Ogłoszenie duszpasterskie

Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.

Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych


*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo :)

Znaleziono 41 wyników

autor: marwis73
19 cze 2021, 23:59
Forum: Spotkania i zloty
Temat: VII Zlot Jesienny Kaszuby - 24-26 wrzesień - Zapisy
Odpowiedzi: 309
Odsłony: 100315

Re: VII Zlot Jesienny Kaszuby - 24-26 wrzesień - Zapisy

Niestety, ale proszę mnie wykreślić bo już wstępnie mam zaplanowany wyjazd służbowy (nie mam jeszcze terminu, ale na pewno we wrześniu). Jak się coś zmieni i będzie taka możliwość to się zapiszę na listę rezerwową.
autor: marwis73
02 cze 2021, 10:30
Forum: Spotkania i zloty
Temat: VII Zlot Jesienny Kaszuby - 24-26 wrzesień - Zapisy
Odpowiedzi: 309
Odsłony: 100315

Re: VII Zlot Jesienny Kaszuby - 24-26 wrzesień - Zapisy

Post 02 cze 2021, 08:22 1) Antyks 2) Gosia 3) Wowka+ 4) plecaczek od Wowka 5) Wojtek 71m+ 6) plecaczek od wojtek71m 7) Crimson 8) Jola (od Crimson) 9) szuwarek 10) prebenny 11) Lord 12) Izaj + 13) Centrino 14) Majtek 15) Mysza 16) Looseblues 17) JARON + 18) AGA 19) Pgaz 20) Grzechu (Kobyłka) + 21) ...
autor: marwis73
20 kwie 2021, 21:31
Forum: Nasze Motocykle
Temat: Ruda 650 2012
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 5260

Re: Ruda 650 2012

No właśnie, trochę mało ma pamięci ram. Myślę, że 2 giga to minimum.
autor: marwis73
20 kwie 2021, 21:26
Forum: Tematy ogólne
Temat: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla
Odpowiedzi: 4754
Odsłony: 1425579

Re: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla

Dzięki bardzo za pomoc. To jest super pomysł, zaraz zamawiam. Jeszcze raz dzięki wszystkim :D
autor: marwis73
19 kwie 2021, 21:23
Forum: Tematy ogólne
Temat: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla
Odpowiedzi: 4754
Odsłony: 1425579

Re: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla

Panowie potrzebuję pomocy, gdzie można kupić gumowy odbojnik do stopki centralnej dla małego 2010 rok? Gdzieś straciłem i nie mogę dokupić nawet w serwisie Suzuki. Dzięki za pomoc
autor: marwis73
19 kwie 2021, 21:00
Forum: Nasze Motocykle
Temat: Ruda 650 2012
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 5260

Re: Ruda 650 2012

Chyba taką sobie sprawie :D A nie gubi zasięgu?
autor: marwis73
18 kwie 2021, 23:35
Forum: Nasze Motocykle
Temat: Ruda 650 2012
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 5260

Re: Ruda 650 2012

Super wygląda, kolor gmoli podkreśla wdzięki. A jak spisuje się nawigacja na androidzie?
autor: marwis73
15 sty 2021, 21:04
Forum: Tematy ogólne
Temat: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel
Odpowiedzi: 376
Odsłony: 166108

Re: Dampfbier Pfefferbrauerei Zwiesel

A ja się jeszcze załapię :o
autor: marwis73
24 lis 2020, 23:57
Forum: Akcesoria elektryczne i elektroniczne
Temat: Led pozycja plus stop na kufrach
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 14716

Re: Led pozycja plus stop na kufrach

Przymierzam się do instalacji świateł pozycyjnych i stop w kufrze centralnym Givi V47 i bocznych Givi V35 i szukam na ali coś do zaadoptowania i jakoś nie potrafię znaleźć. Ale to nic będę szukał dalej :D
autor: marwis73
24 lis 2020, 13:48
Forum: Akcesoria elektryczne i elektroniczne
Temat: Led pozycja plus stop na kufrach
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 14716

Re: Led pozycja plus stop na kufrach

Kupowałeś jakieś moduły, czy robiłeś sam od podstaw np taśma led
autor: marwis73
30 paź 2020, 14:33
Forum: Usterki i Awarie
Temat: Środek na plastiki
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 4236

Re: Środek na plastiki

Super wyszło, chyba podjadę i kupię.
autor: marwis73
13 paź 2020, 23:14
Forum: Nasze Motocykle
Temat: Kawasaki KLV1000
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 25645

Re: Kawasaki KLV1000

Tak z czystej ciekawości, jak się pozdrawiają motocykliści na wyspach?
autor: marwis73
10 paź 2020, 22:35
Forum: Odzież
Temat: przeciwdeszczówka
Odpowiedzi: 66
Odsłony: 31513

Re: przeciwdeszczówka

Kupiłem przeciwdeszczówkę o której pisałem wyżej, przymierzyłem i pasuje, myślałem że wykonanie będzie kiepskie a wyglądają nawet solidnie. Kurtka ma nawet na plecach "odpowietrzenie" i klejone szwy, ale wewnątrz chyba jest pociągnięte jakimś tworzywem lub gumą (chyba). Pierwsze wrażenie jest dobre ...
autor: marwis73
04 paź 2020, 17:42
Forum: Tematy ogólne
Temat: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla
Odpowiedzi: 4754
Odsłony: 1425579

Re: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla

Jak tak przyłożyłeś do oryginału, to sobie pomyślałem, czy nie można całe sterowanie, które jest na kierownicy przysunąć do środka o 2 cm?
autor: marwis73
04 paź 2020, 14:11
Forum: Nasze Motocykle
Temat: grafitowa perełka
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 7093

Re: grafitowa perełka

Teraz wygląda jak milion dolarów. Gratulacje
autor: marwis73
04 paź 2020, 14:01
Forum: Tematy ogólne
Temat: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla
Odpowiedzi: 4754
Odsłony: 1425579

Re: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla

Zawsze możesz napisać do sprzedawcy i wyślą Ci instrukcję albo zapytaj wprost czy można skrócić o dwa centymetry.
autor: marwis73
04 paź 2020, 11:48
Forum: Tematy ogólne
Temat: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla
Odpowiedzi: 4754
Odsłony: 1425579

Re: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla

A nie będzie problemu z montażem handbarów? Jak zamontujesz to mam nadzieję że się pochwalisz 8-)
autor: marwis73
04 paź 2020, 09:06
Forum: Tematy ogólne
Temat: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla
Odpowiedzi: 4754
Odsłony: 1425579

Re: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla

Pytam bo jestem na etapie zakupu granych manetek. Jakie kupiłeś, jak możesz się pochwalić
autor: marwis73
04 paź 2020, 00:15
Forum: Tematy ogólne
Temat: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla
Odpowiedzi: 4754
Odsłony: 1425579

Re: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla

Co to są podgrzewane chińskie klamki? Możesz coś więcej?
autor: marwis73
03 paź 2020, 23:39
Forum: Usterki i Awarie
Temat: Środek na plastiki
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 4236

Re: Środek na plastiki

Jest trochę filmów na youtube, ale ja nie próbowałem wolałem to zrobić chemicznie

Wyszukiwanie zaawansowane