RIDERS - BRZOZA Gość specjalny odcinka i jego motocykl Triumph Speed Triple SE 2010

Miejsce do pogaduszek i dzielenia się doświadczeniem o motocyklach innych niż V-Strom.
Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2255
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

RIDERS - BRZOZA Gość specjalny odcinka i jego motocykl Triumph Speed Triple SE 2010

Post autor: Iżu »

Zapraszam na filmik z serii RIDERS w którym wystąpił znany dziennikarz motocyklowy "BRZOZA" czyli Michał Brzozowski, obecnie właściciel i Redaktor Naczelny portalu - https://motovoyager.net/
Michał opowiada o swojej karierze, motocyklach na których jeździ w tym Triumph Speed Triple SE 2010, glebach, o tym jakie maszyny lubi i przyszłości światowego motocyklizmu.

Zapraszam na film 8-)

Ocena: 17.64706%


Iżu

Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E
Posty: 3343
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: RIDERS - BRZOZA Gość specjalny odcinka i jego motocykl Triumph Speed Triple SE 2010

Post autor: Lord »

No materiał, mnie sie podoba piona :)


DL650A L8

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2255
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: RIDERS - BRZOZA Gość specjalny odcinka i jego motocykl Triumph Speed Triple SE 2010

Post autor: Iżu »

Lord pisze:No materiał, mnie sie podoba piona :)
Dzięki 8-) Piona


Iżu

Awatar użytkownika
crimson
A+B+C+D+E+T
Posty: 3746
Rejestracja: 27 wrz 2017, 14:19
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: RIDERS - BRZOZA Gość specjalny odcinka i jego motocykl Triumph Speed Triple SE 2010

Post autor: crimson »

Bo to dobry materiał jest :) Mi też fajnie się słuchało, oglądało


DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2255
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: RIDERS - BRZOZA Gość specjalny odcinka i jego motocykl Triumph Speed Triple SE 2010

Post autor: Iżu »

crimson pisze:Bo to dobry materiał jest :) Mi też fajnie się słuchało, oglądało
Dzięki 8-)


Iżu

Online
Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 4442
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Zwiesel
Kontakt:

Re: RIDERS - BRZOZA Gość specjalny odcinka i jego motocykl Triumph Speed Triple SE 2010

Post autor: lukas76 »

Super gość, fajnie opowiada, nie zgodzę się jednak z tym hurraoptymizmem w sprawie elektryków, owszem rynek co nieco przyjmie takich motocykli, ale nigdy nie wyprą benzyniaków, czytając wszystkie artykuły odnośnie baterii, globalnie szkodzą duuuużo bardziej niż silniki spalinowe, nie będę rozwijał tego tematu, nie w tym wątku. Co do filmu to super


Ponowne przyjęcie do Mniejszości Niemieckiej 🤣
BMWał
[media]https://www.dampfbier.de/[/media]

Awatar użytkownika
Wojt
A1
Posty: 27
Rejestracja: 19 lis 2019, 11:04
Lokalizacja: Kilkenny

Re: RIDERS - BRZOZA Gość specjalny odcinka i jego motocykl Triumph Speed Triple SE 2010

Post autor: Wojt »

Obejrzałem. Jakoś tak wyszło że sam trafiłem :-) . Ciekawy materiał. Z resztą nie od dziś obserwuję obu Panów na YT :-)
Tak trzymać. PZDR.



Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2255
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: RIDERS - BRZOZA Gość specjalny odcinka i jego motocykl Triumph Speed Triple SE 2010

Post autor: Iżu »

Wojt pisze:Obejrzałem. Jakoś tak wyszło że sam trafiłem :-) . Ciekawy materiał. Z resztą nie od dziś obserwuję obu Panów na YT :-)
Tak trzymać. PZDR.
Dzięki wielkie, już się umówiłem na wiosnę z Andrzejem "Simpsonem" ze Świata Motocykli, będzie też materiał z "Barrym" ze Ścigacza. Lewa 8-)
Ocena: 5.88235%


Iżu

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2255
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: RIDERS - BRZOZA Gość specjalny odcinka i jego motocykl Triumph Speed Triple SE 2010

Post autor: Iżu »

lukas76 pisze:Super gość, fajnie opowiada, nie zgodzę się jednak z tym hurraoptymizmem w sprawie elektryków, owszem rynek co nieco przyjmie takich motocykli, ale nigdy nie wyprą benzyniaków, czytając wszystkie artykuły odnośnie baterii, globalnie szkodzą duuuużo bardziej niż silniki spalinowe, nie będę rozwijał tego tematu, nie w tym wątku. Co do filmu to super
Mam takie samo zdanie co do elektryków i niby ekologii.. niestety wcześniej czy później UE zmusi producentów do produkcji takich motocykli.
Fajnie że filmik Ci się spodobał. dzięki za komentarz w wątku. Piona 8-)


Iżu

Awatar użytkownika
Pawian
A+B
Posty: 795
Rejestracja: 07 sie 2018, 00:53
Lokalizacja: Kraków

Re: RIDERS - BRZOZA Gość specjalny odcinka i jego motocykl Triumph Speed Triple SE 2010

Post autor: Pawian »

Również mi się podobało, poleciała łapka pod filmem i na YT.
Iżu pisze:
lukas76 pisze:Super gość, fajnie opowiada, nie zgodzę się jednak z tym hurraoptymizmem w sprawie elektryków, owszem rynek co nieco przyjmie takich motocykli, ale nigdy nie wyprą benzyniaków, czytając wszystkie artykuły odnośnie baterii, globalnie szkodzą duuuużo bardziej niż silniki spalinowe, nie będę rozwijał tego tematu, nie w tym wątku. Co do filmu to super
Mam takie samo zdanie co do elektryków i niby ekologii.. niestety wcześniej czy później UE zmusi producentów do produkcji takich motocykli.
Fajnie że filmik Ci się spodobał. dzięki za komentarz w wątku. Piona 8-)
Co do tego zmuszania to moim zdaniem, to będzie trwało i trwało. I moim zdaniem motocykle benzynowe będą tak długo jeździć, jak długo będzie benzyna na stacjach :)


Honda Varadero XL 125 >> V-Strom 650 AL2 Rudy :)

Awatar użytkownika
Voyager
A+B
Posty: 518
Rejestracja: 13 lis 2018, 11:57
Lokalizacja: Polska południowa

Re: RIDERS - BRZOZA Gość specjalny odcinka i jego motocykl Triumph Speed Triple SE 2010

Post autor: Voyager »

Fajny materiał. Dzięki Iżu!


Romet Kadet -> Romet Ogar 200 -> Junak 901 -> Honda Varadero 125 -> Suzuki V-Strom DL650XT L8 -> Suzuki V-Strom DL650XT M0

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2255
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: RIDERS - BRZOZA Gość specjalny odcinka i jego motocykl Triumph Speed Triple SE 2010

Post autor: Iżu »

Voyager pisze:Fajny materiał. Dzięki Iżu!
Dzięki 8-)


Iżu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle niesłuszne (czyli nie V-strom)”