Gmole Givi

Forum na tematy których nie ma w innych częściach forum
crunch3r23
AM
Posty: 3
Rejestracja: 08 gru 2018, 23:52

Gmole Givi

Post autor: crunch3r23 »

witam. zakupiłem gmole firmy Givi model TN 3101 do DL Vstrom 650 ABS rok 2013 . po zamontowaniu jedna strona jest bardziej odchylona od drugiej . Gmole nowki od głównego dystrybutora . Pytanie do posiadaczy czy też macie niesymetryczne ? Nie wiem czy ja mam gmole z wadą czy rzeczywiście ma to tak wyglądać jak na zdjęciu Obrazek

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka



Awatar użytkownika
Pyxis
A+B+C+D
Posty: 2316
Rejestracja: 21 wrz 2016, 22:29
Lokalizacja: Strzegom (dolnośląskie)
Kontakt:

Re: Gmole Givi

Post autor: Pyxis »

One sie musza ulozyc do motka. Pare gleb i bedzie rowno. ;-)

A powazniej, to jesli "uzywasz" gmoli, to po uzyciu tez trzeba je nieco "ustawic". Ja mam 1,5m profil stalowy 25x25. Kawalek szmaty, owijasz nia profil, wkladasz w gmola robiac dzwidnie i napierajac boczkiem (przytrzymujesz profil pod paszka) przytrzymujesz sie motocykla (ciagniesz za uchwyty pasazera). Kilka drobnych ooop!, oooop! i ustawisz je sobie symetrycznie. Przy odrobinie wprawy zajmuje to minutke. ;-)
One musza byc w jakims tam stopniu elastyczne, zeby przejac wiekszosc energii podczas upadku motka, ale prosto z fabryki mogly by byc symetryczne.


( . Y . )
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2

crunch3r23
AM
Posty: 3
Rejestracja: 08 gru 2018, 23:52

Re: RE: Re: Gmole Givi

Post autor: crunch3r23 »

Pyxis pisze:One sie musza ulozyc do motka. Pare gleb i bedzie rowno. ;-)

A powazniej, to jesli "uzywasz" gmoli, to po uzyciu tez trzeba je nieco "ustawic". Ja mam 1,5m profil stalowy 25x25. Kawalek szmaty, owijasz nia profil, wkladasz w gmola robiac dzwidnie i napierajac boczkiem (przytrzymujesz profil pod paszka) przytrzymujesz sie motocykla (ciagniesz za uchwyty pasazera). Kilka drobnych ooop!, oooop! i ustawisz je sobie symetrycznie. Przy odrobinie wprawy zajmuje to minutke. ;-)
One musza byc w jakims tam stopniu elastyczne, zeby przejac wiekszosc energii podczas upadku motka, ale prosto z fabryki mogly by byc symetryczne.
no właśnie tym bardziej że od tego samego dostawcy montowalem do Varadero i jest wszystko rowniutko . napisałem do dostawcy zobaczymy co odpowiedzą. dobrze by było jakby ktoś miał ten sam model i wysłał mi foto

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka



ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólne”