzy wybór rozmiarówek i raczej lepsze ceny niz 4biker zadzwoń tam, w sensie tam chyba wiecej wynegocjujesz

Po za tym pytanie czy skupiasz się na Reberholnie czy na innych markach bo są tez duże sklepy typu https://www.imready.eu/pl/ i np https://akcesoriamotocyklowe.pl/?gclid= ... gaEALw_wcB

Co do prymasa zgadza się jest tam kilka sklepów ale to jak mowie zależy co konkretnie szukasz, większość jesteś sprawdzić na stronie sklepów i sprawdzić dostepnosć


DL650A L8

Quarius
A2
Posty: 207
Rejestracja: 14 kwie 2017, 14:12
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: Quarius »

Nie interesuje mnie konkretna marka, raczej możliwie szeroki wybór na miejscu do przymierzenia wśród różnych producentów + fajnie aby obsługa potrafiła doradzić coś sensownego (a generalnie największym wyzwaniem są w każdej sytuacji spodnie ;-) ).


Suzuki DL 650 AL6 V-Strom

Gaspar75
A+B
Posty: 617
Rejestracja: 04 lut 2019, 18:39

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: Gaspar75 »

Zamówiłem Patrola połowie marca. Właśnie otrzymałem informację, że będzie dostępny 31 lipca.( mówię o kolorystyce grey fluo, taką ja ma @Lord). Sprawdziłem na stronie DSM i faktycznie taka data. :o :(


Suzuki DL 650 AK8 --> Dl 1000 AL8--> DL1050

Awatar użytkownika
bojaco
A+B+C
Posty: 1345
Rejestracja: 01 maja 2018, 21:44
Lokalizacja: Reksio, Bolek i Lolek...

Re: Rebelhorn Patrol

Post autor: bojaco »

Ja próbowałem z miesiąc temu ściągnąć z DSM do lokalnego sklepu na przymiarkę komplety Patrol i Hardy III i lipa, nie było rozmiarów. Odpuściłem. Kupiłem widzianą wcześniej a tu zachwalaną przez Oscara Modekę Ventura GT. Na razie wisi w szafie z metkami, bo ledwo przyszła to kolega zapowiedział że będzie sprzedawał swoje ciuchy na Goretexie. Kto wie, może, może...


DL650 2013 -> DL1000 2016 -> R1200GS Adv 2016 czyli Mniejszość Niemiecka :shock:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odzież”