Ogłoszenie duszpasterskie

Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.

Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych


*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo :)

Znaleziono 4 wyniki

autor: marcino8585
09 mar 2021, 17:44
Forum: Warsztat elektryczny
Temat: Brak przednich świateł - Naprawa / konserwacja przycisku rozrusznika.
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 11296

Re: Brak przednich świateł - Naprawa / konserwacja przycisku rozrusznika.

U mnie problem rozwiązany. Rozebrałem przełącznik kompletnie, łącznie z dwoma pinami które powinny pracować góra dół w białej obudowie (tu tkwił problem, były zablokowane). Wszystko dokładnie wyczyściłem i złożyłem na białym smarze silikonowym. Piny na sprężynce pracują bez zarzutu, włącznik złożony...
autor: marcino8585
07 mar 2021, 18:15
Forum: Usterki i Awarie
Temat: Awaria wskaznika paliwa
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 724

Awaria wskaznika paliwa

Mam problem z wskaźnikiem poziomu paliwa. Pacient to Dl 650 K7. Po zatankowaniu 10l. caly czas mruga pierwsza kreska a powinno wskazywac koło połowy. Dodam tylko ze moto zanim znalazlo sie u mnie stał z pustym bakiem kilka miesiecy.
Od czego zacząć diagnostykę? Ktos miał podobny problem?
autor: marcino8585
06 mar 2021, 17:05
Forum: Warsztat elektryczny
Temat: Brak przednich świateł - Naprawa / konserwacja przycisku rozrusznika.
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 11296

Re: Brak przednich świateł - Naprawa / konserwacja przycisku rozrusznika.

Witam.
Poszukuje przełącznika prawego do Dl 650 2007r. Problem nam jak w temacie z tym ze ktoś wcześniej próbował to naprawić i uszkodził obudowę w której znajduja sie sprężyna z blaszką. Chodzi o element z foto. Może ktoś ma na zbyciu albo wie gdzie moge dostać?
autor: marcino8585
04 mar 2021, 17:21
Forum: Turystyka, Bagaż
Temat: Montaż kufra centralnego na DL 650
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 22639

Montaż kufra centralnego na DL 650

Witam Nie dawno przesiadłem się na DL650 z 2008roku. Sprzedający dołożył luzem do Suzi kufer centralny Givi Simply 48l.Link do kufra po niżej. W kufrze była również płyta montażowa GIVI ale bez stelaża. Czy ktoś może podpowiedzieć jak mogę zainstalować ten kufer? Opłaca się dokupować jakąś płytę czy...

Wyszukiwanie zaawansowane