Podświetlenie tablicy

Forum na tematy których nie ma w innych częściach forum
rsobczuk
AM
Posty: 6
Rejestracja: 04 cze 2022, 17:41
Lokalizacja: Warszawa

Podświetlenie tablicy

Post autor: rsobczuk »

Cześć,
Jak dobrać się do podświetlenia tablicy w dużym VStromie? Nie świeci. Zakładam, że to żarówka. Pod spodem są 2 śrubki, ale nakrętka kręci się razem z śrubą. Pytanie, czy w kloszu coś pękło i nie da się go odkręcić, czy tak ma być, a do żarówki dobieramy się od strony zewnętrznej?

Dzieki



Lukasz87
AM
Posty: 10
Rejestracja: 26 lip 2022, 20:15

Re: Podświetlenie tablicy

Post autor: Lukasz87 »

Wygląda na to że sruba obraca ci się w obudowie klosza. Niestety ale pewnie musisz rozciac jakoś nakrętke żeby zdjąć ja ze śruby i wtedy zdejmniesz cały klosz.



rsobczuk
AM
Posty: 6
Rejestracja: 04 cze 2022, 17:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podświetlenie tablicy

Post autor: rsobczuk »

Już ogarnąłem temat. Musiałem lapkę wyłamać z plastikowego nadkola. Na szczęście takie gumki, które ją trzymają prześlizgnęły się przez dziurki w nadkolu nie uszkadzając ich.
Kupiłem nową lapkę. Pasuje też z hajki. Przeciąłem przewody, polutowałem na nowo i przykręciłem. Wszystko pięknie świeci.

Po zdemontowaniu tej starej lampki i rozłupaniu jej na części, trzymając z jednej strony ukręcone w plastiku śruby kombinerkami, a z drugiej śrubokrętem nie byłem w stanie ich odkręcić. Nie wiem, czy ktoś nie potraktował nakrętek jakimś klejem do śrub, bo nie byłem w stanie żadnej z nich odkręcić mając wszystko na wierzchu. Nie wiem co kierowało kimś, żeby tak mocno to przykręcać skoro w instrukcji jest napisane "z wyczuciem".

Teraz mam już ogarnięty porządnie temat.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólne”