Prosba o sprawdzenie roweru

Forum na tematy których nie ma w innych częściach forum
Awatar użytkownika
stasiek
A+B
Posty: 500
Rejestracja: 22 wrz 2016, 10:21

Prosba o sprawdzenie roweru

Post autor: stasiek »

Witam
Kieruje sie z prośba do osób z okolic Kłodzka. Chodzi mi o ogłoszneie
https://www.olx.pl/oferta/rower-btwin-r ... 12bb82cc8e

Od początku. 28 listopada została okradziona moja piwnica i "zniknął" m.in. własnie ten mode roweru RockRider 540 w ramie XL (sprawa na policji zgłosozna 28 listopada i juz 2 grudnia radośnie umorzona). Rower zakupiony w kwietniu w Dechatlonie - od tamtego zasu monitoruje sobie OLX i dziś wpadłem na takie ogloszenie. Pan z rozmowy zakupił rower podobnook 3 miesiecy temu ale nie pamieta dokladnie, dodatkowo pryz pytaniu o dokumenty sie "zmieszał" i "gdzieś je ma ale nie pamięta". Sprzedaje rower po 3 miesiącach bo potrzebna mu kasa....
Chciałbym sprawdzić ten rower - chodzi mi głównie o kilka fotek ale nie chce wypytywać goscia przez telefon zeby się kontakt nie urwał. Dzwoniąc na telefon z aukcji oddzwonił po jakimś czasie z innego (to jednak o niczym nie swiadczy). Czy ktoś z okolic Kłodzka mógłby podjechac obejrzec rower i porobić kilka zdjęc? - chodzi mi głownie o spód ramy gdzie sa nabite nr ramy - ja swoich nie spisałem będąc swięcie przekonanym ze z Dechatlonu da się uzyskac te informacje mając pełną dokumentacje zakupu ale jednak nie. Dechatlon oznacza sobie rowery przy nr ramy po swojemy i może tutaj jest nadal ta naklejka i da sie to porównać...
Moze prośba głupia ale moze ktoś ma mozliwosć podskoczyć.. Z góry dziękuję.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólne”