Ogłoszenie duszpasterskie
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Znaleziono 10 wyników
- 08 gru 2023, 19:58
- Forum: Inne do Vstrom-a
- Temat: Zabezpieczenie antykradzieżowe
- Odpowiedzi: 84
- Odsłony: 29611
Re: Zabezpieczenie antykradzieżowe
Warto obejrzeć. Myślę, że w filmie nie ma lokowania produktu.
- 04 gru 2023, 16:26
- Forum: Odzież
- Temat: Forumowy Softshell
- Odpowiedzi: 159
- Odsłony: 458528
Re: Forumowy Softshell
Potwierdzam powyższe. Dzięki
- 07 paź 2023, 17:45
- Forum: Odzież
- Temat: Forumowy Softshell
- Odpowiedzi: 159
- Odsłony: 458528
Re: Forumowy Softshell
Poszło
- 10 sie 2023, 13:34
- Forum: Tematy ogólne
- Temat: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla
- Odpowiedzi: 4754
- Odsłony: 1425185
Re: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla
Załączam moje ostatnie gmeranie przy motorku. Obniżona kanapa i podwyższenie kierownicy zrobiło robotę i nie musiałem zakładać kości obniżających motorek.
- 05 sie 2023, 21:20
- Forum: Patenty i usprawnienia
- Temat: półka na gniazdka zapalniczki
- Odpowiedzi: 62
- Odsłony: 14232
Re: półka na gniazdka zapalniczki
Z uwagi na fakt, iż nie posiadam FB ( tak, tacy też jeszcze istnieją :D :D :D ) więc zastanawiam się nad zakupem niżej wymienionych rzeczy w Cosmo. I tak uchwyt na telefon: https://www.cosmo-accessories.com/brands-2/suzuki/dl-650-v-strom-2012-2016/gps-bracket-21-bar-vstrom-detail Pólka na gniazdko 1...
- 05 sie 2023, 10:48
- Forum: Patenty i usprawnienia
- Temat: półka na gniazdka zapalniczki
- Odpowiedzi: 62
- Odsłony: 14232
Re: półka na gniazdka zapalniczki
Witam. Chciałbym odgrzać temat, a mianowicie - poszukuję półki z gniazdem usb i gniazdem 12V. Dodatkowo poszukuję półki z możliwością montażu telefonu. A wszystko to do DL650 z 2012 roku. Sprawdzałem na stronie cosmo i całość wychodzi jakoś lekko ponad 100 euro. Może dałoby się coś na naszym rynku d...
- 03 lip 2023, 17:04
- Forum: Interkomy, Nawigacje, Kamery
- Temat: Tani i dobry interkom
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 29500
Re: Tani i dobry interkom
Tak jak kolega wyżej. Akurat używam Freedconn R1 Pro. Zakupiony na aliexpress za 350, w Polsce ponad 700. Bez problemu łączy się z telefonem, jakość rozmów na dobrym poziomie, dodatkowo ma kamerkę. Myślę, że w tej cenie to spoko wybór.
- 25 cze 2023, 20:33
- Forum: Interkomy, Nawigacje, Kamery
- Temat: Interkom dla zielonego w temacie
- Odpowiedzi: 525
- Odsłony: 294577
Re: Interkom dla zielonego w temacie
W obecnym sezonie używam Freedconn R1Pro. Jeżdżę sam, słuchanie muzyki, rozmowy telefoniczne bardzo spoko. No i dodatkowo interkom wyposażony w kamerę 2k. Filmiki spoko, ale nagrywanie dźwięku kiepsko, bo słychać tylko pęd powietrza. U braci z Azji w chwili obecnej za kwotę 350 zeta. Na alledrogo po...
- 10 cze 2023, 22:17
- Forum: Odzież
- Temat: Forumowy Softshell
- Odpowiedzi: 159
- Odsłony: 458528
Re: Forumowy Softshell
Proszę o zapisanie 
Lista:
Runda II:
1. Pawian
2. Sliwa6
3. major25 - nick na ramieniu chiriko
4. major25 - nick na ramieniu Juliemoo
5. Peppe
Lista:
Runda II:
1. Pawian
2. Sliwa6
3. major25 - nick na ramieniu chiriko
4. major25 - nick na ramieniu Juliemoo
5. Peppe
- 10 cze 2023, 15:41
- Forum: Nasze Motocykle
- Temat: Moje Suzi DL 650 AL2 2012
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 1080
Moje Suzi DL 650 AL2 2012
I w końcu od 31.05.2023 roku jest szczęśliwym posiadaczem Suzuki DL 650 AL2 z 2012 roku. Motorek w dniu zakupu z przebiegiem 27200 km. Do zobaczenia na drodze... LWG