Ogłoszenie duszpasterskie
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Znaleziono 41 wyników
- 19 cze 2021, 23:59
- Forum: Spotkania i zloty
- Temat: VII Zlot Jesienny Kaszuby - 24-26 wrzesień - Zapisy
- Odpowiedzi: 309
- Odsłony: 100315
Re: VII Zlot Jesienny Kaszuby - 24-26 wrzesień - Zapisy
Niestety, ale proszę mnie wykreślić bo już wstępnie mam zaplanowany wyjazd służbowy (nie mam jeszcze terminu, ale na pewno we wrześniu). Jak się coś zmieni i będzie taka możliwość to się zapiszę na listę rezerwową.
- 02 cze 2021, 10:30
- Forum: Spotkania i zloty
- Temat: VII Zlot Jesienny Kaszuby - 24-26 wrzesień - Zapisy
- Odpowiedzi: 309
- Odsłony: 100315
Re: VII Zlot Jesienny Kaszuby - 24-26 wrzesień - Zapisy
Post 02 cze 2021, 08:22 1) Antyks 2) Gosia 3) Wowka+ 4) plecaczek od Wowka 5) Wojtek 71m+ 6) plecaczek od wojtek71m 7) Crimson 8) Jola (od Crimson) 9) szuwarek 10) prebenny 11) Lord 12) Izaj + 13) Centrino 14) Majtek 15) Mysza 16) Looseblues 17) JARON + 18) AGA 19) Pgaz 20) Grzechu (Kobyłka) + 21) ...
- 20 kwie 2021, 21:31
- Forum: Nasze Motocykle
- Temat: Ruda 650 2012
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 5260
Re: Ruda 650 2012
No właśnie, trochę mało ma pamięci ram. Myślę, że 2 giga to minimum.
- 20 kwie 2021, 21:26
- Forum: Tematy ogólne
- Temat: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla
- Odpowiedzi: 4754
- Odsłony: 1425579
Re: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla
Dzięki bardzo za pomoc. To jest super pomysł, zaraz zamawiam. Jeszcze raz dzięki wszystkim 
- 19 kwie 2021, 21:23
- Forum: Tematy ogólne
- Temat: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla
- Odpowiedzi: 4754
- Odsłony: 1425579
Re: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla
Panowie potrzebuję pomocy, gdzie można kupić gumowy odbojnik do stopki centralnej dla małego 2010 rok? Gdzieś straciłem i nie mogę dokupić nawet w serwisie Suzuki. Dzięki za pomoc
- 19 kwie 2021, 21:00
- Forum: Nasze Motocykle
- Temat: Ruda 650 2012
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 5260
Re: Ruda 650 2012
Chyba taką sobie sprawie
A nie gubi zasięgu?
- 18 kwie 2021, 23:35
- Forum: Nasze Motocykle
- Temat: Ruda 650 2012
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 5260
Re: Ruda 650 2012
Super wygląda, kolor gmoli podkreśla wdzięki. A jak spisuje się nawigacja na androidzie?
- 15 sty 2021, 21:04
- Forum: Tematy ogólne
- Temat: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
- Odpowiedzi: 376
- Odsłony: 166108
Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
A ja się jeszcze załapię 
- 24 lis 2020, 23:57
- Forum: Akcesoria elektryczne i elektroniczne
- Temat: Led pozycja plus stop na kufrach
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 14716
Re: Led pozycja plus stop na kufrach
Przymierzam się do instalacji świateł pozycyjnych i stop w kufrze centralnym Givi V47 i bocznych Givi V35 i szukam na ali coś do zaadoptowania i jakoś nie potrafię znaleźć. Ale to nic będę szukał dalej 
- 24 lis 2020, 13:48
- Forum: Akcesoria elektryczne i elektroniczne
- Temat: Led pozycja plus stop na kufrach
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 14716
Re: Led pozycja plus stop na kufrach
Kupowałeś jakieś moduły, czy robiłeś sam od podstaw np taśma led
- 30 paź 2020, 14:33
- Forum: Usterki i Awarie
- Temat: Środek na plastiki
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 4236
Re: Środek na plastiki
Super wyszło, chyba podjadę i kupię.
- 13 paź 2020, 23:14
- Forum: Nasze Motocykle
- Temat: Kawasaki KLV1000
- Odpowiedzi: 51
- Odsłony: 25645
Re: Kawasaki KLV1000
Tak z czystej ciekawości, jak się pozdrawiają motocykliści na wyspach?
- 10 paź 2020, 22:35
- Forum: Odzież
- Temat: przeciwdeszczówka
- Odpowiedzi: 66
- Odsłony: 31513
Re: przeciwdeszczówka
Kupiłem przeciwdeszczówkę o której pisałem wyżej, przymierzyłem i pasuje, myślałem że wykonanie będzie kiepskie a wyglądają nawet solidnie. Kurtka ma nawet na plecach "odpowietrzenie" i klejone szwy, ale wewnątrz chyba jest pociągnięte jakimś tworzywem lub gumą (chyba). Pierwsze wrażenie jest dobre ...
- 04 paź 2020, 17:42
- Forum: Tematy ogólne
- Temat: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla
- Odpowiedzi: 4754
- Odsłony: 1425579
Re: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla
Jak tak przyłożyłeś do oryginału, to sobie pomyślałem, czy nie można całe sterowanie, które jest na kierownicy przysunąć do środka o 2 cm?
- 04 paź 2020, 14:11
- Forum: Nasze Motocykle
- Temat: grafitowa perełka
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 7093
Re: grafitowa perełka
Teraz wygląda jak milion dolarów. Gratulacje
- 04 paź 2020, 14:01
- Forum: Tematy ogólne
- Temat: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla
- Odpowiedzi: 4754
- Odsłony: 1425579
Re: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla
Zawsze możesz napisać do sprzedawcy i wyślą Ci instrukcję albo zapytaj wprost czy można skrócić o dwa centymetry.
- 04 paź 2020, 11:48
- Forum: Tematy ogólne
- Temat: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla
- Odpowiedzi: 4754
- Odsłony: 1425579
Re: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla
A nie będzie problemu z montażem handbarów? Jak zamontujesz to mam nadzieję że się pochwalisz 
- 04 paź 2020, 09:06
- Forum: Tematy ogólne
- Temat: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla
- Odpowiedzi: 4754
- Odsłony: 1425579
Re: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla
Pytam bo jestem na etapie zakupu granych manetek. Jakie kupiłeś, jak możesz się pochwalić
- 04 paź 2020, 00:15
- Forum: Tematy ogólne
- Temat: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla
- Odpowiedzi: 4754
- Odsłony: 1425579
Re: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla
Co to są podgrzewane chińskie klamki? Możesz coś więcej?
- 03 paź 2020, 23:39
- Forum: Usterki i Awarie
- Temat: Środek na plastiki
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 4236
Re: Środek na plastiki
Jest trochę filmów na youtube, ale ja nie próbowałem wolałem to zrobić chemicznie