Ogłoszenie duszpasterskie

Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.

Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych


*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo :)

To moze i ja

Tu przedstawiamy nasze motocykle
jacek.m
A2
Posty: 264
Rejestracja: 06 maja 2019, 21:35
Lokalizacja: Siecino k.Złocienica

Re: To moze i ja

Post autor: jacek.m »

Gratulacje i fajny sprzęt
Ocena: 5.88235%



Awatar użytkownika
Tomek 69
A+B
Posty: 595
Rejestracja: 09 maja 2019, 21:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: To moze i ja

Post autor: Tomek 69 »

Oby dobrze Ci służył i nigdy nie zawiódł gratuluję.


Romet, Ogar, CZ 175, Suzuki Bandit 400 i obecnie od maja 2018 V-strom DL650 k 5 czarny oraz DL 650 z 2024 roku model 2025 niebieski

fiestacz
AM
Posty: 16
Rejestracja: 02 cze 2020, 08:13
Lokalizacja: Zabrze

Re: To moze i ja

Post autor: fiestacz »

mój kolor,i też dołożyłem dzioba



merc
A
Posty: 418
Rejestracja: 05 paź 2016, 21:24

Re: To moze i ja

Post autor: merc »

Prawie jak mój
Załączniki
IMAG0677.jpg


DL 650 XT 2016 i honda CB 1300 2013

fiestacz
AM
Posty: 16
Rejestracja: 02 cze 2020, 08:13
Lokalizacja: Zabrze

Re: To moze i ja

Post autor: fiestacz »

gdzie takie naklejki można kupić ?



merc
A
Posty: 418
Rejestracja: 05 paź 2016, 21:24

Re: To moze i ja

Post autor: merc »

fiestacz pisze:gdzie takie naklejki można kupić ?
W salonie Suzuki , cały komplet z lezkami z przodu nad lampami.


DL 650 XT 2016 i honda CB 1300 2013

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Motocykle”