Obiecane zdjęcia z lampami Wesem CRC2 9W dzienne, wybaczcie jakość - zdjęcia robione telefonem
https://www.dropbox.com/s/sgllo19ndkgg43k/l1.jpg?dl=0
https://www.dropbox.com/s/7w84hvfrzf8j51p/l2.jpg?dl=0
https://www.dropbox.com/s/pri15khyyywrifu/l3.jpg?dl=0
Ogłoszenie duszpasterskie
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Znaleziono 3 wyniki
- 04 kwie 2018, 13:16
- Forum: Prawo, przepisy, kodeks
- Temat: Dodatkowe oswietlenie
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 49206
- 27 mar 2018, 09:41
- Forum: Prawo, przepisy, kodeks
- Temat: Dodatkowe oswietlenie
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 49206
Re: Dodatkowe oswietlenie
OK przepraszam za brak przywitania, witam wszystkich serdecznie, jeżdzę od 8 lat a v-stroma mam od niecałego roku, to nie jest reklama produktu jak sugeruje administarator - chciałem po prostu podzielić się opcją tańszego doświetlenia motocykla szczególnie dla osób które mają smykałkę do elektryki. ...
- 22 mar 2018, 20:05
- Forum: Prawo, przepisy, kodeks
- Temat: Dodatkowe oswietlenie
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 49206
Re: Dodatkowe oswietlenie
Zakupiłem lampy wesem CRC2 za złączem Deutsch DT do jazdy dziennej zamontowałem na gmolach ,i nie jest źle wizualnie tzn nie są na tyle duże wg mnie żeby przytłaczać. Podłączenie elektryczne zrobi juz serwis takze mam nadzieję ze udzwigną temat i w ciągu tygodnia bedę mogł napisać cos więcej ewentua...