Ogłoszenie duszpasterskie
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Znaleziono 8 wyników
- 26 maja 2024, 21:19
- Forum: Spotkania i zloty
- Temat: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska
- Odpowiedzi: 97
- Odsłony: 71455
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska
Czołem. Bardzo dziękuję organizatorom za pracę włożona w zorganizowanie zlotu. Było mi bardzo miło Was poznać. Pozdrowienia śle wszystkim z którymi przez te kilka dni jeździłem, pływałem, jadłem, bawiłem się i śpiewałem (za to ostatnie wszystkich przepraszam!) A Pavulonowi8 jeszcze raz najserdecznie...
- 23 maja 2024, 00:47
- Forum: Spotkania i zloty
- Temat: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
- Odpowiedzi: 299
- Odsłony: 190579
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
Nie ma złej pogody.
Są wyłącznie źle ubrani motocykliści.
Ruszam jutro z grodu Syrenki (z wielkiej bo laska występuje topless publicznie i za to szacun) popołudniu. Więc wieczorem się widzimy


Są wyłącznie źle ubrani motocykliści.
Ruszam jutro z grodu Syrenki (z wielkiej bo laska występuje topless publicznie i za to szacun) popołudniu. Więc wieczorem się widzimy
- 23 maja 2024, 00:47
- Forum: Spotkania i zloty
- Temat: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
- Odpowiedzi: 299
- Odsłony: 190579
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
Nie ma złej pogody.
Są wyłącznie źle ubrani motocykliści.
Ruszam jutro z grodu Syrenki (z wielkiej bo laska występuje topless publicznie i za to szacun) popołudniu. Więc wieczorem się widzimy


Są wyłącznie źle ubrani motocykliści.
Ruszam jutro z grodu Syrenki (z wielkiej bo laska występuje topless publicznie i za to szacun) popołudniu. Więc wieczorem się widzimy
- 22 maja 2024, 14:52
- Forum: Spotkania i zloty
- Temat: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
- Odpowiedzi: 299
- Odsłony: 190579
- 06 mar 2024, 12:00
- Forum: Spotkania i zloty
- Temat: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
- Odpowiedzi: 299
- Odsłony: 190579
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
Zwracam się z uprzejmą prośbą o dopisanie uczestnictwa w przedzlocie:
62 - Sylwia Sysia Joanna + PRZEDZLOT
68 - Rado Chrzano (nick z forum Chrzanek) + PRZEDZLOT
Thanks from the mountain
62 - Sylwia Sysia Joanna + PRZEDZLOT
68 - Rado Chrzano (nick z forum Chrzanek) + PRZEDZLOT
Thanks from the mountain
- 20 lut 2024, 14:15
- Forum: Akcesoria elektryczne i elektroniczne
- Temat: swiatla LED z Full Blast Inc (Dania)
- Odpowiedzi: 81
- Odsłony: 52483
Re: swiatla LED z Full Blast Inc (Dania)
Cześć Koleżanki i Koledzy. Byłem ciekawy czy dużo osób ma taką lampę od FullBlast, i jak widzę parę osób jest. Ja jestem oczywiście zadowolony i chciałem potwierdzić że nie miałem żadnych problemów na okresowym Przeglądzie Technicznym który robiłem w ubiegłym roku - a lampa zwróciła uwagę pana diagn...
- 01 lut 2024, 15:03
- Forum: Spotkania i zloty
- Temat: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
- Odpowiedzi: 299
- Odsłony: 190579
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
68 Rado Chrzano to sem ja - chrzanek 
deklaruje też udział w przedzlocie.
Organizatora przepraszam za kłopot
deklaruje też udział w przedzlocie.
Organizatora przepraszam za kłopot
- 10 sty 2024, 13:30
- Forum: Spotkania i zloty
- Temat: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Kruklanki TRASY
- Odpowiedzi: 40
- Odsłony: 22647
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Kruklanki TRASY
3. https://pl.mapy.cz/s/lafazuhuza (szutry nad Śniardwami) 155 km Szeroki Ostrów 30 min Wejsuny, Wierzba prom - tu prośba do bywalców: Odcinek od promu do Mikołajek to szuter, jechałem tam rowerem i autem, było bez problemu, ale czy ktoś jechał motocyklem i potwierdzi, że się da? Nie wiem czy piach...