Nitownica

Wszystko co może świecić, dzwonić, błyskać, wyświetlać itp..
Wszystko przez co przepływa prąd.
drom
A1
Posty: 20
Rejestracja: 20 lis 2020, 09:12

Nitownica

Post autor: drom »

Hejka, czeka mnie dosyć sporo pracy z nitami w najbliższym czasie (stawianie blaszaka). Możecie polecić jakieś nitownice elektryczne ewentualnie czy bardziej opłaca się kupić nakładkę na wkretarkę? Ogólnie jak patrzyłem na allegro to nie ma zbyt dużego wyboru A i na znalezionych urządzeniach brakuje jakichkolwiek ocen. Początkowo myślałem nad wydatkiem do 400 zł jeśli jest coś akumulatorowego to fajnie ale nie jest to konieczne.



Awatar użytkownika
metalmanheh
A2
Posty: 196
Rejestracja: 18 sty 2022, 21:27

Re: Nitownica

Post autor: metalmanheh »

drom pisze:
18 maja 2023, 13:54
Hejka, czeka mnie dosyć sporo pracy z nitami w najbliższym czasie (stawianie blaszaka). Możecie polecić jakieś nitownice elektryczne ewentualnie czy bardziej opłaca się kupić nakładkę na wkretarkę? Ogólnie jak patrzyłem na allegro to nie ma zbyt dużego wyboru A i na znalezionych urządzeniach brakuje jakichkolwiek ocen. Początkowo myślałem nad wydatkiem do 400 zł jeśli jest coś akumulatorowego to fajnie ale nie jest to konieczne.
Jezeli to jednorazowa akcja to zerknij ile wyjdzie w wypożyczalni sprzętu budowlanego bo moze niewiele a dostaniesz porządny sprzęt. Jak masz kompresor to najlepsza jest pneumatyczna. Z tego co widze w necie na jednej ze stron wypożyczalni to tradycyjna ok 20-30zl za dobe, a pneumatyczna 60zl za dzien lub 80zl za weekend.

Oczywiście jeżeli masz taki punkt u siebie w miejscowości.


Suzuki V-Strom DL650 XT '21 & BMW R1200R '18

horizon
A1
Posty: 20
Rejestracja: 10 lip 2021, 11:13

Re: Nitownica

Post autor: horizon »

Jak masz sprężarkę to dobrym rozwiązaniem jest taka na sprężone powietrze i przede wszystkim dużo tańsze.
Jeśli jednak wolisz nitownicę https://buythis.pl/nitownice-i-akcesoria-warsztat/ To napisz do nich. Powinni pomóc coś dobrać.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria elektryczne i elektroniczne”