Stelaż kufrów bocznych, mocowanie szyby z regulacją kąta i wysokości, gmole, dźwignia hamulca nożnego.

Wszystko o bagażu i wszelkich udogodnieniach dla turystyki.
Suszny
A
Posty: 345
Rejestracja: 13 paź 2016, 15:44

Stelaż kufrów bocznych, mocowanie szyby z regulacją kąta i wysokości, gmole, dźwignia hamulca nożnego.

Post autor: Suszny »

Póki co nie jest to oferta handlowa więc mam nadzieję że temat nie poleci do kosza :P


Na filmie prezentuje akcesoria które udało się wyprodukować wraz z Ostrym. Jak tylko pogoda się poprawi, jadę w teren trochę poleżeć na gmolach i podzielę się materiałem.
Jeśli byłby jakiś chętny żeby udostępnić nowszy model v-stroma lub też tysiąca na przymiarki proszę o kontakt.

Wszelkie pytania, uwagi, propozycje mile widziane.



V-strom 650 K5

Awatar użytkownika
skibol83
A+B+C
Posty: 1062
Rejestracja: 04 gru 2019, 18:59
Lokalizacja: Kolbuszowa k. Rzeszowa

Re: Stelaż kufrów bocznych, mocowanie szyby z regulacją kąta i wysokości, gmole, dźwignia hamulca nożnego.

Post autor: skibol83 »

Pytam jako pierwszy ;)
Bedziecie robic cos do wersji po lifcie?


DL650 AL2 ----> DL1000

Lepiej mieć brzuch od piwa niż garba od roboty

Suszny
A
Posty: 345
Rejestracja: 13 paź 2016, 15:44

Re: Stelaż kufrów bocznych, mocowanie szyby z regulacją kąta i wysokości, gmole, dźwignia hamulca nożnego.

Post autor: Suszny »

Będziemy jak tylko dostanę taki motocykl na warsztat. Ludzie często się boją - " a bo będziecie, ciąć, spawać, lakier zniszczysz... "
Co prawda ja nie brałem w tym udziału, ale Ostry z którym współpracuje robił gmole na NOWYCH motocyklach wziętych z salonu na jazdę próbną ;)


V-strom 650 K5

Awatar użytkownika
skibol83
A+B+C
Posty: 1062
Rejestracja: 04 gru 2019, 18:59
Lokalizacja: Kolbuszowa k. Rzeszowa

Re: Stelaż kufrów bocznych, mocowanie szyby z regulacją kąta i wysokości, gmole, dźwignia hamulca nożnego.

Post autor: skibol83 »

Ja jestem z okolic Rzeszowa, widzialem tablice z Krasnika, jakbyscie potrzebowali krolika doswiadczalnego to mozemy sie jakos zgadac ale to w pozniejszym terminie, blizej swiat bo teraz jestem za granica


DL650 AL2 ----> DL1000

Lepiej mieć brzuch od piwa niż garba od roboty

Awatar użytkownika
Ciok
A+B
Posty: 836
Rejestracja: 23 sie 2018, 22:45
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: Stelaż kufrów bocznych, mocowanie szyby z regulacją kąta i wysokości, gmole, dźwignia hamulca nożnego.

Post autor: Ciok »

U mnie ten film nie bangla. A szkoda.
Patrzyłem za stelażem kufrów bocznych.


Obrazek
Pozdrawiam. Sławek Ciok
„poznaj swój kraj, ojczyźnie służ” - Mazowsze jest piękne, otwórz oczy.
Karawanierzy Mazowieccy - sekcja moto

behemoth
A2
Posty: 232
Rejestracja: 11 mar 2020, 22:18

Re: Stelaż kufrów bocznych, mocowanie szyby z regulacją kąta i wysokości, gmole, dźwignia hamulca nożnego.

Post autor: behemoth »

@Ciok, nie otwieraj go tutaj, tylko wklej adres w przeglądarkę:
Wtedy śmiga. Ten osadzony na forum faktycznie nie rusza.
Ocena: 5.88235%



Suszny
A
Posty: 345
Rejestracja: 13 paź 2016, 15:44

Re: Stelaż kufrów bocznych, mocowanie szyby z regulacją kąta i wysokości, gmole, dźwignia hamulca nożnego.

Post autor: Suszny »

skibol83 pisze:Ja jestem z okolic Rzeszowa, widzialem tablice z Krasnika, jakbyscie potrzebowali krolika doswiadczalnego to mozemy sie jakos zgadac
Bardzo chętnie, oczywiście motocykl możemy odebrać busem.


V-strom 650 K5

Lysymaciek
A1
Posty: 33
Rejestracja: 17 maja 2020, 17:13
Lokalizacja: New Ross,Irlandia

Re: Stelaż kufrów bocznych, mocowanie szyby z regulacją kąta i wysokości, gmole, dźwignia hamulca nożnego.

Post autor: Lysymaciek »

Z tego co kojarzę to te gmole powinny dać się zamontować także w modelu po 2017 roku. Kwestia tylko tego jak to się będzie prezentować.



Suszny
A
Posty: 345
Rejestracja: 13 paź 2016, 15:44

Re: Stelaż kufrów bocznych, mocowanie szyby z regulacją kąta i wysokości, gmole, dźwignia hamulca nożnego.

Post autor: Suszny »

Lysymaciek pisze:Z tego co kojarzę to te gmole powinny dać się zamontować także w modelu po 2017 roku. Kwestia tylko tego jak to się będzie prezentować.
Punkty mocowaniami są takie same jak w starszym modelu 04-10 ?


V-strom 650 K5

Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E
Posty: 3343
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stelaż kufrów bocznych, mocowanie szyby z regulacją kąta i wysokości, gmole, dźwignia hamulca nożnego.

Post autor: Lord »

Dzwignia hamulca nożnego mozna na priv? szczególy cene? (DL650 2018) - jestem zainteresowany


DL650A L8

Awatar użytkownika
Woolkan
A2
Posty: 229
Rejestracja: 03 wrz 2019, 17:11

Re: Stelaż kufrów bocznych, mocowanie szyby z regulacją kąta i wysokości, gmole, dźwignia hamulca nożnego.

Post autor: Woolkan »

Podobnie jak @Lord . Też jestem zainteresowany dźwignią hamulca dl650 2019r.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka



Lysymaciek
A1
Posty: 33
Rejestracja: 17 maja 2020, 17:13
Lokalizacja: New Ross,Irlandia

Re: Stelaż kufrów bocznych, mocowanie szyby z regulacją kąta i wysokości, gmole, dźwignia hamulca nożnego.

Post autor: Lysymaciek »

Suszny pisze:
Lysymaciek pisze:Z tego co kojarzę to te gmole powinny dać się zamontować także w modelu po 2017 roku. Kwestia tylko tego jak to się będzie prezentować.
Punkty mocowaniami są takie same jak w starszym modelu 04-10 ?
Ja mam zamontowane Givi w swoim 2017 i jak patrzę na zdjęciach to różnią się od starszej wersji jedną dodaną rurką. Mocowania mają do ramy tam gdzie silnik , nie wydaje mi się żeby coś w tych miejscach było zmienione w nowszej wersji.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Turystyka, Bagaż”