Suzuki V-Strom DL-1000 2017 - pierwsze wrazenia z jazdy (filmik YT)

Wszystko co o motocyklach V-strom powiedzieć i wiedzieć można. Pytania, odpowiedzi, dyskusje.
Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Suzuki V-Strom DL-1000 2017 - pierwsze wrazenia z jazdy (filmik YT)

Post autor: Iżu »

Jak w temacie, ostatnio miałem przyjemność polatać nowym motocyklem testowym DL-1000 z salonu "Rider" w Krakowie:



Teraz byłbym w kropce, gdybym miał wybierać między Hondą Africa Twin a nowym Suzuki V-Strom DL-1000..bo oba motocykle mnie urzekły :mrgreen:
Honda lubi kręcić się nieco wyżej i nie wibruje jak litrowy DL (przy obrotach rzędu 5-6 tysięcy), ale Suzi ma w sobie to coś.. :D
Obie maszyny mają świetne hamulce, ale DL-1000 ma brzytwy..teraz jak wsiądę na swoją małą Suzi, to stwierdzam że mam spowalniacze :lol:
Ogólnie nowy V-Strom bardzo mi się spodobał, to naprawdę świetny i zwinny motocykl.

Zapraszam do oglądania i komentowania filmu, jeśli jeździcie nowym modelem lub macie starszą wersję to napiszcie w tym wątku o swoich odczuciach z jazdy.

Pozdrówko 8-)


Iżu

Online
Awatar użytkownika
staszek_s
A+B+C+D+E
Posty: 3065
Rejestracja: 04 paź 2016, 12:32
Lokalizacja: Radlin, Śląsk

Re: Suzuki V-Strom DL-1000 2017 - pierwsze wrazenia z jazdy (filmik YT)

Post autor: staszek_s »

Jak wibracje, można do tego przywyknąć po kilkudziesięciu km? Africa też tak telepie?


Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Suzuki V-Strom DL-1000 2017 - pierwsze wrazenia z jazdy (filmik YT)

Post autor: Iżu »

staszek_s pisze:Jak wibracje, można do tego przywyknąć po kilkudziesięciu km? Africa też tak telepie?
Africa Twin pracuje gładko i mam wrażenie że bardziej lubi wyższe obroty, kiedy DL-1000 błaga o zmianę biegu, Africa jeszcze ciągnie ;)
Ale w Hondzie nie podoba mi się kokpit z elektronicznym obrotomierzem, kiepska szyba i małe lusterka, za to Honda ma doskonały reflektor ze światłami LED czego nie ma Suzi.
W sumie to chciałbym mieć oba motocykle - Suzi jako żonę a Hondę jako kochankę :lol:

Pozdrówko 8-)


Iżu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle V-strom”