IV zlot forum Borne- ring

Wspólnie razem..
Awatar użytkownika
crimson
A+B+C+D+E+T
Posty: 3732
Rejestracja: 27 wrz 2017, 14:19
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: IV zlot forum Borne- ring

Post autor: crimson »

Grzechu, masz jeszcze chwilę, wymyśl coś. Wyślij chłopaków na jakiś obóz, albo zorganizuj kogoś do opieki. Fajnie byłoby jakbyś był. Miałem pooglądać Twoje rozwiązania na moto do ewentualnego nasladownictwa :)


DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS

Awatar użytkownika
waldeman
A2
Posty: 234
Rejestracja: 07 lis 2016, 16:15
Lokalizacja: Bogatynia

Re: IV zlot forum Borne- ring

Post autor: waldeman »

Grzechu , a może " okno życia " - w niedzielę na powrocie odbierzesz pociechy . :twisted:


Mniejszość Niemiecka 3

Awatar użytkownika
QraC
A+B+C
Posty: 1812
Rejestracja: 29 wrz 2016, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: IV zlot forum Borne- ring

Post autor: QraC »

@Iżu - Czyli jak chciałbym z Wami lecieć (podobnie pewniej jak i @gorghu ) to pasuje nam z Rzeszy o 3 wyruszyć ;)


Kawasaki ER5 -->> Suzuki GSF 600 Bandit -->>Suzuki V-Strom 650 XT -->> Suzuki V-Strom 1000 -->> BMW R1250GS Adventure


Ride Through Life

Online
Awatar użytkownika
gorghu
A+B+C+D+E
Posty: 3024
Rejestracja: 04 paź 2016, 18:10
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: RE: Re: IV zlot forum Borne- ring

Post autor: gorghu »

QraC pisze:pasuje nam z Rzeszy o 3 wyruszyć ;)
wykonalne.. ale chyba nie ;) Obrazek


Grzesiek
DL 650 AK8 Black Mat -->> Super Tenere 1200

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: IV zlot forum Borne- ring

Post autor: Iżu »

QraC pisze:@Iżu - Czyli jak chciałbym z Wami lecieć (podobnie pewniej jak i @gorghu ) to pasuje nam z Rzeszy o 3 wyruszyć ;)
Jak dla mnie spoko pora, pomyśl ile zyskasz dnia po przyjeździe na miejsce :mrgreen:
Najpóźniej trzeba ruszyć z Krakowa o 5:00 i ja tak jadę a inni mogą dołączyć jeśli chcą, mogą też jechać w południe i dojechać w nocy - ich wybór.
Nie wiem czemu macie taki wstręt do porannej jazdy, takie samo narzekanie było w wątku o wyjeździe pod koniec marca wokół Tatr.. :?
Ostatnio zmieniony 02 mar 2019, 12:42 przez Iżu, łącznie zmieniany 1 raz.


Iżu

Awatar użytkownika
QraC
A+B+C
Posty: 1812
Rejestracja: 29 wrz 2016, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: IV zlot forum Borne- ring

Post autor: QraC »

Wstręt do porannej jazdy ? No sorry ale 3 rano to nie poranna jazda tylko masochizm...

Też nie lubię długo spać i późno wyjeżdzać ale są pewne granice ;)


Kawasaki ER5 -->> Suzuki GSF 600 Bandit -->>Suzuki V-Strom 650 XT -->> Suzuki V-Strom 1000 -->> BMW R1250GS Adventure


Ride Through Life

Awatar użytkownika
staszek_s
A+B+C+D+E
Posty: 3065
Rejestracja: 04 paź 2016, 12:32
Lokalizacja: Radlin, Śląsk

Re: IV zlot forum Borne- ring

Post autor: staszek_s »

@Iżu jak moglibyśmy dołączyć gdzieś na północ od Gliwic koło siódmej to chyba się piszemy. Ja jestem za bocznymi drogami, żadnych autostrad do Wrocławia i ekspresówek ...


Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: IV zlot forum Borne- ring

Post autor: Iżu »

staszek_s pisze:@Iżu jak moglibyśmy dołączyć gdzieś na północ od Gliwic koło siódmej to chyba się piszemy. Ja jestem za bocznymi drogami, żadnych autostrad do Wrocławia i ekspresówek ...
Spoko starszek_s ja też nie lubię autostrad, jakoś się zgramy, jest jeszcze trochę czasu, najpierw trzeba ogarnąć w tym miesiącu Tatry :D Piona


Iżu

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: IV zlot forum Borne- ring

Post autor: Iżu »

QraC pisze:Wstręt do porannej jazdy ? No sorry ale 3 rano to nie poranna jazda tylko masochizm...

Też nie lubię długo spać i późno wyjeżdzać ale są pewne granice ;)
Wiele razy jak dzieci były małe wyjeżdżaliśmy z Krakowa o 3:00 jadąc na wczasy nad morze, maluch potrzebował więcej czasu na dojazd, takie czasy Panie, pewne wtedy chodziłeś jeszcze do szkoły podstawowej 8-)
Motocyklista musi być twardy :D


Iżu

Awatar użytkownika
Trevor
A+B
Posty: 566
Rejestracja: 05 paź 2016, 20:13
Lokalizacja: PK

Re: IV zlot forum Borne- ring

Post autor: Trevor »

prebenny pisze:Grzechu szkoda :(

Trevor jak zrobili obwodnicę Ostrowa to spoko - jak parę razy jechałem do katowic to pamiętam, że własnie w ostrowie zawsze w korku stałem... Ale chyba i tak wolałbym jechać przez wrocław. Chociaż te 600 km to też nie jest źle. Ja do Wetliny miałem 800 dlatego kombinowałem jak najszybszą trasą.
No teraz dzięki tej obwodnicy jest o niebo lepiej bo jadąc od Wrocka kawałek za Antoninem wjeżdza się na eske i wyjeżdzasz kawał za Ostrowem. No i Jarocin też ma już obwodnice więc jest super nie mniej jednak S5 zWrocka na Poznań wygodniej tym bardziej że wjeżdzając do Poznania wjeżdza się na węźle z A2 i S11 którą dalej jedziemy w stronę Piły.
Jeśli ktoś nie chce jechać krajową 11 przez Oborniki bo tam też często gęsto się korkuje to można zjechać z eski na Szamotuły i śmigać na Czarnków i Trzciankę.Spokojna droga i nie ma dużego ruchu.


W życiu musi być i dobrze i źle, bo kiedy jest tylko dobrze to niedobrze.

DL 650 2006

Awatar użytkownika
Trevor
A+B
Posty: 566
Rejestracja: 05 paź 2016, 20:13
Lokalizacja: PK

Re: IV zlot forum Borne- ring

Post autor: Trevor »

staszek_s pisze:@Iżu jak moglibyśmy dołączyć gdzieś na północ od Gliwic koło siódmej to chyba się piszemy. Ja jestem za bocznymi drogami, żadnych autostrad do Wrocławia i ekspresówek ...
Jeśli w planach Wam wyjdzie jednak jechać przez okolice Ostrowa to zapraszam na małą przerwę i kawkę i coś do kawki do nas do Kalisza i dalej możemy sobie śmigać razem.


W życiu musi być i dobrze i źle, bo kiedy jest tylko dobrze to niedobrze.

DL 650 2006

Awatar użytkownika
Dziadek3H2M
A+B+C
Posty: 1114
Rejestracja: 04 cze 2018, 15:46
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: IV zlot forum Borne- ring

Post autor: Dziadek3H2M »

Jeśli w planach Wam wyjdzie jednak jechać przez okolice Ostrowa to zapraszam na małą przerwę i kawkę i coś do kawki do nas do Kalisza i dalej możemy sobie śmigać razem.[/quote]

Trevor, to dla mnie ciekawa propozycja bo będę jechał z okolic Bełchatowa i tam moglibyśmy się spotkać z grupą Iżu.
Iżu co ty na to.

LWG


LWG



DL 650 XT AL5, CRF 1100 ATAS

Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E
Posty: 3343
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: IV zlot forum Borne- ring

Post autor: Lord »

Nasza czwórka z Mazowiecko-Łódzka, jutro na targach będzie podejmować jakże tą ciężką decyzję czy lecąc na południe polecimy przez północ.


DL650A L8

rasik
A+B
Posty: 905
Rejestracja: 01 maja 2017, 08:57

Re: RE: Re: IV zlot forum Borne- ring

Post autor: rasik »

Lord pisze:Nasza czwórka z Mazowiecko-Łódzka, jutro na targach będzie podejmować jakże tą ciężką decyzję czy lecąc na południe polecimy przez północ.
Ja się wstępnie deklaruje na doczepke ale tylko Wwa północ wwa ;)


Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam
RASIK

mój AL3 > LINK :)
mój skradziony DL -> LINK :)

Awatar użytkownika
Trevor
A+B
Posty: 566
Rejestracja: 05 paź 2016, 20:13
Lokalizacja: PK

Re: IV zlot forum Borne- ring

Post autor: Trevor »

DziadekH pisze:Jeśli w planach Wam wyjdzie jednak jechać przez okolice Ostrowa to zapraszam na małą przerwę i kawkę i coś do kawki do nas do Kalisza i dalej możemy sobie śmigać razem.
Trevor, to dla mnie ciekawa propozycja bo będę jechał z okolic Bełchatowa i tam moglibyśmy się spotkać z grupą Iżu.
Iżu co ty na to.

LWG[/quote]

To super, zapraszam. Mamy jeszcze trochę czasu więc na spokojnie możemy sobie wszystko ustalić.


W życiu musi być i dobrze i źle, bo kiedy jest tylko dobrze to niedobrze.

DL 650 2006

Awatar użytkownika
crimson
A+B+C+D+E+T
Posty: 3732
Rejestracja: 27 wrz 2017, 14:19
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: IV zlot forum Borne- ring

Post autor: crimson »

Trevor - jak tak się będziemy wszyscy zbierać po drodze, to u siebie będziesz miał całą pielgrzymkę do przyjęcia :)


DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS

Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E
Posty: 3343
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: RE: Re: IV zlot forum Borne- ring

Post autor: Lord »

rasik pisze:
Lord pisze:Nasza czwórka z Mazowiecko-Łódzka, jutro na targach będzie podejmować jakże tą ciężką decyzję czy lecąc na południe polecimy przez północ.
Ja się wstępnie deklaruje na doczepke ale tylko Wwa północ wwa ;)


Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
A czemu ty z nami do tej pory po okolicach wawy nie śmigasz ja się pytam grzecznie?


DL650A L8

Awatar użytkownika
Grzechu (Kobyłka)
A+B+C+D
Posty: 2054
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:55
Lokalizacja: Opole

Re: IV zlot forum Borne- ring

Post autor: Grzechu (Kobyłka) »

Chłopaki dzięki za wszystkie pomysły. Urzekło mnie zwłaszcza okno życia :D :D ... Kolejna opcja, to ciocia, ale żona o niej nie wie :twisted:

Jedyny problem, to to, że muszę ją odebrać 8.06 z lotniska w Katowicach, więc nijak nie dam rady żeby zobaczyć się z Wami.


Honda Transalp 650XL + Suzuki V-Strom DL 1000 ABS 2016
SP6AZE

Awatar użytkownika
crimson
A+B+C+D+E+T
Posty: 3732
Rejestracja: 27 wrz 2017, 14:19
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: IV zlot forum Borne- ring

Post autor: crimson »

eee tam, z Pyrzowic jeżdżą busy do Krakowa na pewno, sądzę, że do Opola też jeżdżą :)


DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS

Online
Awatar użytkownika
gorghu
A+B+C+D+E
Posty: 3024
Rejestracja: 04 paź 2016, 18:10
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: IV zlot forum Borne- ring

Post autor: gorghu »

Grzechu pisze: muszę ją odebrać 8.06 z lotniska w Katowicach
żonę czy ciocię? ;) :D


Grzesiek
DL 650 AK8 Black Mat -->> Super Tenere 1200

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania i zloty”