Ogłoszenie duszpasterskie

Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.

Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych


*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo :)

poszerzenie stopki bocznej dl 1000 k2

Wszystko to co my wiemy, a manuale nie podają :)
Kubapoli
AM
Posty: 10
Rejestracja: 29 sty 2017, 15:52

poszerzenie stopki bocznej dl 1000 k2

Post autor: Kubapoli »

Witam, jak w temacie poszukuje szkicu patentu rozwiązania poszerzenia stopki bocznej. Widziałem coś podobnego dedykowanego na jednym z portali aukcyjnych. Pozdrawiam i z góry dzięki



Awatar użytkownika
Piter7011
A
Posty: 356
Rejestracja: 02 sty 2019, 22:19
Lokalizacja: Kalisz

Re: poszerzenie stopki bocznej dl 1000 k2

Post autor: Piter7011 »

Witam może podpowiecie czy takie poszerzenie stopki będzie pasowało do DL 650 z 2004 r w opisie jest że od roku 2012 ..................................................................................................................................................................................................https://www.aliexpress.com/item/-/32867 ... 2e0ecbfKQ0



Awatar użytkownika
markflat
A2
Posty: 221
Rejestracja: 29 wrz 2017, 19:05
Lokalizacja: Złotów

Re: poszerzenie stopki bocznej dl 1000 k2

Post autor: markflat »

Mam identyczne u mnie pasuje dl 650 ALo 2010, 2 mm trzeba zeszlifować bo ocierało delikatnie o centralkę .


Suzuki Dl 650 AL0 2010 ABS

Awatar użytkownika
matt28
A
Posty: 361
Rejestracja: 27 sie 2018, 21:50

Re: poszerzenie stopki bocznej dl 1000 k2

Post autor: matt28 »

Ja również mam zamontowany ten wynalazek, tak jak napisał przedmówca, trzeba zeszlifować jedną krawędź ponieważ koliduje z podnóżkiem centralnym.


Old, grumpy man na DL-u 800

Awatar użytkownika
Piter7011
A
Posty: 356
Rejestracja: 02 sty 2019, 22:19
Lokalizacja: Kalisz

Re: poszerzenie stopki bocznej dl 1000 k2

Post autor: Piter7011 »

Dzięki centralki na razie niema więc kupuję a jakby co to później będę szlifował



ODPOWIEDZ

Wróć do „Patenty i usprawnienia”