Ogłoszenie duszpasterskie
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Znaleziono 4 wyniki
- 30 lip 2023, 14:35
- Forum: Warsztat elektryczny
- Temat: Mrugający 6-ty bieg V-strom 1000 z 2018r
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 5455
Re: Mrugający 6-ty bieg V-strom 1000 z 2018r
Mam teraz w swoim (2014) podobne objawy, tyle że u mnie na innych biegach też to występuje, jadę np na 2 pokazuje 4, czy na 5 a jest 6 na wyświetlaczu, lub całkowicie gasnie na kilka sekund, rozmawiałem z moim mechanikiem i mówił mi że to najprawdopodobniej czujnik, tłumaczył mi jak to jest zbudowa...
- 29 lip 2023, 16:50
- Forum: Warsztat elektryczny
- Temat: Mrugający 6-ty bieg V-strom 1000 z 2018r
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 5455
Re: Mrugający 6-ty bieg V-strom 1000 z 2018r
Dzięki wielkie za odpowiedzi. Też zaczęło się z innymi biegami tak samo jak piszesz Skibol. Jeszcze nie teraz ale zacznę od demontażu licznika i obejrzę te kostki czy są luźne. Trzeba zaczynać od najprostrzych rzeczy a jeśli nie pomoże to będziemy drążyć dalej. Jeżeli tylko coś uda mi się ustalić od...
- 22 lip 2023, 23:03
- Forum: Warsztat elektryczny
- Temat: Mrugający 6-ty bieg V-strom 1000 z 2018r
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 5455
Mrugający 6-ty bieg V-strom 1000 z 2018r
Czołem moto ludziska. Dzis podczas jazdy zauważyłem, że kiedy miałem zapięty 6-ty bieg zaczął on mrugać z nieregularną częstotliwością tzn zapalał się i był wyswietlany lub na wyswietlaczu nie było żadnego biegu. Jadąc natomiast na 5-tym biegu wyświetlacz pokazywał na zmianę raz 5-ty a raz 6-ty bieg...
- 07 cze 2023, 13:45
- Forum: Patenty i usprawnienia
- Temat: Wyłączanie ABS w suzuki V-Strom 650/1000
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 2080
Wyłączanie ABS w suzuki V-Strom 650/1000
Cześć Poniżej procedura jak wyłączyć ABS tylnego koła w V-strom. Przydaje się jeśli ktoś chce pobawić się w terenie albo znajdzie się w tarapatach na wyjeździe. Przetestujecie a odkryjcie ile Wasz sztormiak potrafi :shock: 1. URUCHOM MOTOR I RUSZ ABY ZGASŁA KONTROLKA ABS 2. POSTAW MOTO NA STOPCE CEN...