Ogłoszenie duszpasterskie
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Znaleziono 4 wyniki
- 09 wrz 2022, 15:30
- Forum: Kaski, Buty, Rękawice
- Temat: Airoh rev 19
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 26922
Re: Airoh rev 19
Jak wygląda montaż słuchawek od interkomu. Czy mieszczą się we wgłębienia, czy trzeba podcinać?
- 06 wrz 2020, 09:17
- Forum: Spotkania i zloty
- Temat: Świętokrzyskie
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 12577
Re: Świętokrzyskie
Również z Buska się melduję. Jak widzę jest nas trochę, a na trasie pusto. Może to dobre miejsce, żeby zgadać się na jeżdżenie.
- 30 lip 2020, 14:22
- Forum: Warsztat elektryczny
- Temat: wyświetlacz biegów
- Odpowiedzi: 357
- Odsłony: 82558
Re: wyświetlacz biegów
Podbijam pytanie kolegi.
Czy na postoju na przykładzie na skrzyżowaniu wyświetlany jest aktualny bieg? Czy zmiana biegów na postoju jest równiez wyświetlana?
Czy na postoju na przykładzie na skrzyżowaniu wyświetlany jest aktualny bieg? Czy zmiana biegów na postoju jest równiez wyświetlana?
- 30 lip 2020, 14:20
- Forum: Warsztat elektryczny
- Temat: wyświetlacz biegów
- Odpowiedzi: 357
- Odsłony: 82558
Re: wyświetlacz biegów
Na luzie wskazuje 0, myłem już motocykl i jeździłem w deszczu i póki co działa bez problemu :) Bardziej mi chodziło o to czy jeśli nie jedziesz a przełączasz biegi 2-3-4-5-6 bez puszczania sprzęgła czy wyświetla poprawnie biegi, czy jest to zależne od obrotów i prędkości ? Czy widoczność w dzień ws...