Regulamin II Zimowego Konkursu Forum Vstrom Club

Czyli podstawowe zasady których do przestrzegania się zobowiązujesz a także FAQ
Awatar użytkownika
Antyks
Administrator
Posty: 2131
Rejestracja: 22 wrz 2016, 18:18
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Regulamin II Zimowego Konkursu Forum Vstrom Club

Post autor: Antyks »

Regulamin II Zimowego Konkursu Suzuki Vstrom Club

1) Postanowienia ogólne
a) Niniejszy regulamin określa zasady II Zimowego Konkursu Suzuki Vstrom Club, - uczestnictwa, rodzaju nagród, sposobu ich uzyskania i przekazania Laureatom Konkursu.
b) Organizatorem Konkursu jest Forum Suzuki Vstrom Club - kontakt z organizatorem : forum@vstromclub.pl. Sponsorem nagród jest Motul.
c) Czas trwania konkursu: do 28 lutego 2020 r. Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na Forum Społeczności V-strom Club znajdującym się od adresem : https://forum.vstromclub.pl
d) W Konkursie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby fizyczne, które w momencie przystąpienia do Konkursu ukończyły osiemnasty rok życia oraz uzyskają status zalogowanego uczestnika forum, umożliwiający na nim publikację.
2) Postanowienia szczegółowe
a) Zadaniem konkursowym jest wykonanie i opublikowanie na łamach forum artykułu / fotoreportażu/ instrukcji /manuala przedstawiającej
- naprawę, obsługę, czynności eksploatacyjne motocykla V-strom opublikowany w którymś z tematów :Usterki i Awarie, Warsztat mechaniczny, Warsztat elektryczny, Instrukcje i serwisówki,
lub
- wykonanie modernizacji lub usprawnienia motocykla V-strom opublikowany w dziale : „Patenty i usprawnienia”
b) Wymagania konkursowe :
- Każdy artykuł/reportaż zgłaszany do konkursu powinien zaczynać się od słowa "KONKURS".
- Każdy artykuł/reportaż może zawierać do 150 zdjęć. Każde publikowane zdjęcie powinno mieć rozmiar nie większy niż 1Mb. Publikowane zdjęcia powinny być umieszczone na serwerze forum. Niezgodne z regulaminem jest umieszczanie odnośników do zdjęć zamieszczonych w innych miejscach.
- Publikowane treści muszą być zgodne z regulaminem forum i nie mogą zawierać treści obraźliwych , wulgarnych, nie mogą naruszać jakichkolwiek praw osób trzecich - w tym praw autorskich i praw do wizerunku, nie mogą zwierać treści niezgodnych z prawem.
- Naruszenie którejś z powyższych zasad stanowi podstawę do wykluczenia uczestnika z konkursu
- Udział w konkursie jest całkowicie dobrowolny.
- W konkursie nie mogą brać udziału organizatorzy - administratorzy forum.
- Posty do konkursu zgłasza osobiście autor podając link do artykułu tutaj

3) Wyłonienie laureatów.
- Laureaci konkursu zostaną wyłonieni drogą głosowania. Głosowanie będzie trwało w dniach
01-07.03.2020. Każdy zalogowany członek forum może oddać 1 głos. O wygranej w danej kategorii decyduje wyłącznie największa liczba uzyskanych głosów.

4) Nagrody:
za 1 miejsce:
a) Olej Motul 7100 4l.
b) 2 losowe kosmetyki Motul
c) Płyn hamulcowy Motul RBF 660 ( 0,5l)
d) Kubek Motul
e) Bidon Motul
f) Smycz Motul
g) Czapka Motul
h) Niespodzianka od Admina :)

za 2 miejsce oraz 3 miejsce
a) 2 losowe kosmetyki Motul
b) Płyn hamulcowy Motul RBF 660 ( 0,5l)
c) Kubek Motul
d) Bidon Motul
e) Smycz Motul
f) Czapka Motul
g) Niespodzianka od Admina :)


5) Ustalenia końcowe :
a) W celu odebrania nagrody Zwycięzca konkursu zobowiązany jest przesłać do administratora ze swojego profilu wiadomość zawierającą dane umożliwiające nadanie przesyłki z nagrodą. Nie przekazanie danych do wysyłki w terminie 14 dni od momentu zakończenia konkursu jest równoznaczne z rezygnacją z nagrody - do odbioru której zostaje wezwana kolejna osoba posiadająca największą ilość głosów. I tak do rozesłania wszystkich nagród.
b) Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania nagrody w przypadku niepodania bądź podania błędnych danych osobowych jak i w przypadku niespełnienia przez Uczestnika warunków, o których mowa w Regulaminie.
c) Laureaci Konkursu nie mają prawa do żądania wypłaty pieniężnego ekwiwalentu nagrody, ani zamiany jej na nagrodę innego rodzaju.
d) Laureaci konkursu zobowiązują się w terminie 7 dni od odebrania nagród ,do opublikowania swojego zdjęcia z nagrodami na stronie z regulaminem konkursu. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na opublikowanie powyższych zdjęć na stronach forum oraz sponsorów konkursu .

6) PrawaAutorskie
- Uczestnicy oświadczają się, iż są twórcami prac opublikowanych przez nich w Konkursie i posiadają do zamieszczonych materiałów wszystkie prawa autorskie. Wszelkie konsekwencje i odpowiedzialność wynikająca z publikacji materiałów do których rościć sobie będą prawa osoby trzecie ponoszą publikujący je uczestnicy.
- Publikując pracę na forum uczestnicy akceptują postanowienia niniejszego Regulaminu, i wyrażają zgodę na rozpowszechnianie pracy konkursowej w mediach przez Organizatora Konkursu.
- Uczestnicy wraz z publikacją przenoszą swoje prawa autorskie na organizatora konkursu i zobowiązują się bezterminowo do nie usuwania zamieszczonych tam materiałów.
7) Ochrona Danych Osobowych
a) Administratorem danych osobowych Uczestników Konkursu jest Organizator Konkursu. b) Dane osobowe Uczestników Konkursu będą wykorzystywane zgodnie z ustawą z dnia 29
sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.), dla celów przeprowadzenia Konkursu, tj. w celu weryfikacji spełnienia przez Uczestnika Konkursu wymogów oraz ew. wysyłki nagród.
b) Organizator Konkursu będzie przechowywał dane osobowe Uczestników Konkursu w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami, w tym zabezpieczy je przed udostępnieniem osobom nieupoważnionym, zabraniem przez osobę nieuprawnioną, przetwarzaniem z naruszeniem obowiązujących przepisów prawa oraz zmianą, utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem.
8) Postanowienia końcowe
a) Regulamin Konkursu jest dostępny do wglądu na stronie organizatora : https:// forum.vstromclub.pl
b) Organizator zastrzega możliwość zmiany niniejszego regulaminu, zasad przebiegu oraz rozstrzygnięcia Konkursu w czasie jego trwania. Informacje o jakichkolwiek zmianach wskazanych powyżej będą opublikowane na stronie https://forum.vstromclub.pl


Jerzy
Motoambulans DL 650 AK9
Sklep : https://dlmoto.pl/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Regulamin forum, zasady forum, FAQ”