Ogłoszenie duszpasterskie
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Znaleziono 32 wyniki
- 16 lip 2019, 21:30
- Forum: Tematy ogólne
- Temat: Jak i czy czyścić przeciwdeszczówkę?
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 8700
Re: Jak i czy czyścić przeciwdeszczówkę?
Oxford od 3 lat u mnie. Oprócz tego, że ma minimalne przetarcie po dłuugim ślizgu w Bośni to nic się nie dzieje. A używany na każdym wyjeździe bo nas deszcz łapie
- 11 cze 2019, 11:38
- Forum: Usterki i Awarie
- Temat: DL 1000 K2 Wysokie spalanie
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 3700
Re: DL 1000 K2 Wysokie spalanie
U mnie przy jeździe 3-5 tys obrotów bez zbytnio ostrego przyspieszania to spalanie wyszło 6,8. Jak dla mnie to chore ilości spalał mi ten silnik jak na mój styl jazdy gdzie kupiłem 1000, żeby nim we dwójkę z bagażem bez problemu śmigać, a tu koszty paliwa robiły się dość kosmiczne jak na to, że jak ...
- 07 cze 2019, 12:23
- Forum: Motocykle niesłuszne (czyli nie V-strom)
- Temat: Nowa Honda CRF 850L Africa Twin
- Odpowiedzi: 35
- Odsłony: 15838
Re: Nowa Honda CRF 850L Africa Twin
Ogólnie każdy ma swoje gusta i są tacy co lubią tą aksamitność, a są i tacy co dzikie silniki KTMa to jest dopiero jazda 
Ja też się zastanawiam jak Iżu, co zdziałają z wykonaniem tej małej afryki.
Honda chyba zauważyła, że kawałek z tortu jej ucieka i chcą chapsnąć dla siebie coś
Ja też się zastanawiam jak Iżu, co zdziałają z wykonaniem tej małej afryki.
Honda chyba zauważyła, że kawałek z tortu jej ucieka i chcą chapsnąć dla siebie coś
- 29 maja 2019, 11:59
- Forum: Motocykle niesłuszne (czyli nie V-strom)
- Temat: Honda VFR800 Crossrunner X
- Odpowiedzi: 50
- Odsłony: 34087
Re: Honda VFR800 Crossrunner X
Jak ze spalaniem w tym? Na Rajdzie paszków gadałem z Właścicielem takiej i nie mógł zejść poniżej 6 litrów a przy trochę dynamiczniejszej 8+ to była u niego norma. Trochę sporo jak na 800 jeżeli to prawda
- 11 maja 2019, 09:12
- Forum: Motocykle niesłuszne (czyli nie V-strom)
- Temat: BMW F850 GS Adventure 2019 - pierwsze wrażenia z jazdy
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 31133
Re: BMW F850 GS Adventure 2019 - pierwsze wrażenia z jazdy
O ja Cie, jakbym wiedział, że się taka dyskusja rozwinie to bym się nie odzywał i nie pytał 
- 10 maja 2019, 12:24
- Forum: Motocykle niesłuszne (czyli nie V-strom)
- Temat: BMW F850 GS Adventure 2019 - pierwsze wrażenia z jazdy
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 31133
Re: BMW F850 GS Adventure 2019 - pierwsze wrażenia z jazdy
A co do docierania i oszczędzania na obrotach to nie jest tak, że to zła praktyka? Jeżeli dobrze wyczytałem to takie lekkie docieranie spowoduje kiepskie ulożenie się pierścieni i tym podobne
- 08 maja 2019, 10:46
- Forum: Motocykle niesłuszne (czyli nie V-strom)
- Temat: Odnowiony Versys 1000
- Odpowiedzi: 56
- Odsłony: 32814
Re: Odnowiony Versys 1000
Iżu pisze:Tak samo jak nasze DL-eHary pisze:Jak dla mnie pomijając całe wyposażenie to wygląda niesamowicie plastikowo
W sumie racja
- 08 maja 2019, 09:09
- Forum: Interkomy, Nawigacje, Kamery
- Temat: TomTom Rider 400 | Gdzie tano kupisz |
- Odpowiedzi: 94
- Odsłony: 46924
Re: TomTom Rider 400 | Gdzie tano kupisz |
Mam 410 i nie mam problemów z wypadaniem czasu, testowałem w majówkę i jest OK
- 05 maja 2019, 14:44
- Forum: Nasze Motocykle
- Temat: Kremówka - DL1000 2002
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 17218
Re: Kremówka - DL1000 2002
Morhot przesiadłem się z tej samej marki co Ty przed DLem, z Tigera. 2003r na szprychach, a teraz 2 lata świeższy na alufelgach z zerowym przebiegiem.
- 05 maja 2019, 13:21
- Forum: Nasze Motocykle
- Temat: Kremówka - DL1000 2002
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 17218
Re: Kremówka - DL1000 2002
Ja doskonale Morhota rozumiem, bo mnie DL 1000 też zawiódł. Z tym endurowaniem w 1000 to bym nie przesadzał, bo przesiadłem się z innego prawie litrowego enduro to DL ma tak okropnie drogowe zawieszenie, że przypomniał mi co to są nierówności na drodze a każda większa nierówność to lepiej nie mówić....
- 01 maja 2019, 12:02
- Forum: Motocykle niesłuszne (czyli nie V-strom)
- Temat: Odnowiony Versys 1000
- Odpowiedzi: 56
- Odsłony: 32814
Re: Odnowiony Versys 1000
Jak dla mnie pomijając całe wyposażenie to wygląda niesamowicie plastikowo 
- 10 kwie 2019, 08:07
- Forum: Patenty i usprawnienia
- Temat: Olejarka Cobrra nemo 2
- Odpowiedzi: 126
- Odsłony: 15068
Re: Olejarka Cobrra nemo 2
Ja też sobie ostatecznie poradziłem. Zrobiłem to co kolega wyżej, czyli teflon na gwint. Do tego rozebrałem wszystko i wymyłem z oleju. Nie wiem o co chodziło. Ale po tym jak i w środku i na zewnątrz było już całkiem sucho to poskładałem to, nalałem wody i.. Nic nie ciekło. Więc znowu rozebrałem i o...
- 22 mar 2019, 09:24
- Forum: Turystyka, Bagaż
- Temat: kanapa dl obszywanie gdzie ?
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 14120
Re: kanapa dl obszywanie gdzie ?
Jeśli chodzi o Wijalisa, to po pół roku od nich w kanapie puszczały my szwy, no i nie wiem jak teraz ale kontakt z nimi był możliwy tylko na zasadzie loterii (2 lata temu). Może się uda dodzwonić. Mi się nie udawało, ale na maila po chyba 2 tyg odpisali. Łącznie trwało to od początku grudnia do końc...
- 18 mar 2019, 18:26
- Forum: Patenty i usprawnienia
- Temat: Olejarka Cobrra nemo 2
- Odpowiedzi: 126
- Odsłony: 15068
Re: Olejarka Cobrra nemo 2
Posprawdzałem i wydaje mi się, że wężyk dobrze siedzi. Wykręciłem gwint od kabelka i nałożyłem teflonu ale nic nie pomogło. Muszę to jakoś ogarnąć. Żeby wyjąć wężyk trzeba wcisnąć ten niebieski plastik przy wyjściu z cylinderka? Może tutaj coś jest nie tak, ale kabel siedzi dobrze i jest dobrze zabl...
- 18 mar 2019, 13:10
- Forum: Turystyka, Bagaż
- Temat: kanapa dl obszywanie gdzie ?
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 14120
Re: kanapa dl obszywanie gdzie ?
Ja u Grzegorza robiłem i rewelacja. Robiłem poprzednie kanapy w innych miejscach i jak narazie jakościowo Grzegorz wygrywa. Co do ceny, to nie wiem czy warto oszczędzić 100 zł a potem się bujać bo np szew puszcza. Miałem tak w poprzednim motocyklu i już dziękuje za takie akcje
- 17 mar 2019, 22:12
- Forum: Patenty i usprawnienia
- Temat: Olejarka Cobrra nemo 2
- Odpowiedzi: 126
- Odsłony: 15068
Re: Olejarka Cobrra nemo 2
Oring siedzi w sumie na swoim miejscu, wymieniłem na ten drugi dodany do pudełka i cieknie wolniej, ale nadal, po nocy w garażu jest plama pod dyszą. Cylinderek po wymianie wciąż ma luz i rusza się na boki. Rozbierałem to całe, sprawdzałem wszystko i brak mi pomysłów. Uszczelka trzyma raczej dobrze,...
- 17 mar 2019, 21:44
- Forum: Patenty i usprawnienia
- Temat: Olejarka Cobrra nemo 2
- Odpowiedzi: 126
- Odsłony: 15068
Re: Olejarka Cobrra nemo 2
Minęło parę dni i jednak dalej z olejarki ścieka wszystko
będę kombinował, ale jak narazie jestem zawiedziony strasznie
- 14 mar 2019, 13:26
- Forum: Patenty i usprawnienia
- Temat: Olejarka Cobrra nemo 2
- Odpowiedzi: 126
- Odsłony: 15068
Re: Olejarka Cobrra nemo 2
Udało się, faktycznie po wymianie już nie leci
wielkie dzięki za pomoc 
- 13 mar 2019, 14:55
- Forum: Patenty i usprawnienia
- Temat: Olejarka Cobrra nemo 2
- Odpowiedzi: 126
- Odsłony: 15068
Re: Olejarka Cobrra nemo 2
Mimo jednej dyszy w scottoilerze i tak miałem cały łańcuch nasmarowany. Sporo głosów było też, że to niepotrzebny dodatek, do tego drogi
- 13 mar 2019, 13:29
- Forum: Patenty i usprawnienia
- Temat: Olejarka Cobrra nemo 2
- Odpowiedzi: 126
- Odsłony: 15068
Re: Olejarka Cobrra nemo 2
Ostatnie głupie pytanie ode mnie
zabezpieczenie jest od spodu gdzieś?