WIOSENNE SPOTKANIE V-Strom Club – MYCZKOWCE 2022 - sobotnie trasy / atrakcje

Wspólnie razem..
Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2255
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: WIOSENNE SPOTKANIE V-Strom Club – MYCZKOWCE 2022 - sobotnie trasy / atrakcje

Post autor: Iżu »

gorghu pisze:
01 maja 2022, 20:29
@Iżu moja propozycja, w związku z tym co pisałem w swoim poście wyżej - objechać odcinek drogi Polańczyk - Solina. Ominąć to jakoś całkowicie. Droga jest całkowicie rozkopana, po jednym pasie ruchu na wahadła. To samo przez całe centrum Soliny. Nie wierzę że w 2 tygodnie zrobią tą drogę. A trasę będzie się robić w sobotę więc będzie taki bieszczadzki weekendowy ruch i utknie się na tych wahadłach. Dołożyć te parę kilometrów na objazdy.
@gorghu, napisałem mu Twoje sugestie, ma opracować 3 wersję trasy, a ja się chyba zapiję wraz z @crimson w piątek i wtedy na żadną nie pojadę :lol:


Iżu

Tags:

Awatar użytkownika
gorghu
A+B+C+D+E
Posty: 3049
Rejestracja: 04 paź 2016, 18:10
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: WIOSENNE SPOTKANIE V-Strom Club – MYCZKOWCE 2022 - sobotnie trasy / atrakcje

Post autor: gorghu »

@Iżu - ja dlatego szukam chętnych na prowadzenie grup, bo z doświadczenia wiem że raczej nie wstanę :lol:


Grzesiek
DL 650 AK8 Black Mat -->> Super Tenere 1200

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2255
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: WIOSENNE SPOTKANIE V-Strom Club – MYCZKOWCE 2022 - sobotnie trasy / atrakcje

Post autor: Iżu »

gorghu pisze:
01 maja 2022, 20:48
@Iżu - ja dlatego szukam chętnych na prowadzenie grup, bo z doświadczenia wiem że raczej nie wstanę :lol:
No właśnie, ochlejemy się razem :lol:


Iżu

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 4463
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Zwiesel
Kontakt:

Re: WIOSENNE SPOTKANIE V-Strom Club – MYCZKOWCE 2022 - sobotnie trasy / atrakcje

Post autor: lukas76 »

Świetnie, dlatego trzeba w czwartek przyjechać żeby sie ochlac


Ponowne przyjęcie do Mniejszości Niemieckiej 🤣
BMWał
[media]https://www.dampfbier.de/[/media]

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2255
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: WIOSENNE SPOTKANIE V-Strom Club – MYCZKOWCE 2022 - sobotnie trasy / atrakcje

Post autor: Iżu »

Przesyłam 3 wersję trasy Emiliana (ok. 190 km) z jednym ponoć niezbyt trudnym odcinkiem szutrowym (7 km. po płaskim):

https://www.google.com/maps/dir/Myczkow ... m0!1m0!3e0

Zdjęcie poniżej:
3-cia zmodyfikowana trasa Emiliana na sobotę.png
3-cia zmodyfikowana trasa Emiliana na sobotę.png (54.61 KiB) Przejrzano 1226 razy
@gorghu co Ty na to ? (trasa omija ponoć ten odcinek z ruchem wahadłowym)


Iżu

Awatar użytkownika
gorghu
A+B+C+D+E
Posty: 3049
Rejestracja: 04 paź 2016, 18:10
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: WIOSENNE SPOTKANIE V-Strom Club – MYCZKOWCE 2022 - sobotnie trasy / atrakcje

Post autor: gorghu »

@Iżu a co ja mam do tego? To wy będziecie tą trasą jechać ;) (może nie konkretnie Wy ale inni) :lol: Ja tylko podrzuciłem jedno ale za pierwszym razem i propozycję zmiany za drugim. Dla mnie może być. Postoje, jedzenie, zwiedzanie. Tak żeby cały dzień mniej więcej od 10 do tej 16-17 zleciał (jak to typowo na tych trasach zlotowych jest). Dla mnie i ta pierwsza wersja mogła być, ale patrzę na realia jazdy w kolumnie i wiem że dużej grupie ciężko by to wyglądało.

W sumie najlepiej niech ma te 3 trasy w pogotowiu. W zależności od ilości chętnych i pogody się coś wybierze. :) A w tej w zależności od tempa zawsze można jeszcze odbić w Stuposianach na to Muczne i Tarnawe i dodatkowa godzina na jeździe wleci. ;)


Grzesiek
DL 650 AK8 Black Mat -->> Super Tenere 1200

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2255
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: WIOSENNE SPOTKANIE V-Strom Club – MYCZKOWCE 2022 - sobotnie trasy / atrakcje

Post autor: Iżu »

gorghu pisze:
01 maja 2022, 21:42
@Iżu a co ja mam do tego? To wy będziecie tą trasą jechać ;) (może nie konkretnie Wy ale inni) :lol: Ja tylko podrzuciłem jedno ale za pierwszym razem i propozycję zmiany za drugim. Dla mnie może być. Postoje, jedzenie, zwiedzanie. Tak żeby cały dzień mniej więcej od 10 do tej 16-17 zleciał (jak to typowo na tych trasach zlotowych jest). Dla mnie i ta pierwsza wersja mogła być, ale patrzę na realia jazdy w kolumnie i wiem że dużej grupie ciężko by to wyglądało.

W sumie najlepiej niech ma te 3 trasy w pogotowiu. W zależności od ilości chętnych i pogody się coś wybierze. :) A w tej w zależności od tempa zawsze można jeszcze odbić w Stuposianach na to Muczne i Tarnawe i dodatkowa godzina na jeździe wleci. ;)
Dobra czyli mogę mu przekazać że ostatnia trasa jest zaakceptowana ? ;)


Iżu

Awatar użytkownika
gorghu
A+B+C+D+E
Posty: 3049
Rejestracja: 04 paź 2016, 18:10
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: WIOSENNE SPOTKANIE V-Strom Club – MYCZKOWCE 2022 - sobotnie trasy / atrakcje

Post autor: gorghu »

to jeszcze tu tak wrzucę jako uzupełnienie fotek z mojej "majówki" ;)
tym razem z serii "dronem" :)

Ocena: 11.76471%


Grzesiek
DL 650 AK8 Black Mat -->> Super Tenere 1200

Awatar użytkownika
erykszolc
A
Posty: 439
Rejestracja: 05 cze 2020, 10:54
Lokalizacja: Stavanger
Kontakt:

Re: WIOSENNE SPOTKANIE V-Strom Club – MYCZKOWCE 2022 - sobotnie trasy / atrakcje

Post autor: erykszolc »

Pięknie! Ja dziś trenuję z moim świeżutkim miniaczem ;) Dzięki jeszcze raz @gorghu za pomoc!


Wasz człowiek w Norwegii :) Team V-STROM forever ♥️
Suzuki DL650 rocznik 2019, czarny i ładny! https://www.youtube.com/seizetheroad

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2255
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: WIOSENNE SPOTKANIE V-Strom Club – MYCZKOWCE 2022 - sobotnie trasy / atrakcje

Post autor: Iżu »

Cześć, potwierdziłem dziś iż od 19 maja 2022 na okres tygodnia czasu będę miał do dyspozycji motocykl - Aprilia Tuareg 660 z kompletem kufrów, dokładnie ten ze zdjęcia poniżej:
Aprilia Tuareg 660.JPG
Aprilia Tuareg 660.JPG (499.86 KiB) Przejrzano 1118 razy
Tak więc na zlot także nią przyjadę, wcześniej przejedziemy z Emilianem trasę około 380-400 km. także po drogach szutrowych, będę więc mógł Wam na zlocie coś o niej więcej powiedzieć, każdy będzie mógł się przymierzyć do tego motocykla 8-)

Co do prowadzenia drugiej grupy przez Emiliana w sobotę, to kolega zastrzegł iż w przypadku kiepskich prognoz czyli opadów deszczu - nie pojedzie w Bieszczady, a więc nie będzie tez prowadził drugiej grupy.
Myślę że to nie problem, bo przy opadzie deszczu raczej większość zostanie w ośrodku i będzie pić.. :lol:
Ocena: 5.88235%


Iżu

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 4463
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Zwiesel
Kontakt:

Re: WIOSENNE SPOTKANIE V-Strom Club – MYCZKOWCE 2022 - sobotnie trasy / atrakcje

Post autor: lukas76 »

@Iżu ile litrów mleka, kilogramów masła, sztuk jajek i czapek gruszek cię to kosztowało. ;) Chętnie jeszcze raz się przymierzę i posłucham dzwięku silnika bo niedane mi było ostatnio. O przejażdżce nie marzę bo nie mam zagrody żeby zapłacić :P


Ponowne przyjęcie do Mniejszości Niemieckiej 🤣
BMWał
[media]https://www.dampfbier.de/[/media]

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2255
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: WIOSENNE SPOTKANIE V-Strom Club – MYCZKOWCE 2022 - sobotnie trasy / atrakcje

Post autor: Iżu »

lukas76 pisze:
11 maja 2022, 19:44
@Iżu ile litrów mleka, kilogramów masła, sztuk jajek i czapek gruszek cię to kosztowało. ;) Chętnie jeszcze raz się przymierzę i posłucham dzwięku silnika bo niedane mi było ostatnio. O przejażdżce nie marzę bo nie mam zagrody żeby zapłacić :P
Siema, nic mnie to nie kosztowało, bo przecież to ja robię im łaskę pokazując na swoim kanale motocykl tego mało w sumie i nas popularnego producenta.
Jedyne o co prosili, to by w filmie wspomnieć o salonie Moto Mio z którego ten motocykl wezmę, mam też pewne ograniczenie dotyczące przebiegu, mogę zrobić coś około tysiąc km. no i oczywiście odpowiadam własną dupą i kasą za ewentualne uszkodzenia, więc wiesz..
To motocykl z puli dziennikarskiej niedostępny dla klientów z ulicy, a pomógł mi go załatwić kolega "Brzoza".
Liczę że jeszcze uda się ogarnąć choć pewnie nie na kilka dni maszyny ze stajni Ducati, zwłaszcza Multistradę V2 i V4 nigdy nie miałem pod tyłkiem Ducati, więc chętnie się karnę. Piona :)


Iżu

Awatar użytkownika
Grzechu (Kobyłka)
A+B+C+D
Posty: 2054
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:55
Lokalizacja: Opole

Re: WIOSENNE SPOTKANIE V-Strom Club – MYCZKOWCE 2022 - sobotnie trasy / atrakcje

Post autor: Grzechu (Kobyłka) »

Iżu pisze:
11 maja 2022, 16:54
Cześć, potwierdziłem dziś iż od 19 maja 2022 na okres tygodnia czasu będę miał do dyspozycji motocykl - Aprilia Tuareg 660 z kompletem kufrów, dokładnie ten ze zdjęcia poniżej:
Fajny pomysł, że przyjedziesz nim na zlot.
Tylko schowaj kluczyki głęboko, żeby nikogo nie kusiło polatać nim po ośrodku :D


Honda Transalp 650XL + Suzuki V-Strom DL 1000 ABS 2016
SP6AZE

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2255
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: WIOSENNE SPOTKANIE V-Strom Club – MYCZKOWCE 2022 - sobotnie trasy / atrakcje

Post autor: Iżu »

Grzechu (Kobyłka) pisze:
12 maja 2022, 09:40
Fajny pomysł, że przyjedziesz nim na zlot.
Tylko schowaj kluczyki głęboko, żeby nikogo nie kusiło polatać nim po ośrodku :D
Grzechu nie ma problemu jak ktoś będzie chciał polatać, biorę kaucję 5K i niech chłopaki jeżdżą :D


Iżu

Awatar użytkownika
Grzechu (Kobyłka)
A+B+C+D
Posty: 2054
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:55
Lokalizacja: Opole

Re: WIOSENNE SPOTKANIE V-Strom Club – MYCZKOWCE 2022 - sobotnie trasy / atrakcje

Post autor: Grzechu (Kobyłka) »

@Iżu, ew. kluczyki za kluczyki :)


Honda Transalp 650XL + Suzuki V-Strom DL 1000 ABS 2016
SP6AZE

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania i zloty”