BMW R1250 GS - pierwsze wrażenia z jazdy

Miejsce do pogaduszek i dzielenia się doświadczeniem o motocyklach innych niż V-Strom.
Awatar użytkownika
Rommel
A+B+C
Posty: 1189
Rejestracja: 04 paź 2020, 23:37
Lokalizacja: Bristol (UK)

Re: BMW R1250 GS - pierwsze wrażenia z jazdy

Post autor: Rommel »

dariuszbau pisze:
26 mar 2022, 22:02
To tak jak Macron (ciota) jest za 🇺🇦 ale firm nie wycofa. Przereklamowane moto dla snobów.
On jest ekonomista, nie idiota. Wiekszosc sankcji i tak nic nie da, za miesiac, dwa trzy rozejda sie po kosciach, ruski to naród wytrwały, a do tego juz niedlugo przykrecą nam śrube porządnie tak że się Europa zesra (ale nie Francuzi, bo oni inwestowali od dawna w atom, a nie w ruski wegiel i gaz).

Wolałbym Macrona niz któregoś z tych idiotów z obecnego rządu. Nie rozumiem sugestii ze jest ciotą, ani co to ma wspólnego z GSem. Ani to ze ktoś jeździ GSem, KTMem czy Hondą (znana rowniez jako Gejhonda). Ale rozumiem ze taka frustracja.


"I am the Flying Spaghetti Monster. Thou shalt have no other monsters before Me. (Afterwards is OK; just use protection.) The only Monster who deserves capitalization is Me! Other monsters are false monsters, undeserving of capitalization."

Awatar użytkownika
Centrino
Administrator
Posty: 4491
Rejestracja: 30 wrz 2016, 17:55
Lokalizacja: DLU

Re: BMW R1250 GS - pierwsze wrażenia z jazdy

Post autor: Centrino »

Panowie, proszę się nieco powstrzymać od zbytecznych komentarzy.


JAWA 350TS -> BMW F650 -> DL650 AK8 -> DL1050XT

Części, akcesoria motocyklowe https://dlmoto.pl/

dariuszbau
A2
Posty: 226
Rejestracja: 13 gru 2021, 19:33
Lokalizacja: Augustów

Re: BMW R1250 GS - pierwsze wrażenia z jazdy

Post autor: dariuszbau »

Sory. Przy sobocie drina wypiłem i mnie nosi jak czytam o "cudownych" gs-ach. A czy ktoś napisał że v-stromem można machnąć 1000 km jednego dnia bez problemu z du... ą, że sie nie psuje jak gs, że 200tys km przejeździ że serwis jest dużo tańszy i najważniejsze jest po prostu ładniejszy.
Ocena: 5.88235%



Awatar użytkownika
Centrino
Administrator
Posty: 4491
Rejestracja: 30 wrz 2016, 17:55
Lokalizacja: DLU

Re: BMW R1250 GS - pierwsze wrażenia z jazdy

Post autor: Centrino »

dariuszbau pisze:
26 mar 2022, 22:49
A czy ktoś napisał że v-stromem można machnąć 1000 km jednego dnia bez problemu z du... ą, że sie nie psuje jak gs, że 200tys km przejeździ że serwis jest dużo tańszy i najważniejsze jest po prostu ładniejszy.
Tu Ci muszę przyznać rację, jest bezawaryjny, wygodny, i ładniejszy :)


JAWA 350TS -> BMW F650 -> DL650 AK8 -> DL1050XT

Części, akcesoria motocyklowe https://dlmoto.pl/

dariuszbau
A2
Posty: 226
Rejestracja: 13 gru 2021, 19:33
Lokalizacja: Augustów

Re: BMW R1250 GS - pierwsze wrażenia z jazdy

Post autor: dariuszbau »

🖐️. Dobrego sprzętu nie trzeba reklamować a gesy nawet na tym forum się reklamują



delirium
A+B+C
Posty: 1180
Rejestracja: 16 sie 2021, 20:46

Re: BMW R1250 GS - pierwsze wrażenia z jazdy

Post autor: delirium »

dariuszbau pisze:
26 mar 2022, 22:49
Sory. Przy sobocie drina wypiłem i mnie nosi jak czytam o "cudownych" gs-ach. A czy ktoś napisał że v-stromem można machnąć 1000 km jednego dnia bez problemu z du... ą, że sie nie psuje jak gs, że 200tys km przejeździ że serwis jest dużo tańszy i najważniejsze jest po prostu ładniejszy.
po pierwsze, nie czytaj o GS-ach jak ich nie lubisz, po drugie w dzisiejszych czasach byle skuterem zrobisz 1000km w jeden dzień, po trzecie v-strom nie jest od żadnego motocykla ładniejszy ponieważ to niemożliwe :mrgreen: i po czwarte jak cie na GS-a i jego serwis nie stać to OK ale może innych stać. :roll: wypij jeszcze jednego drinka :lol:
Ocena: 11.76471%



Awatar użytkownika
JARON
A+B+C+D
Posty: 2116
Rejestracja: 04 paź 2016, 14:51
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: BMW R1250 GS - pierwsze wrażenia z jazdy

Post autor: JARON »

delirium pisze:
26 mar 2022, 23:20
dariuszbau pisze:
26 mar 2022, 22:49
Sory. Przy sobocie drina wypiłem i mnie nosi jak czytam o "cudownych" gs-ach. A czy ktoś napisał że v-stromem można machnąć 1000 km jednego dnia bez problemu z du... ą, że sie nie psuje jak gs, że 200tys km przejeździ że serwis jest dużo tańszy i najważniejsze jest po prostu ładniejszy.
po pierwsze, nie czytaj o GS-ach jak ich nie lubisz, po drugie w dzisiejszych czasach byle skuterem zrobisz 1000km w jeden dzień, po trzecie v-strom nie jest od żadnego motocykla ładniejszy ponieważ to niemożliwe :mrgreen: i po czwarte jak cie na GS-a i jego serwis nie stać to OK ale może innych stać. :roll: wypij jeszcze jednego drinka :lol:
Wszedłem sobie na ten temat z lekkim niesmakiem,jak na każdy temat o innych motocyklach na tym forum,bo z natury jako użytkownik Vstroma i forumowicz motocykli Vstrom,guzik mnie to interesuje,I tak patrzę,czytam i oczom nie wierzę.Właściwie to aż głupio się człowiekowi robi,o co tu chodzi.Jakiś ktoś,nie wiadomo skąd,nie wiadomo czym jeździ,mówi innym forumowiczom,co im wolno czytać i na jaki temat mają się wypowiadać.Takie to trochę żałosne się robi.Niestety totalny brak kultury zakrada się wszędzie. :cry: Jakieś to mi się zdaje znajome z obecnej polityki. A może to właśnie tylko po kielichu inni w końcu nie wytrzymują i wyrzucają z siebie tę gorycz? W sumie to dobrze,że tu nie zaglądam.


Ogar205>CZ175>MZ250Jaskółka z koszem>Junak M10>MZ ETZ250>IntruderVL800>IntruderC1500>Vstrom1000 2016>BENELLI IMPERIALE 400
Wszyscy mamy dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili,gdy zdamy sobie sprawę,że mamy tylko jedno.

dariuszbau
A2
Posty: 226
Rejestracja: 13 gru 2021, 19:33
Lokalizacja: Augustów

Re: BMW R1250 GS - pierwsze wrażenia z jazdy

Post autor: dariuszbau »

No jak ktoś pisze ze byle skuterem mozna zrobić 1000 km w jeden dzień to ma doświadczenie z dalekich wyjazdów. I bez drinka twierdzę ze gs to mocno przereklamowany moto. I dość w temacie gs-a z mojej strony bo nie jest tego wart. Ja tak uważam i mam do tego prawo. I do tego ze v-strom jest ładniejszy



Awatar użytkownika
Smerfciamajda
A+B+C+D
Posty: 2420
Rejestracja: 30 paź 2019, 14:39

Re: BMW R1250 GS - pierwsze wrażenia z jazdy

Post autor: Smerfciamajda »

Punkt widze ja zmienia sie z punktem siedzenia.

Dla mnie V-atom orzełek był tak brzydki ze kiedyś na targach nawet nie podszedłem oglądać a teraz mam i chwale.

GSa dosiadłem i mi się niespodobał, czar prysł.
Teraz wsiadłem na nowego i omatkojedyno jaki fajny.

Także był bym ostrożny z wypisywaniem farmazonów.

Poza tym ile można jeździć jednym motocykle? Naturalny rozwój w stronę fajniejszego.
Ocena: 11.76471%



Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 4396
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Zwiesel
Kontakt:

Re: BMW R1250 GS - pierwsze wrażenia z jazdy

Post autor: lukas76 »

dariuszbau pisze:
26 mar 2022, 22:02
Nie, no fajne moto ten gs. Ale wkurza mnie trochę bo szukam gadżetów na ali a tu wszystkie do gs-a. 90% dodatków do moto to do GS-ów, nawet uniwersalne halogeny led do pier......o gs-a. Czyli Chińczyk. Żygam tymi gs-ami. Gsy były za komuny i guwno w nich było. Możecie mnie wywalić z tego forum za ten tekst ale forum v-strom to v-strom a nie volkswagen passat tdi albo jakiś gs. To tak jak Macron (ciota) jest za 🇺🇦 ale firm nie wycofa. Przereklamowane moto dla snobów.
Mówisz że w GSach gówno było za komuny, ale chyba tęsknisz za komuną nazywając Macrona ciotą że firm nie wycofa... Tam nie komuna :lol:


Ponowne przyjęcie do Mniejszości Niemieckiej 🤣
BMWał
[media]https://www.dampfbier.de/[/media]

Awatar użytkownika
SimOn!
A+B+C
Posty: 1227
Rejestracja: 27 wrz 2016, 20:45
Lokalizacja: GD 3Miasto

Re: BMW R1250 GS - pierwsze wrażenia z jazdy

Post autor: SimOn! »

No co wątek to się coraz sympatyczniej robi na tym forum


Zdrówko シモン :mrgreen:
Mniejszość Niemiecko Japońska ;)

delirium
A+B+C
Posty: 1180
Rejestracja: 16 sie 2021, 20:46

Re: BMW R1250 GS - pierwsze wrażenia z jazdy

Post autor: delirium »

SimOn! pisze:
27 mar 2022, 12:20
No co wątek to się coraz sympatyczniej robi na tym forum Obrazek
nie tylko na forum, na całym świecie.



Awatar użytkownika
f_ranek
A+B+C
Posty: 1183
Rejestracja: 10 cze 2021, 23:39
Lokalizacja: SK
Kontakt:

Re: BMW R1250 GS - pierwsze wrażenia z jazdy

Post autor: f_ranek »

Są jednostki, które po prostu bezinteresownie lubią psuć krew innym...


Bogusław • Honda Varadero XL125V 2003 -> DL650XT 2021

Zapytałem jak mam lecieć, hej powiedziały wyżej, hej powiedziały śmielej

addamlca
A
Posty: 387
Rejestracja: 21 maja 2019, 18:26

Re: BMW R1250 GS - pierwsze wrażenia z jazdy

Post autor: addamlca »

Polpharma i Ceresit czyli nasze firmy tez sie z Rosji nie wycofaly,Morawiecki jezdzi i namawia reszte Unii zeby nie braly kacapskich weglowodorow ale jakos Polska sama jednostronnie z nich nie rezygnuje itd itd ale...to forum o motocyklu(ktory sam osobiscie mam gdzies) i najlepiej by moderacja usunela wpisy jego nie dotyczace.Rowniez ten.


Litr jest jak Media Markt-nie dla idiotow.

Awatar użytkownika
Ciok
A+B
Posty: 836
Rejestracja: 23 sie 2018, 22:45
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: BMW R1250 GS - pierwsze wrażenia z jazdy

Post autor: Ciok »

dariuszbau pisze:
26 mar 2022, 22:02
Nie, no fajne moto ten gs. Ale wkurza mnie trochę, bo szukam gadżetów na ali a tu wszystkie do gs-a. 90% dodatków do moto to do GS-ów, nawet uniwersalne halogeny led do pier......o gs-a. Czyli Chińczyk. Żygam tymi gs-ami. Gsy były za komuny i gówno w nich było. Możecie mnie wywalić z tego forum za ten tekst, ale forum v-strom to v-strom, a nie volkswagen passat tdi albo jakiś gs. To tak jak Macron (ciota) jest za 🇺🇦 ale firm nie wycofa. Przereklamowane moto dla snobów.
*H*j że jest napisane do GS-a. Nakupiłem badziewia, a to wszystko nie pasuje lub nie działa. Szkoda tylko kasy na kitajcowe podróby. :evil:

A do sztormiaczka wszystko pasuje i działa.


Obrazek
Pozdrawiam. Sławek Ciok
„poznaj swój kraj, ojczyźnie służ” - Mazowsze jest piękne, otwórz oczy.
Karawanierzy Mazowieccy - sekcja moto

Awatar użytkownika
gorghu
A+B+C+D+E
Posty: 3024
Rejestracja: 04 paź 2016, 18:10
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: BMW R1250 GS - pierwsze wrażenia z jazdy

Post autor: gorghu »

:x Weźcie się ludziska ogarnijcie! Wchodzicie na Ali, szukacie najtańszych rzeczy, a potem klniecie na chińskie badziewie. Dostajesz dokładnie to za co płacisz. U "Chińczyka" jak zapłacisz normalnie to dostaniesz nawet i lepiej wykonany przedmiot niż jakbyś poszedł do firmowego sklepu w Europie. Ale nie. To ten biedny Chińczyk z Ali jest oszustem bo wam kit wciska bo Ty chcesz przyoszczędzić. :evil:
Off Topic
I faktycznie zgadzam się po części z @JARON - czytając niektóre posty można odnieść wrażenie że odrobina kultury i netykiety niektórych przerasta. Z drugiej strony forum żyje, rozrasta się i ewoluuje. Tak samo ludzie zmieniają preferencje i motocykle na inne. Sam przesiadłem się z DLa na inny motocykl. Ale sentyment do tego strego DL650 pozostał. Dzięki niemu poznałem fajnych ludzi i jestem tu na forum. I to że jeżdżę innym moto nie ma tu nic do znaczenia. Na forum głównym tematem był i zawsze będzie Vstrom. Co nie przeszkadza jednak pogadać o innych markach motocykli. Tylko znów prosta rzecz - netykieta. Jak już wchodzisz do takiego działu i wchodzisz w wątek, tak jak tu o GS1250, to albo wypowiadaj się na temat albo w ogóle nic nie pisz. Bo lepiej nic nie napisać niż pisać takie posty jak te kilka powyżej. Masz prawo nie lubić tego motocykla, masz prawo go skrytykować na forum w rzeczowy sposób, ale czy naprawdę musisz to pisać w taki sposób jak post @dariuszbau ? I po co ten "polityczny" wyjazd? Znasz Macrona osobiście że wyzywasz go od ciot? Niektórzy jednak nie potrafią się powstrzymać od wylania w internecie swoich żalów i życiowej nieudolności i zwalenia całej winy na innych. No bo, wracając do tego biednego "Chińczyka" z Ali, to on jest winny a nie ja. :evil: :evil: :evil:


Grzesiek
DL 650 AK8 Black Mat -->> Super Tenere 1200

Awatar użytkownika
starcraft
A+B
Posty: 510
Rejestracja: 20 lut 2017, 14:05

Re: BMW R1250 GS - pierwsze wrażenia z jazdy

Post autor: starcraft »

Szkoda ze w temacie "BMW R1250 GS - pierwsze wrażenia z jazdy" wypowiadają się - krytykują - osoby które nigdy nie jeździły albo słyszały jak się jeździ tym motkiem. Dyskusja o tym czy coś jest ładne czy nie też jest troche mało poważna gdyż mi np bardzo podoba się fiat multipla - i co mi zrobicie ?
Ocena: 11.76471%



Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: BMW R1250 GS - pierwsze wrażenia z jazdy

Post autor: Iżu »

Nie mam ostatnio czasu ślęczeć na forum, ale przejrzałem cały ten wątek i naprawdę przykro czytać jak ktoś krytykuje czyjś motocykl (BMW B1250 GS) z czysto polskiej zawiści..bo on ma a ja nie mam..
Większość tych złośliwców po prostu nigdy nie będzie stać na zakup takiego sprzętu, więc muszą wypuścić tu swoje bluzgi by udowodnić sobie i innym że mają rację i piszą prawdę..
Tyle że są trzy prawdy - "cała prawda, święta prawda i gówno prawda" ...
Ja pierdziele.. połowa wątku o pierwszych wrażeniach z jazdy motocyklem BMW jest o podnoszeniu ręki, druga połowa do deprecjonowanie czyichś decyzji zakupowych.. wstydźcie się koledzy takiej typowo polskiej zawistnej retoryki :(


Iżu

Online
Awatar użytkownika
crimson
A+B+C+D+E+T
Posty: 3732
Rejestracja: 27 wrz 2017, 14:19
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: BMW R1250 GS - pierwsze wrażenia z jazdy

Post autor: crimson »

"typowo polska" po co tak pisać i powielać jakieś stereotypy. Nie wystarczy zawiść? Bez przymiotników?

Typowo polska to jest np. gościnność :)


DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 4396
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Zwiesel
Kontakt:

Re: BMW R1250 GS - pierwsze wrażenia z jazdy

Post autor: lukas76 »

Dla mnie piękna maszyna, kiedyś nawet nie marzyłem o nim bo byl poza zasięgiem, udalo się mi teraz zebrać trochę gotówki i kupić, jakbym mial te ponad 100 tyś na moto kupilbym nowe


Ponowne przyjęcie do Mniejszości Niemieckiej 🤣
BMWał
[media]https://www.dampfbier.de/[/media]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle niesłuszne (czyli nie V-strom)”