Ogłoszenie duszpasterskie

Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.

Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych


*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo :)

Znaleziono 32 wyniki

autor: Hary
16 lip 2019, 21:30
Forum: Tematy ogólne
Temat: Jak i czy czyścić przeciwdeszczówkę?
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 8700

Re: Jak i czy czyścić przeciwdeszczówkę?

Oxford od 3 lat u mnie. Oprócz tego, że ma minimalne przetarcie po dłuugim ślizgu w Bośni to nic się nie dzieje. A używany na każdym wyjeździe bo nas deszcz łapie
autor: Hary
11 cze 2019, 11:38
Forum: Usterki i Awarie
Temat: DL 1000 K2 Wysokie spalanie
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 3700

Re: DL 1000 K2 Wysokie spalanie

U mnie przy jeździe 3-5 tys obrotów bez zbytnio ostrego przyspieszania to spalanie wyszło 6,8. Jak dla mnie to chore ilości spalał mi ten silnik jak na mój styl jazdy gdzie kupiłem 1000, żeby nim we dwójkę z bagażem bez problemu śmigać, a tu koszty paliwa robiły się dość kosmiczne jak na to, że jak ...
autor: Hary
07 cze 2019, 12:23
Forum: Motocykle niesłuszne (czyli nie V-strom)
Temat: Nowa Honda CRF 850L Africa Twin
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 15838

Re: Nowa Honda CRF 850L Africa Twin

Ogólnie każdy ma swoje gusta i są tacy co lubią tą aksamitność, a są i tacy co dzikie silniki KTMa to jest dopiero jazda :D

Ja też się zastanawiam jak Iżu, co zdziałają z wykonaniem tej małej afryki.
Honda chyba zauważyła, że kawałek z tortu jej ucieka i chcą chapsnąć dla siebie coś :D
autor: Hary
29 maja 2019, 11:59
Forum: Motocykle niesłuszne (czyli nie V-strom)
Temat: Honda VFR800 Crossrunner X
Odpowiedzi: 50
Odsłony: 34087

Re: Honda VFR800 Crossrunner X

Jak ze spalaniem w tym? Na Rajdzie paszków gadałem z Właścicielem takiej i nie mógł zejść poniżej 6 litrów a przy trochę dynamiczniejszej 8+ to była u niego norma. Trochę sporo jak na 800 jeżeli to prawda
autor: Hary
11 maja 2019, 09:12
Forum: Motocykle niesłuszne (czyli nie V-strom)
Temat: BMW F850 GS Adventure 2019 - pierwsze wrażenia z jazdy
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 31133

Re: BMW F850 GS Adventure 2019 - pierwsze wrażenia z jazdy

O ja Cie, jakbym wiedział, że się taka dyskusja rozwinie to bym się nie odzywał i nie pytał :(
autor: Hary
10 maja 2019, 12:24
Forum: Motocykle niesłuszne (czyli nie V-strom)
Temat: BMW F850 GS Adventure 2019 - pierwsze wrażenia z jazdy
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 31133

Re: BMW F850 GS Adventure 2019 - pierwsze wrażenia z jazdy

A co do docierania i oszczędzania na obrotach to nie jest tak, że to zła praktyka? Jeżeli dobrze wyczytałem to takie lekkie docieranie spowoduje kiepskie ulożenie się pierścieni i tym podobne
autor: Hary
08 maja 2019, 10:46
Forum: Motocykle niesłuszne (czyli nie V-strom)
Temat: Odnowiony Versys 1000
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 32814

Re: Odnowiony Versys 1000

Iżu pisze:
Hary pisze:Jak dla mnie pomijając całe wyposażenie to wygląda niesamowicie plastikowo :(
Tak samo jak nasze DL-e :lol:

W sumie racja :D
autor: Hary
08 maja 2019, 09:09
Forum: Interkomy, Nawigacje, Kamery
Temat: TomTom Rider 400 | Gdzie tano kupisz |
Odpowiedzi: 94
Odsłony: 46924

Re: TomTom Rider 400 | Gdzie tano kupisz |

Mam 410 i nie mam problemów z wypadaniem czasu, testowałem w majówkę i jest OK
autor: Hary
05 maja 2019, 14:44
Forum: Nasze Motocykle
Temat: Kremówka - DL1000 2002
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 17218

Re: Kremówka - DL1000 2002

Morhot przesiadłem się z tej samej marki co Ty przed DLem, z Tigera. 2003r na szprychach, a teraz 2 lata świeższy na alufelgach z zerowym przebiegiem.
autor: Hary
05 maja 2019, 13:21
Forum: Nasze Motocykle
Temat: Kremówka - DL1000 2002
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 17218

Re: Kremówka - DL1000 2002

Ja doskonale Morhota rozumiem, bo mnie DL 1000 też zawiódł. Z tym endurowaniem w 1000 to bym nie przesadzał, bo przesiadłem się z innego prawie litrowego enduro to DL ma tak okropnie drogowe zawieszenie, że przypomniał mi co to są nierówności na drodze a każda większa nierówność to lepiej nie mówić....
autor: Hary
01 maja 2019, 12:02
Forum: Motocykle niesłuszne (czyli nie V-strom)
Temat: Odnowiony Versys 1000
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 32814

Re: Odnowiony Versys 1000

Jak dla mnie pomijając całe wyposażenie to wygląda niesamowicie plastikowo :(
autor: Hary
10 kwie 2019, 08:07
Forum: Patenty i usprawnienia
Temat: Olejarka Cobrra nemo 2
Odpowiedzi: 126
Odsłony: 15068

Re: Olejarka Cobrra nemo 2

Ja też sobie ostatecznie poradziłem. Zrobiłem to co kolega wyżej, czyli teflon na gwint. Do tego rozebrałem wszystko i wymyłem z oleju. Nie wiem o co chodziło. Ale po tym jak i w środku i na zewnątrz było już całkiem sucho to poskładałem to, nalałem wody i.. Nic nie ciekło. Więc znowu rozebrałem i o...
autor: Hary
22 mar 2019, 09:24
Forum: Turystyka, Bagaż
Temat: kanapa dl obszywanie gdzie ?
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 14120

Re: kanapa dl obszywanie gdzie ?

Jeśli chodzi o Wijalisa, to po pół roku od nich w kanapie puszczały my szwy, no i nie wiem jak teraz ale kontakt z nimi był możliwy tylko na zasadzie loterii (2 lata temu). Może się uda dodzwonić. Mi się nie udawało, ale na maila po chyba 2 tyg odpisali. Łącznie trwało to od początku grudnia do końc...
autor: Hary
18 mar 2019, 18:26
Forum: Patenty i usprawnienia
Temat: Olejarka Cobrra nemo 2
Odpowiedzi: 126
Odsłony: 15068

Re: Olejarka Cobrra nemo 2

Posprawdzałem i wydaje mi się, że wężyk dobrze siedzi. Wykręciłem gwint od kabelka i nałożyłem teflonu ale nic nie pomogło. Muszę to jakoś ogarnąć. Żeby wyjąć wężyk trzeba wcisnąć ten niebieski plastik przy wyjściu z cylinderka? Może tutaj coś jest nie tak, ale kabel siedzi dobrze i jest dobrze zabl...
autor: Hary
18 mar 2019, 13:10
Forum: Turystyka, Bagaż
Temat: kanapa dl obszywanie gdzie ?
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 14120

Re: kanapa dl obszywanie gdzie ?

Ja u Grzegorza robiłem i rewelacja. Robiłem poprzednie kanapy w innych miejscach i jak narazie jakościowo Grzegorz wygrywa. Co do ceny, to nie wiem czy warto oszczędzić 100 zł a potem się bujać bo np szew puszcza. Miałem tak w poprzednim motocyklu i już dziękuje za takie akcje
autor: Hary
17 mar 2019, 22:12
Forum: Patenty i usprawnienia
Temat: Olejarka Cobrra nemo 2
Odpowiedzi: 126
Odsłony: 15068

Re: Olejarka Cobrra nemo 2

Oring siedzi w sumie na swoim miejscu, wymieniłem na ten drugi dodany do pudełka i cieknie wolniej, ale nadal, po nocy w garażu jest plama pod dyszą. Cylinderek po wymianie wciąż ma luz i rusza się na boki. Rozbierałem to całe, sprawdzałem wszystko i brak mi pomysłów. Uszczelka trzyma raczej dobrze,...
autor: Hary
17 mar 2019, 21:44
Forum: Patenty i usprawnienia
Temat: Olejarka Cobrra nemo 2
Odpowiedzi: 126
Odsłony: 15068

Re: Olejarka Cobrra nemo 2

Minęło parę dni i jednak dalej z olejarki ścieka wszystko :( będę kombinował, ale jak narazie jestem zawiedziony strasznie
autor: Hary
14 mar 2019, 13:26
Forum: Patenty i usprawnienia
Temat: Olejarka Cobrra nemo 2
Odpowiedzi: 126
Odsłony: 15068

Re: Olejarka Cobrra nemo 2

Udało się, faktycznie po wymianie już nie leci :D wielkie dzięki za pomoc :)
autor: Hary
13 mar 2019, 14:55
Forum: Patenty i usprawnienia
Temat: Olejarka Cobrra nemo 2
Odpowiedzi: 126
Odsłony: 15068

Re: Olejarka Cobrra nemo 2

Mimo jednej dyszy w scottoilerze i tak miałem cały łańcuch nasmarowany. Sporo głosów było też, że to niepotrzebny dodatek, do tego drogi
autor: Hary
13 mar 2019, 13:29
Forum: Patenty i usprawnienia
Temat: Olejarka Cobrra nemo 2
Odpowiedzi: 126
Odsłony: 15068

Re: Olejarka Cobrra nemo 2

Ostatnie głupie pytanie ode mnie :D zabezpieczenie jest od spodu gdzieś?

Wyszukiwanie zaawansowane