Tankbag GIVI ST605B

Wszystko o bagażu i wszelkich udogodnieniach dla turystyki.
Awatar użytkownika
MrWaski
A+B+C
Posty: 1282
Rejestracja: 01 wrz 2020, 20:12
Lokalizacja: Słocina

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: MrWaski »

Jaka pojemność butelki?


Romet R125 vel Debeściak
Suzuki DL650 XAM2 vel Ziutek

Awatar użytkownika
PiotrEm
A+B+C
Posty: 1570
Rejestracja: 25 kwie 2020, 23:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: PiotrEm »

MrWaski pisze:
17 lip 2022, 03:35
Jaka pojemność butelki?
0,5 l, wysokość butelki 21 cm.
Ocena: 5.88235%


Czarny DL650XT M0 na Au-felgach

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5224
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: Struna »

erykszolc pisze:
16 lip 2022, 21:06
Nic nie śmierdzi. Używam takiego w zestawie z plecakiem do chodzenia po górach. Jeśli lejesz czystą wodę, bez jakichś izotoników, to z higieną nie ma żadnego problemu. Po prostu wylewasz to co zostaje, przepłukujesz i nalewasz na nowo.
Potwierdzam, też tego używam - jest git.


DL 650 AK7, Honda VTR 1000F, Tekken 125->250, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E
Posty: 3344
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: Lord »

DL_naked_bike pisze:
19 kwie 2022, 10:58
KroQ pisze:
18 kwie 2022, 21:41
Szczerze pisząc to również mnie wnerwiają klucze po kieszeniach itp.
Mnie też to wnerwiało - teraz wszystko wrzucam do torby i jest GIT ;) Na początku nosiłem ją na paseczku ale trzeba było go dopinać/odpinać za każdym razem z szelek (po montażu na bak) i trochę to irytowało. Teraz pasek śmiga w środku na wypadek dłuższego spaceru, a torbę noszę w ręku. Polecam bo spora wygoda... siadasz na moto zapinasz, zsiadasz wypinasz... cyk...cyk... fajnie to wymyślili :)
Dlatego ja pasek delikatnie upgredowalem czyli nożyczki i wszycie szybko złączki na klik, wygodniejsza od odpinania paska z tangbaga


DL650A L8

Awatar użytkownika
DL_naked_bike
A1
Posty: 86
Rejestracja: 04 lut 2022, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: DL_naked_bike »

Moja batalia z Bikespace i MonsterBike nadal trwa… od sprzedawcy usłyszałem, że prawdopodobnie pod złym kątem suwak trzymałem i dlatego się wyłamał… no rzesz k…a - inaczej nie sposób opisać sytuację… Robią z człowieka idiotę :evil: Minął miesiąc od mojego odwołania, wczoraj wysłałem ponaglenie do sklepu. Coś czuję że jedyna droga jaka pozostała to rzecznik praw konsumenta. Sytuacja nauczyła mnie jednak, że każdą rzecz powinienem oglądać z chirurgiczną wręcz precyzją, a zakupy w necie zdecydowanie nie są dla mnie. Monsterbike też omijam już szerokim łukiem :x


"naked jest dla prawdziwych facetów, którzy przyjmą wszystko na klatę" 8-)

Awatar użytkownika
MrWaski
A+B+C
Posty: 1282
Rejestracja: 01 wrz 2020, 20:12
Lokalizacja: Słocina

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: MrWaski »

Nie da się oszczędzić nerwów i za kilka złotych naprawić zamek u jakiegoś kuśnierza? Ja rozumiem że walka ma sens dla potomnych...


Romet R125 vel Debeściak
Suzuki DL650 XAM2 vel Ziutek

Awatar użytkownika
PiotrEm
A+B+C
Posty: 1570
Rejestracja: 25 kwie 2020, 23:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: PiotrEm »

W Warszawie jeden spec wycenił mi naprawę zamka na 70 zł, ale się obyło, bo moją reklamację uznali.


Czarny DL650XT M0 na Au-felgach

Awatar użytkownika
DL_naked_bike
A1
Posty: 86
Rejestracja: 04 lut 2022, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: DL_naked_bike »

MrWaski pisze:
19 lip 2022, 14:41
Nie da się oszczędzić nerwów i za kilka złotych naprawić zamek u jakiegoś kuśnierza? Ja rozumiem że walka ma sens dla potomnych...
oczywiście, że nie ma sensu kopać się z koniem... z drugiej strony nie po to producent udziela gwarancji, a prawo daje rękojmię na zakupiony towar... ostatnio co raz częściej spotykam się z tym, że jedno i drugie to fikcja. Otrzymałem odpowiedź od Monsterbike, że nie mają wpływu na decyzję producenta i oferują mi dodatkowy rabat na następne zakupy, a producent/importer, no cóż... przy dobieraniu kolejnych akcesoriów pewnie będę starał się unikać jego produktów...


"naked jest dla prawdziwych facetów, którzy przyjmą wszystko na klatę" 8-)

Awatar użytkownika
DL_naked_bike
A1
Posty: 86
Rejestracja: 04 lut 2022, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: DL_naked_bike »

PiotrEm pisze:
19 lip 2022, 15:03
W Warszawie jeden spec wycenił mi naprawę zamka na 70 zł, ale się obyło, bo moją reklamację uznali.
dzięki - zawsze to jakieś rozwiązanie, chociaż może być ciężko bo to torba termoformowana. Obecnie zasuwam drugim suwakiem naokoło, jak ten się urwie to pewnie zrobię jak polecasz :| mogę też przytroczyć jakieś zapinki do tych kółek do zabezpieczenia na kłódeczkę - chociaż wtedy istnieje ryzyko, że oba suwaki nie zejdą się ze sobą i torba może się otworzyć pod wpływam wiatru (naked) :?


"naked jest dla prawdziwych facetów, którzy przyjmą wszystko na klatę" 8-)

karacz
A
Posty: 401
Rejestracja: 14 sie 2019, 17:40
Lokalizacja: WLKP

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: karacz »

DL_naked_bike pisze:
20 lip 2022, 15:40
MrWaski pisze:
19 lip 2022, 14:41
Nie da się oszczędzić nerwów i za kilka złotych naprawić zamek u jakiegoś kuśnierza? Ja rozumiem że walka ma sens dla potomnych...
oczywiście, że nie ma sensu kopać się z koniem... z drugiej strony nie po to producent udziela gwarancji, a prawo daje rękojmię na zakupiony towar... ostatnio co raz częściej spotykam się z tym, że jedno i drugie to fikcja. Otrzymałem odpowiedź od Monsterbike, że nie mają wpływu na decyzję producenta i oferują mi dodatkowy rabat na następne zakupy, a producent/importer, no cóż... przy dobieraniu kolejnych akcesoriów pewnie będę starał się unikać jego produktów...
mnie to już nic nie zdziwi jak zasłyszałem, że Arai nie uwzględnia gwarancji rzeczy, które ewidentnie konstrukcyjnie są złe... dopiero importer bierze na klatę gwarancje.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Turystyka, Bagaż”