Cos pieknego x3

Tu przedstawiamy nasze motocykle
Awatar użytkownika
RimmSky
A1
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2021, 14:59
Lokalizacja: Rumia/Trójmiasto

Re: Cos pieknego x3

Post autor: RimmSky »

metalmanheh pisze:
karacz pisze:
08 kwie 2022, 19:37
Nowa maszyna to zawsze ładna :)

Szyba już testowana? jakie wrażenia przy jakim wzroście?
Tak, juz cala w robalach Obrazek
przy 186cm wzrostu i max do gory moge spokojnie jechac I jest na tyle dobrze, ze nawet z podniesiona szczeka jest cisza i spokoj. Troche sie balem, ze moze być za niska sle jest w sam raz.
Hmmm ciekawe, mam 190cm i taka sama szybę i kiedy ustawię ją najwyżej to prawie całą drogę przez nią widzę, a powinno sie podobno patrzeć nad szybą :) pytam z ciekawości jak wrażenia u Ciebie pod tym względem. Może sie juz kurczę albo garbię :D a tak całkiem serio czasem nad ranem jest chłodno, wilgotno, słońce świeci i szyba zaparuje. Wtedy obawiam sie ze nie zauważę jakiejś kostki brukowej na środku jezdni, dlatego mam ja trochę obniżoną.

DL650 XT 2021





Awatar użytkownika
metalmanheh
A2
Posty: 196
Rejestracja: 18 sty 2022, 21:27

Re: Cos pieknego x3

Post autor: metalmanheh »

RimmSky pisze:
09 kwie 2022, 20:01
metalmanheh pisze:
karacz pisze:
08 kwie 2022, 19:37
Nowa maszyna to zawsze ładna :)

Szyba już testowana? jakie wrażenia przy jakim wzroście?
Tak, juz cala w robalach Obrazek
przy 186cm wzrostu i max do gory moge spokojnie jechac I jest na tyle dobrze, ze nawet z podniesiona szczeka jest cisza i spokoj. Troche sie balem, ze moze być za niska sle jest w sam raz.
Hmmm ciekawe, mam 190cm i taka sama szybę i kiedy ustawię ją najwyżej to prawie całą drogę przez nią widzę, a powinno sie podobno patrzeć nad szybą :) pytam z ciekawości jak wrażenia u Ciebie pod tym względem. Może sie juz kurczę albo garbię :D a tak całkiem serio czasem nad ranem jest chłodno, wilgotno, słońce świeci i szyba zaparuje. Wtedy obawiam sie ze nie zauważę jakiejś kostki brukowej na środku jezdni, dlatego mam ja trochę obniżoną.

DL650 XT 2021
no fakt, ze przez szybe patrze ale poki nowa i nie porysowana to mi nie przeszkadza ;) nie zaparowala jeszcze ale to rzeczywiscie moze byc problem.
najwyzej troche obnizyc i malutki deflektor dodac mozna. zobaczymy jak to bedzie jak wiecej pojezdze bo poki co to dopiero szykuje sie na 1 przeglad.


Suzuki V-Strom DL650 XT '21 & BMW R1200R '18

Awatar użytkownika
PiotrEm
A+B+C
Posty: 1553
Rejestracja: 25 kwie 2020, 23:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cos pieknego x3

Post autor: PiotrEm »

metalmanheh pisze:
09 kwie 2022, 20:17
najwyzej troche obnizyc i malutki deflektor dodac mozna
No weź, zakładać deflektor na deflektor... metrioszkę chces zbudować? :-)
RimmSky pisze:
09 kwie 2022, 20:01
Hmmm ciekawe, mam 190cm i taka sama szybę i kiedy ustawię ją najwyżej to prawie całą drogę przez nią widzę, a powinno sie podobno patrzeć nad szybą :)
O, to mnie zachęciłeś, myślałem, że 190 cm to już poza zakresem regulacji AF.


Czarny DL650XT M0 na Au-felgach

Awatar użytkownika
metalmanheh
A2
Posty: 196
Rejestracja: 18 sty 2022, 21:27

Re: Cos pieknego x3

Post autor: metalmanheh »

PiotrEm pisze:
09 kwie 2022, 21:58
metalmanheh pisze:
09 kwie 2022, 20:17
najwyzej troche obnizyc i malutki deflektor dodac mozna
No weź, zakładać deflektor na deflektor... metrioszkę chces zbudować? :-)
RimmSky pisze:
09 kwie 2022, 20:01
Hmmm ciekawe, mam 190cm i taka sama szybę i kiedy ustawię ją najwyżej to prawie całą drogę przez nią widzę, a powinno sie podobno patrzeć nad szybą :)
O, to mnie zachęciłeś, myślałem, że 190 cm to już poza zakresem regulacji AF.
poki co nie widze potrzeby zeby cokolwiek z szyba zmieniac. jest cacy :)


Suzuki V-Strom DL650 XT '21 & BMW R1200R '18

Awatar użytkownika
RimmSky
A1
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2021, 14:59
Lokalizacja: Rumia/Trójmiasto

Re: Cos pieknego x3

Post autor: RimmSky »

PiotrEm pisze:
metalmanheh pisze:
09 kwie 2022, 20:17
najwyzej troche obnizyc i malutki deflektor dodac mozna
No weź, zakładać deflektor na deflektor... metrioszkę chces zbudować? :-)
RimmSky pisze:
09 kwie 2022, 20:01
Hmmm ciekawe, mam 190cm i taka sama szybę i kiedy ustawię ją najwyżej to prawie całą drogę przez nią widzę, a powinno sie podobno patrzeć nad szybą :)
O, to mnie zachęciłeś, myślałem, że 190 cm to już poza zakresem regulacji AF.
Aktualnie tak latam. Planuję jeszcze trochę podwyższyć, ale niedużo i protestować. Mam ja od niedawna. Muszę więcej pojeździć po autostradzie i wtedy będzie finalny test jak to z tymi podmuchami wiatru jest ;) Ale co jak co, ona jest wysoka i jeśli ktoś nie zamierza patrzeć przez sama szybę to na pewno nie będzie za krótka. Obrazek

DL650 XT 2021





Awatar użytkownika
PiotrEm
A+B+C
Posty: 1553
Rejestracja: 25 kwie 2020, 23:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cos pieknego x3

Post autor: PiotrEm »

Ja sprzedałem szybę turystyczną OEM i wróciłem do standardowej + darkojak 12 cm. Jest lepiej, ale czy to już optymalna dla mnie konfiguracja, czy coś lepszego mnie omija - nie wiem.


Czarny DL650XT M0 na Au-felgach

Awatar użytkownika
metalmanheh
A2
Posty: 196
Rejestracja: 18 sty 2022, 21:27

Re: Cos pieknego x3

Post autor: metalmanheh »

RimmSky pisze:
09 kwie 2022, 22:04
PiotrEm pisze:
metalmanheh pisze:
09 kwie 2022, 20:17
najwyzej troche obnizyc i malutki deflektor dodac mozna
No weź, zakładać deflektor na deflektor... metrioszkę chces zbudować? :-)
RimmSky pisze:
09 kwie 2022, 20:01
Hmmm ciekawe, mam 190cm i taka sama szybę i kiedy ustawię ją najwyżej to prawie całą drogę przez nią widzę, a powinno sie podobno patrzeć nad szybą :)
O, to mnie zachęciłeś, myślałem, że 190 cm to już poza zakresem regulacji AF.
Aktualnie tak latam. Planuję jeszcze trochę podwyższyć, ale niedużo i protestować. Mam ja od niedawna. Muszę więcej pojeździć po autostradzie i wtedy będzie finalny test jak to z tymi podmuchami wiatru jest ;) Ale co jak co, ona jest wysoka i jeśli ktoś nie zamierza patrzeć przez sama szybę to na pewno nie będzie za krótka. Obrazek

DL650 XT 2021
dokladnie. dalem max do gory bo moglem ale jak sie pogoda zrobi to tez potestuje zeby znalezc optymalna wysokosc i raczej nie bedzie to max do gory.


Suzuki V-Strom DL650 XT '21 & BMW R1200R '18

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Motocykle”