BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Tu przedstawiamy nasze motocykle
Awatar użytkownika
Arturm
A2
Posty: 156
Rejestracja: 28 mar 2017, 22:07
Lokalizacja: Częstochowa

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Arturm »

Gratulacje RafIżu! ;) Niech cieszy i służy niezawodnie!
Czy ja dobrze widzę, że opony to Bridgestone?

PS Nie cierpię tego powtarzanego określenia: "I tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach."
Ocena: 11.76471%


Romet Ogar205>Simson SR50,
pożyczane WSK125,Jawa350,Honda SLR650..:]
V-Strom 650 AL2 -->>> V-Strom 1050XT

delirium
A+B+C
Posty: 1217
Rejestracja: 16 sie 2021, 20:46

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: delirium »

Xj6 pisze:
23 lut 2024, 08:52
Ta. A Vstromem to się śmiga do sklepu po dwa wina i bułkę...
tyle że ten sklep z bułką może być w Ameryce Południowej :lol:



Awatar użytkownika
JARON
A+B+C+D
Posty: 2119
Rejestracja: 04 paź 2016, 14:51
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: JARON »

Gratulacje Iżu, teraz to będzie pucowanie ;-)
Ocena: 5.88235%


Ogar205>CZ175>MZ250Jaskółka z koszem>Junak M10>MZ ETZ250>IntruderVL800>IntruderC1500>Vstrom1000 2016>BENELLI IMPERIALE 400
Wszyscy mamy dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili,gdy zdamy sobie sprawę,że mamy tylko jedno.

delirium
A+B+C
Posty: 1217
Rejestracja: 16 sie 2021, 20:46

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: delirium »

Widziałem Cie Lżu dzis w salonie M-Cars i nawet bym powiedział cześć ale byłeś tak zajety oglądaniem tego motocykla i gadaniem coś do siebie że wolałem nie przeszkadzac w ekstazie ;) Ale maszyna zacna, gratulacje odwagi bo to cholerstwo szerokie jak atobus :)
Ostatnio zmieniony 23 lut 2024, 23:58 przez delirium, łącznie zmieniany 1 raz.
Ocena: 5.88235%



Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2255
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Iżu »

Dobry wieczór, dziś wpadłem na salon zobaczyć złożony motocykl dla mnie, kilka zdjęć poniżej :)
BMW R1250 GS ADV GS Trophy (5).jpg
BMW R1250 GS ADV GS Trophy (5).jpg (473.57 KiB) Przejrzano 335 razy
BMW R1250 GS ADV GS Trophy (6).jpg
BMW R1250 GS ADV GS Trophy (6).jpg (447.22 KiB) Przejrzano 335 razy
BMW R1250 GS ADV GS Trophy (7).jpg
BMW R1250 GS ADV GS Trophy (7).jpg (442.53 KiB) Przejrzano 335 razy
BMW R1250 GS ADV GS Trophy (8).jpg
BMW R1250 GS ADV GS Trophy (8).jpg (627.45 KiB) Przejrzano 327 razy
BMW R1250 GS ADV GS Trophy (9).jpg
BMW R1250 GS ADV GS Trophy (9).jpg (575.18 KiB) Przejrzano 325 razy
BMW R1250 GS ADV GS Trophy (10).jpg
BMW R1250 GS ADV GS Trophy (10).jpg (419.85 KiB) Przejrzano 325 razy
BMW R1250 GS ADV GS Trophy (11).jpg
BMW R1250 GS ADV GS Trophy (11).jpg (305.08 KiB) Przejrzano 322 razy
BMW R1250 GS ADV GS Trophy (12).jpg
BMW R1250 GS ADV GS Trophy (12).jpg (488.38 KiB) Przejrzano 322 razy
A tu dla porównania zdjęcia BMW R1300 GS versus BMW R1250 GS (przód i tył) w podobnym malowaniu, jak dla mnie starszy model wygląda o wiele lepiej 8-)
BMW R1300 GS versus BMW R1250 GS (1).jpg
BMW R1300 GS versus BMW R1250 GS (1).jpg (470.21 KiB) Przejrzano 335 razy
BMW R1300 GS versus BMW R1250 GS (2).jpg
BMW R1300 GS versus BMW R1250 GS (2).jpg (490.31 KiB) Przejrzano 335 razy
Ostatnio zmieniony 23 lut 2024, 21:23 przez Iżu, łącznie zmieniany 3 razy.
Ocena: 11.76471%


Iżu

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2255
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Iżu »

delirium pisze:
23 lut 2024, 15:28
Widziałem Cie Lżu dzis w salonie M-Cars i nawet bym powiedział cześć ale byłeś tak zajety oglądaniem tego motocykla i gadaniem coś do siebie że wolałem nie przeszkadzac w ekstazie ;) Ake maszyna zacna, gratulacje odwagi bo to cholerstwo szerokie jak atobus :)
Hej, gadałem wtedy przez telefon korzystając ze słuchawki w uchu, ale trzeba było podejść :)
Jeździłem już taką "krową" więc na pewno go ogarnę 8-) Piona
Ocena: 5.88235%


Iżu

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2255
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Iżu »

Arturm pisze:
23 lut 2024, 10:09
Gratulacje RafIżu! ;) Niech cieszy i służy niezawodnie!
Czy ja dobrze widzę, że opony to Bridgestone?
Tak.. :x kolega Łukasz zjeździł dwa komplety na R1250 GS ADV i twierdzi że są ok. to Bridgestone Battlax Adventure A41, te gumy są ciche ale chyba wolałbym te moje głośne Michelin Anakee Adventure.


Iżu

Awatar użytkownika
motostopem
A2
Posty: 211
Rejestracja: 06 gru 2022, 09:03

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: motostopem »

Kolega na GSie trochę narzekał na A41 jak był na jednym wyjezdzie i pogoda się nagle zmieniała albo wjezdzał do mokrego tunelu i wtedy były problemy z przyczepnością, ja w sumie też mam A41 i w Alpach też podobne zjawisko zauważyłem, ale nie mam porównania do innych w Alpach :D


Najczęściej w roli głównej DL650 :arrow:
https://www.youtube.com/channel/UCpp6Ux ... irmation=1

Roxy
A1
Posty: 20
Rejestracja: 08 lut 2024, 23:59
Lokalizacja: Poland

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Roxy »

Rafał, motocykl piękny. Wspaniale się na nim będzie jeździło :) Jak na Adventure przystało, to teraz musisz mu godne tego motocykla wyprawy zafundować :)
Ocena: 5.88235%



Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2255
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Iżu »

Roxy pisze:
24 lut 2024, 10:05
Rafał, motocykl piękny. Wspaniale się na nim będzie jeździło :) Jak na Adventure przystało, to teraz musisz mu godne tego motocykla wyprawy zafundować :)
Ponoć prawdziwy GSiarz jedzie do sklepu po bułki z pełnym kompletem kufrów i ubiorem jak na wyprawę dookoła Ziemi :lol: :lol: :lol:
Planuję w tym sezonie pojechać na zlot i opić z Wami GejeSa :D, ograniczam się do Polski (wiecie chodzi o.. zwieracze :lol:), ale w przyszłym planuję Bałkany począwszy od Rumunii.
Ogólnie jestem już zmęczony testowaniem motocykli, nie mam powoli czasu ani chęci by się tym zajmować, więc mój kanał YT będzie ewoluował w kierunku podróżniczym, taki jest plan 8-)
Iżu przy pudle z GS-em.jpg
Iżu przy pudle z GS-em.jpg (265.2 KiB) Przejrzano 219 razy
Ocena: 5.88235%


Iżu

Awatar użytkownika
gorghu
A+B+C+D+E
Posty: 3043
Rejestracja: 04 paź 2016, 18:10
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: gorghu »

Dopóki nie przeczytałem opisu zdjęcia to już myślałem że go na jakiejś lawecie ciągniesz (przez to auto za tobą) :lol:
Ocena: 5.88235%


Grzesiek
DL 650 AK8 Black Mat -->> Super Tenere 1200

Awatar użytkownika
Pawian
A+B
Posty: 796
Rejestracja: 07 sie 2018, 00:53
Lokalizacja: Kraków

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Pawian »

No no no no no!
Gratulacje @Iżu
To teraz wiem, skąd byłeś tak dobrze zorientowany w cenach na spotkaniu w Krakowie :D
Ocena: 5.88235%


Honda Varadero XL 125 >> V-Strom 650 AL2 Rudy :)

Awatar użytkownika
Remol71
A+B
Posty: 662
Rejestracja: 04 paź 2016, 15:24

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Remol71 »

Pięknie :) Wyjąłeś z paczkomatu ? :D
Ocena: 5.88235%


1050 XT

Roxy
A1
Posty: 20
Rejestracja: 08 lut 2024, 23:59
Lokalizacja: Poland

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Roxy »

Iżu pisze:
25 lut 2024, 12:10
Roxy pisze:
24 lut 2024, 10:05
Rafał, motocykl piękny. Wspaniale się na nim będzie jeździło :) Jak na Adventure przystało, to teraz musisz mu godne tego motocykla wyprawy zafundować :)
Ponoć prawdziwy GSiarz jedzie do sklepu po bułki z pełnym kompletem kufrów i ubiorem jak na wyprawę dookoła Ziemi :lol: :lol: :lol:
Planuję w tym sezonie pojechać na zlot i opić z Wami GejeSa :D, ograniczam się do Polski (wiecie chodzi o.. zwieracze :lol:), ale w przyszłym planuję Bałkany począwszy od Rumunii.
Ogólnie jestem już zmęczony testowaniem motocykli, nie mam powoli czasu ani chęci by się tym zajmować, więc mój kanał YT będzie ewoluował w kierunku podróżniczym, taki jest plan 8-)

Iżu przy pudle z GS-em.jpg
Moto jest tak piękne, że dla samego posiadania go i patrzenia na niego będziesz zadowolony :)
Właśnie zastanawiałem się jak będą teraz wyglądały Twoje recenzje "zwyklejszych" motocykli mając na stałe taki punkt odniesienia :) Nie abym twierdził, że każdy potrzebuje GS'a, bo ma on swoje gabaryty, przeznaczenie i cenę, nie dla każdego on jest dobry, ale jednak człowiek do pewnych rzeczy przywyka i później ma większe oczekiwania :) Jeśli jednak będziesz teraz podróżował więcej, to nie ma tematu. Motocykl chyba też jest najbardziej pożądany przez amatorów cudzej własności, tak więc będziesz musiał na niego uważać :) Wiem coś o tym, bo kiedyś ukradli mi samochód z pod salonu motocyklowego Yamahy :)
Ocena: 5.88235%



Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2255
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Iżu »

Roxy pisze:
25 lut 2024, 14:59
Moto jest tak piękne, że dla samego posiadania go i patrzenia na niego będziesz zadowolony :)
Właśnie zastanawiałem się jak będą teraz wyglądały Twoje recenzje "zwyklejszych" motocykli mając na stałe taki punkt odniesienia :) Nie abym twierdził, że każdy potrzebuje GS'a, bo ma on swoje gabaryty, przeznaczenie i cenę, nie dla każdego on jest dobry, ale jednak człowiek do pewnych rzeczy przywyka i później ma większe oczekiwania :) Jeśli jednak będziesz teraz podróżował więcej, to nie ma tematu. Motocykl chyba też jest najbardziej pożądany przez amatorów cudzej własności, tak więc będziesz musiał na niego uważać :) Wiem coś o tym, bo kiedyś ukradli mi samochód z pod salonu motocyklowego Yamahy :)
Hej, mój punkt odniesienia przy testowaniu motocykli jest niezależny od tego czym jeżdżę, zauważ że już podczas odbioru Triumpha Tigera 850 Sport w Katowicach trzy lata temu od razu nagrałem Widzom filmik o jego zaletach i wadach.
BMW R1250 GS ADV ma swoje gabaryty i wagę, znam ten pojazd i wiele razy jeździłem GS-em, nie jest to ideał do jazdy choćby w mieście, dla mnie najważniejszy jest tu komfort podróżowania pod kątem przyszłych wypraw po Europie choć nie ukrywam że lubię boksera za ten moment obrotowy od samego dołu (100 Nm momentu jest już dostępne przy 2'000 obr/min przy silniku R1250), dźwięk i potężną moc, nie wspomnę już o łatwości obsługi polskiego menu.
Wszak mogłem i to pewnie taniej nabyć nowego Triumpha Tigera 1200 Rally Explorer, ale ten Triumph kompletnie mi nie spasował, powiem więcej uważam że jest wtopą Anglików, trzycylindrowy silnik który od dołu w ogóle nie chce jechać, wysoki środek ciężkości i luz techniczny na wale powodujący stukanie przy dodawaniu i odpuszczaniu gazu.
Wiem że GS-y kradną, dlatego podstawą jest pełne ubezpieczenie AC, a tak w ogóle to ja będę tylko użytkownikiem pojazdu który de facto wypożyczam od banku, tak działa leasing przecież :D
Ocena: 5.88235%


Iżu

Awatar użytkownika
biblo
A+B+C
Posty: 1284
Rejestracja: 27 wrz 2016, 22:50
Lokalizacja: W-wa

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: biblo »

Iżu pisze:
25 lut 2024, 12:10
Planuję w tym sezonie pojechać na zlot i opić z Wami GejeSa :D, ograniczam się do Polski (wiecie chodzi o.. zwieracze :lol:), ale w przyszłym planuję Bałkany począwszy od Rumunii.
Ogólnie jestem już zmęczony testowaniem motocykli, nie mam powoli czasu ani chęci by się tym zajmować, więc mój kanał YT będzie ewoluował w kierunku podróżniczym, taki jest plan 8-)
Może na razie nie porzucaj filmów o motocyklach, bo zanim cokolwiek zobaczysz, nabierzesz jakiegokolwiek doświadczenia i będziesz miał coś do powiedzenia w temacie "podróżniczym", czyli głównie o widokach :lol: to minie trochę czasu 8-) Szczególnie, że np. na tym forum jest kupa ludzi, którzy już dużo widzieli ;) I filmy, które robią - korzystając również z dronów - to naprawdę wysoko postawiona poprzeczka...

A jak zaczniesz robić relacje z doboru wyprawowego szpeju, szukania kwater na bookingu i pakowania kufrów, a potem porównywać fotki z rezerwacji z tym co zastałeś na miejscu, lub narzekać na zmechaconą bluzę lub kolejki na granicach i prowizje przy przewalutowaniu, to tylko się ośmieszysz :twisted:


Pozdrawiam,
Jacek

______________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650AK8|Triumph Tiger Explorer XC + Honda Forza 350|

Forum powinno być jak Media Markt...

Roxy
A1
Posty: 20
Rejestracja: 08 lut 2024, 23:59
Lokalizacja: Poland

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Roxy »

biblo pisze:
25 lut 2024, 16:42
Iżu pisze:
25 lut 2024, 12:10
Planuję w tym sezonie pojechać na zlot i opić z Wami GejeSa :D, ograniczam się do Polski (wiecie chodzi o.. zwieracze :lol:), ale w przyszłym planuję Bałkany począwszy od Rumunii.
Ogólnie jestem już zmęczony testowaniem motocykli, nie mam powoli czasu ani chęci by się tym zajmować, więc mój kanał YT będzie ewoluował w kierunku podróżniczym, taki jest plan 8-)
Może na razie nie porzucaj filmów o motocyklach, bo zanim cokolwiek zobaczysz, nabierzesz jakiegokolwiek doświadczenia i będziesz miał coś do powiedzenia w temacie "podróżniczym", czyli głównie o widokach :lol: to minie trochę czasu 8-) Szczególnie, że np. na tym forum jest kupa ludzi, którzy już dużo widzieli ;) I filmy, które robią - korzystając również z dronów - to naprawdę wysoko postawiona poprzeczka...

A jak zaczniesz robić relacje z doboru wyprawowego szpeju, szukania kwater na bookingu i pakowania kufrów, a potem porównywać fotki z rezerwacji z tym co zastałeś na miejscu, lub narzekać na zmechaconą bluzę lub kolejki na granicach i prowizje przy przewalutowaniu, to tylko się ośmieszysz :twisted:
Jeśli mowa o filmach motocyklowych, czy to są recenzje motocykli czy podróże, to na pierwszym miejscu jest indywidualny wkład, subiektywny jako człowieka, a dodatkowo oczywiście wiedza, doświadczenie i doskonałość techniczna. W podróżach zawsze jest interesujące jak druga osoba odbiera świat itd. Rafała filmy są zawsze na wysokim poziomie ze względu na jego kulturę osobistą i humor. Tak więc nawet jeśli nie będzie tam ujęć z drona itp. to i tak pewnie będą fajne :)
Ocena: 5.88235%



Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2255
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Iżu »

Roxy pisze:
25 lut 2024, 16:50
Jeśli mowa o filmach motocyklowych, czy to są recenzje motocykli czy podróże, to na pierwszym miejscu jest indywidualny wkład, subiektywny jako człowieka, a dodatkowo oczywiście wiedza, doświadczenie i doskonałość techniczna. W podróżach zawsze jest interesujące jak druga osoba odbiera świat itd. Rafała filmy są zawsze na wysokim poziomie ze względu na jego kulturę osobistą i humor. Tak więc nawet jeśli nie będzie tam ujęć z drona itp. to i tak pewnie będą fajne :)
Dzięki 8-) mam w planach zakup drona DJI w przyszłym roku ale bez napinki, szczerze mówiąc to najważniejsze jest czerpać przyjemność z jazdy i podziwiania widoków, w przeciwieństwie do podróżniczych wyjadaczy którzy tak tu się zawsze chwalą swoim dorobkiem będę się ekscytował każdą drogą jaką będę miał przyjemność pojechać :)
Póki co komplet kufrów GS-a umożliwi mi wykonanie tygodniowych zakupów w supermarkecie :lol:
Ocena: 11.76471%


Iżu

Roxy
A1
Posty: 20
Rejestracja: 08 lut 2024, 23:59
Lokalizacja: Poland

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Roxy »

Iżu pisze:
25 lut 2024, 17:13
Roxy pisze:
25 lut 2024, 16:50
Jeśli mowa o filmach motocyklowych, czy to są recenzje motocykli czy podróże, to na pierwszym miejscu jest indywidualny wkład, subiektywny jako człowieka, a dodatkowo oczywiście wiedza, doświadczenie i doskonałość techniczna. W podróżach zawsze jest interesujące jak druga osoba odbiera świat itd. Rafała filmy są zawsze na wysokim poziomie ze względu na jego kulturę osobistą i humor. Tak więc nawet jeśli nie będzie tam ujęć z drona itp. to i tak pewnie będą fajne :)
Dzięki 8-) mam w planach zakup drona DJI w przyszłym roku ale bez napinki, szczerze mówiąc to najważniejsze jest czerpać przyjemność z jazdy i podziwiania widoków, w przeciwieństwie do podróżniczych wyjadaczy którzy tak tu się zawsze chwalą swoim dorobkiem będę się ekscytował każdą drogą jaką będę miał przyjemność pojechać :)
Póki co komplet kufrów GS-a umożliwi mi wykonanie tygodniowych zakupów w supermarkecie :lol:
Na dronach się nie znam, ale myślę że nie jeden z Twoich subskrybentów na YT jak zobaczy nowe filmy, to uda się do salony BMW na zakupy :) Kiedy pierwszy film z prezentacji motocykla planujesz?



Awatar użytkownika
gorghu
A+B+C+D+E
Posty: 3043
Rejestracja: 04 paź 2016, 18:10
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: gorghu »

Roxy pisze:
25 lut 2024, 17:24

... nie jeden z Twoich subskrybentów na YT jak zobaczy nowe filmy, to uda się do salony BMW na zakupy
Ja będę pierwszy! :lol: :lol:


Grzesiek
DL 650 AK8 Black Mat -->> Super Tenere 1200

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Motocykle”