Motocykliści na granicy z Białorusią.

Forum na tematy których nie ma w innych częściach forum
Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 4442
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Zwiesel
Kontakt:

Re: Motocykliści na granicy z Białorusią.

Post autor: lukas76 »

W protestach w Kazachstanie oficjalnie zginęło 164 osoby w tym dzieci(ile ofiar było naprawdę, nie dowiemy się) Nowy prezydent o protestantach mówi terroryści (jak na Białorusi) i nakazuje do nich strzelać, dokładnie trzeba to eliminować. Old Ty naprawdę porównujesz to do NATO? Wysłanie komandosów do zdławienia pokojowych manifestacji, ludzie bezbronni. W jakim znanym kraju Nato wysyła swoje wojsko żeby mordować ludność. Kuźwa masz coś nie tak pod deklem
Ocena: 11.76471%


Ponowne przyjęcie do Mniejszości Niemieckiej 🤣
BMWał
[media]https://www.dampfbier.de/[/media]

Awatar użytkownika
Oskar
A+B+C
Posty: 1319
Rejestracja: 23 wrz 2019, 20:22

Re: Motocykliści na granicy z Białorusią.

Post autor: Oskar »

Old Donkey pisze:
12 sty 2022, 11:04
Rosja broni swoich interesów i nie może pozwolić na destabilizację Kazachstanu, powodów ma wiele, choćby ochronę swoich obywateli.
Na wniosek legalnych władz Kazachstanu uruchomiono "misje pokojową" Organizacji Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym zgodnie z istniejącą umową.

(jakby to była "misja pokojowa" NATO pod przywództwem USA to by nie było problemu :D ale OUBZ pod przywództwem Rosji to przecież straszne :o )

OUBZ zadziałała bardzo sprawnie i dobrze, że nie będzie (?) kolejnej kolorowej rewolucji ;)
Dunkey niewchodze z Toba w polemike bo sprowadzisz i wykorzystasz doswiadczeniem ..
Oczywiscie Dunkey w 39r 17 wrzesnia tez weszli oficjalnie broniac swoich obywateli .. zawsze kazda jakaś zbrojna interwencja poprzedzić musi propagandowe usprawiedliwienie mordowania ludzi i zajecia innych terytori kraju dla własnych interesów podtrzymania teroru we własnym karju .
Oczyswiscie Dunkey w katyniu wymordowano bestialsko ponad 5000 tysiecy zaciskaac drut kolczasty na szyi strzelajac w tył głowy polakom w naszym wieku dla ochrony swoich jak napisałes obywateli .
Oczywiscie DUnkey w miednoje wymordowano ponad 7000 tysiecy Polaków zeby nierobili kolorowej rewolucji jak napisałes wracajac do polski .
Oczywiscie po wojnie na stepy własnie Kazachstanu wywiziono tysiace polaków do ciezkiej prac przymusowo z ktorych powruciła tylko garstka ale Oskar CO MA PIERNIK DO WIATRKA . to było prawie 80 lat temu .. roteryka Rosji nic sie niezmieniła i to znowu moze powrucic jak damy sie jej zastraszyc i manipulowac ..
Każdy Krai ma prawo do decydowania jak chce prowadzic własna polityke i z kim CHCE wchodzić w interesy czy z UNIĄ czy z Nato i nikt niema prawa narzucac i go teryzowac nikogo straszac wojna jak wejdziecie do Nato jak sie dzieje na Ukrainie . To was w najlepszym przypadku najiedziemy i obalimy legalny rzad postawimy swego figuranta ktory bedzie podpisywał umowy z ykoilem a nie z Orlenem .
jak ludziom dzieje sie krzywda jak maja protestowac wychodza na ulice . i maja do tego swiete prawo .
corka w posagu dostała 300 miljonow dolarow od swego ojca dyktatora z kazachstanu czekajcie dolar po 4 zyla to bedzie 120000000000 i le to na złotówki poprawcie jak zle cos napisałem .
Oczywiscie legalnie ..
ile czasu prezydent USA lub inny musi pracowac zeby taki posag dac swoim dzieciom ..\
to tylko taki [przykład oficjalnie pu...n ma małe mieszkanie w moskwie i moskwicza .
lukaszenka nawet oficjalne tego niema ..
ale kochanek dzieci etecera i to utrzymac .. trzeba byc przy korycie za wszelka cene ..
gdybysmy nieweszli do Uni dalej star 8 do warszawy bysmy sie tłoczyli ,,
Powrucić pod ramiona kraju Rad ja nie dziekuje .. jak ktos chce droga wolna ..
Ocena: 11.76471%


Lepszy głupiec wędrujący po świecie niż mędrzec siedzący w domu

Awatar użytkownika
Oskar
A+B+C
Posty: 1319
Rejestracja: 23 wrz 2019, 20:22

Re: Motocykliści na granicy z Białorusią.

Post autor: Oskar »

Za to co tu napisałem o Białorusi w najlepszym przypadku dostał bym 15 lat wiezienia to taka by była mała kara,, lub ucieczka z kraju jak bym zdażył już dawno by mnie namierzyli ..

W Rosji moze by cherbatki by niedali z wkładka, ale z 10 lat gdzisc daleko na pólnocy kraju ..

i taka jest rużnica rzycia w przyjazni z Rosią a zycia w wolnym kraju ..

już młó dziadek pomagajac uchodzicom Polski uciekajacym zw wschodu lasami w 47 48 rok pracójac w lesie biorac ich do domu karmiac myjac dostał dwa lat wiezienia w czerwonym Borze z ktorego uciekał tylko za to ze karmił i pomagał polakom wczesniej wywiezionym własnie do Kazachstanie Ktorzy stamtad uciekali.
dla mnie rosjia to samo zło niechodzi o ludzi tam mieszkajacych tylko o system władzy jaki tam panuje ..
Ocena: 5.88235%


Lepszy głupiec wędrujący po świecie niż mędrzec siedzący w domu

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 4442
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Zwiesel
Kontakt:

Re: Motocykliści na granicy z Białorusią.

Post autor: lukas76 »

Oskar pisze:
12 sty 2022, 12:27
Za to co tu napisałem o Białorusi w najlepszym przypadku dostał bym 15 lat wiezienia to taka by była mała kara,, lub ucieczka z kraju jak bym zdażył już dawno by mnie namierzyli ..

W Rosji moze by cherbatki by niedali z wkładka, ale z 10 lat gdzisc daleko na pólnocy kraju ..

i taka jest rużnica rzycia w przyjazni z Rosią a zycia w wolnym kraju ..

już młó dziadek pomagajac uchodzicom Polski uciekajacym zw wschodu lasami w 47 48 rok pracójac w lesie biorac ich do domu karmiac myjac dostał dwa lat wiezienia w czerwonym Borze z ktorego uciekał tylko za to ze karmił i pomagał polakom wczesniej wywiezionym własnie do Kazachstanie Ktorzy stamtad uciekali.
dla mnie rosjia to samo zło niechodzi o ludzi tam mieszkajacych tylko o system władzy jaki tam panuje ..
Skorumpowany, zły system. Ludzie jak wszędzie dobrzy i źli. Na pewno ci dobrzy są bardzo otwarci i podzieliliby się wszystkim co mają. Niestety są zniewoleni,są zakładnikami dyktatury i systemu , a kto myśli że taki Putin i Łukaszenka to ciepli ludzie, to powiem tylko że są naiwni, żeby nie użyć mocniejszych słów


Ponowne przyjęcie do Mniejszości Niemieckiej 🤣
BMWał
[media]https://www.dampfbier.de/[/media]

Awatar użytkownika
Old Donkey
A+B+C
Posty: 1825
Rejestracja: 05 maja 2018, 13:53
Lokalizacja: Katowice

Re: Motocykliści na granicy z Białorusią.

Post autor: Old Donkey »

@oscar o czym ty do mnie piszesz ? czy ja pochwalam Katyń i mordy na Polakach ?


To co się stało w Kazachstanie to próba wywołania kolejnej kolorowej rewolucji wokół Rosji. Oficjalnym powodem dla mas to wzrost cen energii na skutek czego społeczeństwo kazachskie spontanicznie wyszło na ulicę (dziwne że w Polska ludzie z tego powodu nie wyszli na ulice tylko narzekają albo zamykają biznesy) Dla mnie to bajka dla naiwnych do puszczania w telewizji.

Co naprawdę jest powodem wydarzeń w Kazachstanie i kto za tym stoi to możemy sobie gdybać . Ja się nie czuję na siłach bo scenariuszy może być wiele ale nie wierzę że to akcja oddolna niesterowana z zewnątrz.

Rosja miała wiele powodów interweniować. Rosja i Kazachstan mają najdłuższą na świecie granicę lądowa, ok. jednej czwartej ludności Kazachstanu to Rosjanie, obiekty jak kosmodrom Bajkonur, poligon testowania rakiet antybalistycznych, złoża uranu, poligon jądrowy w Semipałatyńsku itd.
To co mieli zrobić ? Zresztą działali zgodnie z zawartym sojuszem i przynajmniej wiadomym jest że ten sojusz działa (ciekawe czy jak w Polska ludzie wyjdą na ulicę to NATO też tak szybko i sprawnie zainterweniuje, żart taki oczywiście :D )

USA w przeszłości dokładnie tak samo zabezpieczało swoje interesy.

Muli mnie ta cała rusofobia. Rosja w swych działaniach niczym się nie różni od USA a NATO od OUBZ, Biden czy Putin realizują po trupach własne interesy. Ludzie i dzieci giną na wojnach prowadzonych przez oba te państwa.

I muli mnie postrzeganie Rosji jako zła a USA jako dobrego państwa.

A historii nie zmienimy, Niemców też możemy wciąż nienawidzić.
Ale trzeba zacząć żyć teraźniejszością.



Awatar użytkownika
Rommel
A+B+C
Posty: 1195
Rejestracja: 04 paź 2020, 23:37
Lokalizacja: Bristol (UK)

Re: Motocykliści na granicy z Białorusią.

Post autor: Rommel »

lukas76 pisze:
12 sty 2022, 11:39
Kuźwa masz coś nie tak pod deklem
Odkryles w pore...


"I am the Flying Spaghetti Monster. Thou shalt have no other monsters before Me. (Afterwards is OK; just use protection.) The only Monster who deserves capitalization is Me! Other monsters are false monsters, undeserving of capitalization."

Awatar użytkownika
Old Donkey
A+B+C
Posty: 1825
Rejestracja: 05 maja 2018, 13:53
Lokalizacja: Katowice

Re: Motocykliści na granicy z Białorusią.

Post autor: Old Donkey »

Rommel pisze:
12 sty 2022, 14:28
lukas76 pisze:
12 sty 2022, 11:39
Kuźwa masz coś nie tak pod deklem
Odkryles w pore...



@lukas76 @Rommel

jak obrażanie mnie pozwala wam frustracje i kompleksy odreagować to dawajcie dalej
wielką satysfakcją będzie pomóc w waszym dojściu do równowagi :D



Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 4442
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Zwiesel
Kontakt:

Re: Motocykliści na granicy z Białorusią.

Post autor: lukas76 »

Old Donkey pisze:
12 sty 2022, 17:13
Rommel pisze:
12 sty 2022, 14:28
lukas76 pisze:
12 sty 2022, 11:39
Kuźwa masz coś nie tak pod deklem
Odkryles w pore...



@lukas76 @Rommel

jak obrażanie mnie pozwala wam frustracje i kompleksy odreagować to dawajcie dalej
wielką satysfakcją będzie pomóc w waszym dojściu do równowagi :D
Daj namiary gdzie ta ziemia się kończy, skoczę se na główkę w kosmos :lol:


Ponowne przyjęcie do Mniejszości Niemieckiej 🤣
BMWał
[media]https://www.dampfbier.de/[/media]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólne”