BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Tu przedstawiamy nasze motocykle
Online
Awatar użytkownika
biblo
A+B+C
Posty: 1284
Rejestracja: 27 wrz 2016, 22:50
Lokalizacja: W-wa

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: biblo »

Roxy pisze:
25 lut 2024, 16:50
Jeśli mowa o filmach motocyklowych, czy to są recenzje motocykli czy podróże, to na pierwszym miejscu jest indywidualny wkład, subiektywny jako człowieka, a dodatkowo oczywiście wiedza, doświadczenie i doskonałość techniczna. W podróżach zawsze jest interesujące jak druga osoba odbiera świat itd. Rafała filmy są zawsze na wysokim poziomie ze względu na jego kulturę osobistą i humor. Tak więc nawet jeśli nie będzie tam ujęć z drona itp. to i tak pewnie będą fajne :)
Hmmm... ja myślę inaczej... Mnie nie interesuje, jak druga osoba odbiera świat, tylko oszukam relacji osób, które patrzą na świat podobnie do mnie... Na podobne rzeczy zwracają uwagę, wybierają interesujące mnie kierunki, niejako przy okazji podpowiadają miejsca których nie brałem pod uwagę, wędrują w podobny sposób, na miejscu szukają podobnych "atrakcji", i tak dalej... Mnie relacje innych mają pomóc dokonać wyboru gdzie chce pojechać, czego tam szukać, czego się spodziewać... I to ma być taki poradnik i przewodnik w jednym, z którego wybiorę interesujące mnie elementy, bo samemu chce przeżyć taką wyprawę, a nie oglądać czyjeś odbieranie świata :roll:

Na tym tle recenzje motocykli, to nuda, nuda, nuda :twisted:

Polacy bardziej masowo podróżują na motocyklach po świecie od ok. 20 lat i byli chyba wszędzie 8-) W międzyczasie zgromadzili ogromne doświadczenie podróżnicze, opanowali technikalia i tworzą prawdziwe perełki. Niektórzy z nich uczynili podróżowanie swoim sposobem na życie, dzięki czemu w necie można znaleźć mnóstwo relacji ze wszystkich zakątków świata... I dlatego napisałem, że poprzeczka ustawiona jest bardzo wysoko 8-) A takie zakładanie, że "i tak pewnie będą fajne" jest moim zdaniem ?naiwnością? ;)

Pożyjemy, zobaczymy :D Na razie kilka for motocyklowych, które śledzę jest dla mnie kopalnią pomysłów, których do końca życia i tak pewnie nie zrealizuję :mrgreen:


Pozdrawiam,
Jacek

______________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650AK8|Triumph Tiger Explorer XC + Honda Forza 350|

Forum powinno być jak Media Markt...

Roxy
A1
Posty: 20
Rejestracja: 08 lut 2024, 23:59
Lokalizacja: Poland

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Roxy »

biblo pisze:
25 lut 2024, 17:29
Roxy pisze:
25 lut 2024, 16:50
Jeśli mowa o filmach motocyklowych, czy to są recenzje motocykli czy podróże, to na pierwszym miejscu jest indywidualny wkład, subiektywny jako człowieka, a dodatkowo oczywiście wiedza, doświadczenie i doskonałość techniczna. W podróżach zawsze jest interesujące jak druga osoba odbiera świat itd. Rafała filmy są zawsze na wysokim poziomie ze względu na jego kulturę osobistą i humor. Tak więc nawet jeśli nie będzie tam ujęć z drona itp. to i tak pewnie będą fajne :)
Hmmm... ja myślę inaczej... Mnie nie interesuje, jak druga osoba odbiera świat, tylko oszukam relacji osób, które patrzą na świat podobnie do mnie... Na podobne rzeczy zwracają uwagę, wybierają interesujące mnie kierunki, niejako przy okazji podpowiadają miejsca których nie brałem pod uwagę, wędrują w podobny sposób, na miejscu szukają podobnych "atrakcji", i tak dalej... Mnie relacje innych mają pomóc dokonać wyboru gdzie chce pojechać, czego tam szukać, czego się spodziewać... I to ma być taki poradnik i przewodnik w jednym, z którego wybiorę interesujące mnie elementy, bo samemu chce przeżyć taką wyprawę, a nie oglądać czyjeś odbieranie świata :roll:

Na tym tle recenzje motocykli, to nuda, nuda, nuda :twisted:

Polacy bardziej masowo podróżują na motocyklach po świecie od ok. 20 lat i byli chyba wszędzie 8-) W międzyczasie zgromadzili ogromne doświadczenie podróżnicze, opanowali technikalia i tworzą prawdziwe perełki. Niektórzy z nich uczynili podróżowanie swoim sposobem na życie, dzięki czemu w necie można znaleźć mnóstwo relacji ze wszystkich zakątków świata... I dlatego napisałem, że poprzeczka ustawiona jest bardzo wysoko 8-) A takie zakładanie, że "i tak pewnie będą fajne" jest moim zdaniem ?naiwnością? ;)

Pożyjemy, zobaczymy :D Na razie kilka for motocyklowych, które śledzę jest dla mnie kopalnią pomysłów, których do końca życia i tak pewnie nie zrealizuję :mrgreen:
Masz do tego prawo myśleć jak chcesz :) Ja tylko odniosłem się do filmów, bo dokładnie takie uwagi przekazało z tego co mnie pamięć nie myli kilku youtuberow z dużymi zasięgami m.in. luczyn i kilku innych. Pomijam tematykę, bo tam jest właśnie perfekcyjny montaż na pierwszym miejscu. Ale masz rację, każdy z nas wyciąga z tych relacji i filmów coś dla siebie czego potrzebuje i jaką ma motywację w danym czasie. Jedni coś o szpeju, inni podróże itd. Zresztą z tego co widzę, to te kanały motocyklowe jeśli nie promują jakiegoś biznesu to i tak po czasie umierają, bo to bardzo duży nakład pracy i czasu. Może to być na początku wyzwaniem i satysfakcja, ale później człowiek się wypala i przestaje to robić. Lepiej jeździć na moto niż siedzieć nad montażem. Chyba, że jak mówię ktoś promuje sklep czy markę to coś innego. Mam nadzieję, że Rafał dalej będzie coś testował, bo fajnie się te filmy ogląda w przeciwieństwie do tych sponsorowanych filmów z marketingowym bełkotem z których nie dowiesz się o wadach silnika tylko o udawanej wadzie np. w postaci deflektora akcesoryjnego :)
Ocena: 5.88235%



Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2255
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Iżu »

Roxy pisze:
25 lut 2024, 17:24
Kiedy pierwszy film z prezentacji motocykla planujesz?
Nie wiem, chyba jak już odbiorę GS-a na początku marca, wysłałem niepubliczny filmik YT kilku znajomym także z naszego forum.
Póki co to mam sporo zaległości na kanale które chcę nadrobić w najbliższym czasie, na tym się koncentruję. Piona :)
Ocena: 5.88235%


Iżu

Online
Awatar użytkownika
gorghu
A+B+C+D+E
Posty: 3043
Rejestracja: 04 paź 2016, 18:10
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: gorghu »

Jest jeszcze sprawa taka. trzeba sobie zadać pytanie czy te filmy będą tworzona na kanał który ma coś zarabiać czy po po prostu są to filmy do prywatnego archiwum, którym przy okazji się dziele z innymi.
W pierwszym przypadku trzeba się zaopatrzyć w kilka kamer do różnego nagrywania, drona, kamerkę 360 stopni, po to aby urozmaicić ujęcia. Ale wtedy też na wyjeździe w ciągu dnia jedziesz tylko pół dnia, zrobisz może 200 km. Bo resztę czasu poświęcasz na nagrywanie ujęć przejazdu, otoczenia, pokazania jakiś ciekawych rzeczy i miejsc, może jakaś rozmowa z "tubylcem", komentowanie i opowiadanie o miejscach. Wtedy ta podróż schodzi na drugi plan. Bo jak masz 2 tygodnie urlopu to daleko tak nie zajedziesz. Pomijam tu już profesjonalne ekipy gdzie np. 2 motocyklistów jedzie samotnie w świat. Jadą oni i 5 wozów technicznych nie pokazanych na filmach ;).

W drugim przypadku jedziesz i cieszysz się jazdą przy okazji nagrywając coś. Materiał jest wtedy bardziej ubogi w różnorodne ujęcia. A przez to też nudniejszy dla obcego odbiorcy. Chcąc zamieścić w filmie jak najwięcej miejsc z dwutygodniowego wyjazdu robi ci się nagle prawie godzinna produkcja. Kwestia teraz jak to obrobisz, czy dodasz komentarz, jakieś podpisy. Ale generalnie takie filmy dla obcych ludzi są nudne. Wiem z własnego doświadczenia. Swój godzinny film z wyjazdu oglądnę z przyjemnością. Bo byłem tam, przeżyłem to i dzięki filmikowi sobie przypominam. Ale czyjś obcy film? Przewijam do przodu na najciekawsze momenty. To samo obca osoba z moim filmem - nudzi się :)

Dlatego też ciężko jest przebić się z filmami "podróżniczymi" na necie. trzeba mieć jakiś oryginalny pomysł i pokazać coś nowego i innego. Bo nikt już nie chce oglądać kolejnego przejazdu z Tranfagaraskiej czy ze Stelvio. To już było i takich filmików są setki.


Grzesiek
DL 650 AK8 Black Mat -->> Super Tenere 1200

Online
Awatar użytkownika
biblo
A+B+C
Posty: 1284
Rejestracja: 27 wrz 2016, 22:50
Lokalizacja: W-wa

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: biblo »

Mnie judupowe kanały tematyczne - motocykle, czy podróże, czy jakieś technologie, smartfony, itp. - w ogóle na stałe nie interesują... Szukam na YT konkretnych informacji, jak na forum takim ja to zobaczę i przeczytam jakąś ciekawą relację ludzi, których mam okazję znać - osobiście lub czytając ich wcześniejsze posty i wiem, że nadaję z nimi na podobnych falach 8-)

Po co mi śledzić jakiś kanał z testami moto, jak w danym momencie życia interesuje mnie jakaś konkretna maszyna... Jak leciałem na kilka tygodni gdzieś, to obejrzałem kilka filmów z różnych kanałów na temat tego "gdzieś".... Jak wpadła mi w ręce ciekawa oferta na Pixela 7Pro, to poszukałem info na temat tego konkretnego smartfona. Ja nie próbuję obejrzeć całego YT i przeczytać całego internetu, wybieram stamtąd tylko to, co mnie interesuje i nie szukam tam inspiracji... Inspiracji szukam tu na forum, i na kilku innych podobnych :twisted:

A te wszystkie blogi, vlogi i inne tego typu produkcje, to wg mnie jakaś autoterapia ich twórców, którzy zamiast pójść do specjalisty, wywnętrzają się w sieci ze swoimi "dogłębnymi" przemyśleniami :twisted:


Pozdrawiam,
Jacek

______________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650AK8|Triumph Tiger Explorer XC + Honda Forza 350|

Forum powinno być jak Media Markt...

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 4451
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Zwiesel
Kontakt:

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: lukas76 »

Trzeba mieć wyobraźnie do tworzenia filmów, wcale nie musi być technicznie perfekcyjny, musi czymś przyciągać, np. ciekawą historią (tutaj warto mieć lektorki głos) no ładną składnie (dlatego ja się nie nadaję :D ) Warto też "łyknąć" trochę literatury o ujęciach i kadrach aby filmik był estetyczny. ;)


Ponowne przyjęcie do Mniejszości Niemieckiej 🤣
BMWał
[media]https://www.dampfbier.de/[/media]

Online
Awatar użytkownika
biblo
A+B+C
Posty: 1284
Rejestracja: 27 wrz 2016, 22:50
Lokalizacja: W-wa

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: biblo »

gorghu pisze:
25 lut 2024, 17:50
Dlatego też ciężko jest przebić się z filmami "podróżniczymi" na necie. trzeba mieć jakiś oryginalny pomysł i pokazać coś nowego i innego. Bo nikt już nie chce oglądać kolejnego przejazdu z Tranfagaraskiej czy ze Stelvio. To już było i takich filmików są setki.
O to, to! :D 8-)

Dlatego wcześniej napisałem: Może na razie nie porzucaj filmów o motocyklach, bo zanim cokolwiek zobaczysz, nabierzesz jakiegokolwiek doświadczenia i będziesz miał coś do powiedzenia w temacie "podróżniczym", czyli głównie o widokach :lol: to minie trochę czasu 8-)


Pozdrawiam,
Jacek

______________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650AK8|Triumph Tiger Explorer XC + Honda Forza 350|

Forum powinno być jak Media Markt...

Roxy
A1
Posty: 20
Rejestracja: 08 lut 2024, 23:59
Lokalizacja: Poland

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Roxy »

gorghu pisze:
25 lut 2024, 17:50
Jest jeszcze sprawa taka. trzeba sobie zadać pytanie czy te filmy będą tworzona na kanał który ma coś zarabiać czy po po prostu są to filmy do prywatnego archiwum, którym przy okazji się dziele z innymi.
W pierwszym przypadku trzeba się zaopatrzyć w kilka kamer do różnego nagrywania, drona, kamerkę 360 stopni, po to aby urozmaicić ujęcia. Ale wtedy też na wyjeździe w ciągu dnia jedziesz tylko pół dnia, zrobisz może 200 km. Bo resztę czasu poświęcasz na nagrywanie ujęć przejazdu, otoczenia, pokazania jakiś ciekawych rzeczy i miejsc, może jakaś rozmowa z "tubylcem", komentowanie i opowiadanie o miejscach. Wtedy ta podróż schodzi na drugi plan. Bo jak masz 2 tygodnie urlopu to daleko tak nie zajedziesz. Pomijam tu już profesjonalne ekipy gdzie np. 2 motocyklistów jedzie samotnie w świat. Jadą oni i 5 wozów technicznych nie pokazanych na filmach ;).

W drugim przypadku jedziesz i cieszysz się jazdą przy okazji nagrywając coś. Materiał jest wtedy bardziej ubogi w różnorodne ujęcia. A przez to też nudniejszy dla obcego odbiorcy. Chcąc zamieścić w filmie jak najwięcej miejsc z dwutygodniowego wyjazdu robi ci się nagle prawie godzinna produkcja. Kwestia teraz jak to obrobisz, czy dodasz komentarz, jakieś podpisy. Ale generalnie takie filmy dla obcych ludzi są nudne. Wiem z własnego doświadczenia. Swój godzinny film z wyjazdu oglądnę z przyjemnością. Bo byłem tam, przeżyłem to i dzięki filmikowi sobie przypominam. Ale czyjś obcy film? Przewijam do przodu na najciekawsze momenty. To samo obca osoba z moim filmem - nudzi się :)

Dlatego też ciężko jest przebić się z filmami "podróżniczymi" na necie. trzeba mieć jakiś oryginalny pomysł i pokazać coś nowego i innego. Bo nikt już nie chce oglądać kolejnego przejazdu z Tranfagaraskiej czy ze Stelvio. To już było i takich filmików są setki.
Są kanały np. Krętymi drogami, który w bardzo krótkim czasie zdobył 10 tys widzów i szybko się rozwija. Mówimy o aktualnej sytuacji i bliskim okolicom jak Rumunia. Inne nawet z bardzo odległymi wyprawami tego nie osiągną, podobnie jak wielu recenzentów. Składa się na to wiele elementów. Długość podróży nie musi tu mieć znaczenia. Jako jeden z nich jest użyteczność filmu dla odbiorcy, czego mogą się z niego dowiedzieć. Mapa, dane, punkty, koszty itd. Sami już widzą się na tej trasie :) Jak jeszcze to na przyzwoitym poziomie zmontujesz, to masz odbiorców.



Online
Awatar użytkownika
gorghu
A+B+C+D+E
Posty: 3043
Rejestracja: 04 paź 2016, 18:10
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: gorghu »

i to jest przykład na idealne trafienie w niszę. podając umiejętnie konkretne informacje. Ale na bazie tego kanału powstało pewnie już kilka / kilkanaście innych podobnych i każdy kolejny ma coraz ciężej aby się przebić.
Generalnie - zarabiać na filmach podróżniczych na YT jest bardzo ciężko. Zrobić ciekawy film który przykuje uwagę i się przebije przez setki innych podobnych - jeszcze ciężej.


Grzesiek
DL 650 AK8 Black Mat -->> Super Tenere 1200

Roxy
A1
Posty: 20
Rejestracja: 08 lut 2024, 23:59
Lokalizacja: Poland

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Roxy »

biblo pisze:
25 lut 2024, 17:57
Mnie judupowe kanały tematyczne - motocykle, czy podróże, czy jakieś technologie, smartfony, itp. - w ogóle na stałe nie interesują... Szukam na YT konkretnych informacji, jak na forum takim ja to zobaczę i przeczytam jakąś ciekawą relację ludzi, których mam okazję znać - osobiście lub czytając ich wcześniejsze posty i wiem, że nadaję z nimi na podobnych falach 8-)

Po co mi śledzić jakiś kanał z testami moto, jak w danym momencie życia interesuje mnie jakaś konkretna maszyna... Jak leciałem na kilka tygodni gdzieś, to obejrzałem kilka filmów z różnych kanałów na temat tego "gdzieś".... Jak wpadła mi w ręce ciekawa oferta na Pixela 7Pro, to poszukałem info na temat tego konkretnego smartfona. Ja nie próbuję obejrzeć całego YT i przeczytać całego internetu, wybieram stamtąd tylko to, co mnie interesuje i nie szukam tam inspiracji... Inspiracji szukam tu na forum, i na kilku innych podobnych :twisted:

A te wszystkie blogi, vlogi i inne tego typu produkcje, to wg mnie jakaś autoterapia ich twórców, którzy zamiast pójść do specjalisty, wywnętrzają się w sieci ze swoimi "dogłębnymi" przemyśleniami :twisted:
Nie jest to moje zmartwienie na szczęście. Rafał najlepiej będzie wiedział chyba o czym robić filmy :)
Ocena: 5.88235%



Roxy
A1
Posty: 20
Rejestracja: 08 lut 2024, 23:59
Lokalizacja: Poland

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Roxy »

gorghu pisze:
25 lut 2024, 18:19
i to jest przykład na idealne trafienie w niszę. podając umiejętnie konkretne informacje. Ale na bazie tego kanału powstało pewnie już kilka / kilkanaście innych podobnych i każdy kolejny ma coraz ciężej aby się przebić.
Generalnie - zarabiać na filmach podróżniczych na YT jest bardzo ciężko. Zrobić ciekawy film który przykuje uwagę i się przebije przez setki innych podobnych - jeszcze ciężej.
Z drugiej strony YT jest jak ciągle głodny potwór potrzebujący kontentu, aby ludzie mogli “zabić” swój własny czas zanim on ich zabije :)



Online
Awatar użytkownika
biblo
A+B+C
Posty: 1284
Rejestracja: 27 wrz 2016, 22:50
Lokalizacja: W-wa

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: biblo »

@Roxy Ty to chyba jesteś "z branży" juduperskiej :twisted:

Dla mnie ilość widzów nie jest jakimkolwiek kryterium i wartością samą w sobie... Sam ostatnio wstawiłem tu na forum - jako przykład zdziczenia - teledysk jakiejś polskiej "piosenkarki", fajterki i tiktokerki, który w 3 m-ce obejrzało ponad 2,5 mln ludzi.

Ona zapewne dzięki tym swoim "widzom" zarobiła kupę kasy, ale nie dlatego, że jest wybitną artystką, tylko dlatego że wstrzyknęła sobie w doope jakiś silikon i kręci nią na prawo i lewo... No i znalazła na YT pdobnych sobie bezmózgich idiotów, którzy się tym ekscytują... Magda Gessler też ma swoich fanów, ta cała Rozenek również... I co, są dzieki temu mądrzejsze... Nie, dalej są pustakami, a ich progamy wcale nie są lepszym źródłem wiedzy :twisted: :roll:

Orwell kiedyś słusznie napisał Ludzie będą wierzyć tylko w to, co wykreują media ale chyba nie zdawał sobie sprawy, że będą kreować takie idiotyzmy :roll: :oops:


Pozdrawiam,
Jacek

______________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650AK8|Triumph Tiger Explorer XC + Honda Forza 350|

Forum powinno być jak Media Markt...

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 4451
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Zwiesel
Kontakt:

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: lukas76 »

Dobra Panowie, co będzie to będzie, na pewno Rafał ma większe doświadczenie od nas w sprawach filmów na YT, ma swoich wiernych widzów i co by tam nie wstawiał bedzie ich miał. Wracając do GS, to proponuję zrobić wątkek dla GSiarzy na forum, będzie to elitarna grupa użytkowników, nie każdy bedzie mógł tam pisać ale każdy będzie mógł poczytać i jak ktoś tu zauważył, będzie się mógł pobrandzlować :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ocena: 5.88235%


Ponowne przyjęcie do Mniejszości Niemieckiej 🤣
BMWał
[media]https://www.dampfbier.de/[/media]

Roxy
A1
Posty: 20
Rejestracja: 08 lut 2024, 23:59
Lokalizacja: Poland

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Roxy »

biblo pisze:
25 lut 2024, 18:34
@Roxy Ty to chyba jesteś "z branży" juduperskiej :twisted:

Orwell kiedyś słusznie napisał Ludzie będą wierzyć tylko w to, co wykreują media ale chyba nie zdawał sobie sprawy, że będą kreować takie idiotyzmy :roll: :oops:
Wiem o co Tobie chodzi i w pełni się z tym zgadzam :) Nie jestem z branży. Jestem tylko wiernym widzem kanału Rafała i bardzo mnie ucieszyła ta wspaniała nowina, że kupił sobie ten piękny motocykl. Pamiętam jego przygody z Tracerem, a teraz Tiger i BMW :) widocznie jestem podatny na taki wpływ i sugestie, bo zawsze mnie też później nosi po salonach, taka słabość :)
Ocena: 5.88235%



Online
Awatar użytkownika
biblo
A+B+C
Posty: 1284
Rejestracja: 27 wrz 2016, 22:50
Lokalizacja: W-wa

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: biblo »

lukas76 pisze:
25 lut 2024, 18:42
(...) proponuję zrobić wątkek dla GSiarzy na forum, będzie to elitarna grupa użytkowników, nie każdy bedzie mógł tam pisać ale każdy będzie mógł poczytać i jak ktoś tu zauważył, będzie się mógł pobrandzlować :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale że jak - wątek "Nur für mniejszość niemiecka"?!? :o ;) Łukasz, chcesz rewolucji na forum??? :twisted: :lol:
Ocena: 5.88235%


Pozdrawiam,
Jacek

______________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650AK8|Triumph Tiger Explorer XC + Honda Forza 350|

Forum powinno być jak Media Markt...

Online
Awatar użytkownika
biblo
A+B+C
Posty: 1284
Rejestracja: 27 wrz 2016, 22:50
Lokalizacja: W-wa

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: biblo »

Roxy pisze:
25 lut 2024, 18:47
widocznie jestem podatny na taki wpływ i sugestie, bo zawsze mnie też później nosi po salonach, taka słabość :)
To lepiej nie chodź na pokazy Thermomixa lub odkurzaczy Rainbow :lol:
Ocena: 5.88235%


Pozdrawiam,
Jacek

______________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650AK8|Triumph Tiger Explorer XC + Honda Forza 350|

Forum powinno być jak Media Markt...

delirium
A+B+C
Posty: 1217
Rejestracja: 16 sie 2021, 20:46

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: delirium »

@Iżu- a czemu tylko Polsce w tym roku...
z takim wielkim bakiem to nawet na Słowacje zajedziesz. 8-)



Awatar użytkownika
QraC
A+B+C
Posty: 1816
Rejestracja: 29 wrz 2016, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: QraC »

Z Krakowa to nawet na Wungry na tankowaniu :)
Ocena: 5.88235%


Kawasaki ER5 -->> Suzuki GSF 600 Bandit -->>Suzuki V-Strom 650 XT -->> Suzuki V-Strom 1000 -->> BMW R1250GS Adventure


Ride Through Life

Awatar użytkownika
staszek_s
A+B+C+D+E
Posty: 3079
Rejestracja: 04 paź 2016, 12:32
Lokalizacja: Radlin, Śląsk

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: staszek_s »

Jeszcze wracając do kanałów podróżniczych, dla mnie liczy się osobowość autora, który coś opowiada a nie tylko pokazuje. Taki np Emilian jak robił same filmy po pół godziny jazdy bez jednego słowa to ja tego nie byłem w stanie obejrzeć. Od jakiegoś czasu dogrywa komentarz i to już się ogląda fajnie, mimo że ma jedną kamerkę na kasku i jeszcze ustawia jakieś dziwne kolory. Podobnie Adrian z Motopodhala czy Gregor W Drodze, ja ich słucham dla klimatu i tego co mówią a nie dla samych ujęć czy montażu. Trzymam kciuki za @Iżu, liczę że te jego filmy też będą ciekawe.
Ocena: 5.88235%


Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS

Roxy
A1
Posty: 20
Rejestracja: 08 lut 2024, 23:59
Lokalizacja: Poland

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Roxy »

staszek_s pisze:
26 lut 2024, 12:20
Jeszcze wracając do kanałów podróżniczych, dla mnie liczy się osobowość autora, który coś opowiada a nie tylko pokazuje. Taki np Emilian jak robił same filmy po pół godziny jazdy bez jednego słowa to ja tego nie byłem w stanie obejrzeć. Od jakiegoś czasu dogrywa komentarz i to już się ogląda fajnie, mimo że ma jedną kamerkę na kasku i jeszcze ustawia jakieś dziwne kolory. Podobnie Adrian z Motopodhala czy Gregor W Drodze, ja ich słucham dla klimatu i tego co mówią a nie dla samych ujęć czy montażu. Trzymam kciuki za @Iżu, liczę że te jego filmy też będą ciekawe.
Pytanie czemu ma taki kanał służyć. Większość chyba dla siebie i bliskich z wyprawa prezentacje materiału. W takiej sytuacji nie ma się nad czym zastanawiać. Inna sprawa jak ktoś ma jakieś ambicje i plany na zarabianie na tym. W takiej sytuacji warto już w większym stopniu zastosować się do ogólnie panujących wytycznych i uwag odbiorców. Rafał robi super swoje filmy. Jest bardzo dokładny, szczegółowy, dziękuje za aktywność widzom opowiada na pytania. Gdybym pracował w dziale marketingi BMW i miał wybrać influencer do promowania marki w internecie, to wybrałem Rafała i zachęcał go do dzielenią się z wrażeniami z jazdy tymi wspaniały motocyklami. Człowiek o wysokiej kulturze i pracowity. Czyli takie niemieckie podejście do tematu :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Motocykle”