Rowerowo

Forum na tematy których nie ma w innych częściach forum
kaloryferarz
A+B+C
Posty: 1209
Rejestracja: 03 maja 2020, 21:19
Lokalizacja: okolice Krakowa

Re: Rowerowo

Post autor: kaloryferarz »

Teściowa. Po ślubie tak na oko przytyłem 40 kg. Z 80 do 120. Jest szacun. Nie każdy umie tego dokonać :)


Romet Komar 2350 -> Honda Shadow 500 -> Yamaha XJ6 Diversion -> DL 650 AL9 -> Burgman 400 2010 :)

Awatar użytkownika
KroQ
A
Posty: 473
Rejestracja: 16 lip 2020, 05:57
Lokalizacja: R@dlin

Re: Rowerowo

Post autor: KroQ »

@kaloryferarz - Super. Pogratulować wyniku jedynie. Ja jak widać na foto - od zawsze cienki jak szczypior ;) (lub wypłata) i długi jak ... miesiąc (lub żyrafa) :D
Tak na poważnie - to dobrze słyszeć, że się kondycha poprawiła i ogólne samopoczucie - jednak z rowerem to jest tak (ale chyba ze wszystkim), że spadniesz do jakiegoś poziomu z wagą i już. Następne obniżanie - to już będzie ogromnie ciężko...
Jednak co do samego początku - to rower chyba jedna z lepszych opcji, bo bieganie w porównaniu to zbyt obciążające (stawy przede wszystkim)....
Ale jak wspomniałem - ja tam z odchudzaniem raczej problemów nigdy ie miałem ;) raczej w drugą stronę, ale..... taka moja "uroda", że za każdym drzewkiem się schowam i w chowanego raczej nikt nie chciał się bawić :D


DL 650 UEL0 :roll: @ll Foto-tag: 17

Awatar użytkownika
PiotrEm
A+B+C
Posty: 1554
Rejestracja: 25 kwie 2020, 23:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rowerowo

Post autor: PiotrEm »

@KroQ, a Ty chyba żonaty i teściowaty jeszcze nie jesteś :-)


Czarny DL650XT M0 na Au-felgach

Awatar użytkownika
KroQ
A
Posty: 473
Rejestracja: 16 lip 2020, 05:57
Lokalizacja: R@dlin

Re: Rowerowo

Post autor: KroQ »

PiotrEm pisze:@KroQ, a Ty chyba żonaty i teściowaty jeszcze nie jesteś :-)
28.08 - mija mi 10 lat, więc..... albo mnie tak słabo karmią, albo mam przemianę materii niczym KAMAZ na Paryż-Dakar ;)


DL 650 UEL0 :roll: @ll Foto-tag: 17

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5222
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: Rowerowo

Post autor: Struna »

Albo żywienie tirowca :)


DL 650 AK7, Honda VTR 1000F, Tekken 125->250, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólne”