Ogłoszenie duszpasterskie

Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.

Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych


*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo :)

XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.

Wspólnie razem..
Awatar użytkownika
bojaco
A+B+C
Posty: 1547
Rejestracja: 01 maja 2018, 21:44
Lokalizacja: Reksio, Bolek i Lolek...

Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.

Post autor: bojaco »

Ja nie naciskam. Sam nie mam umiejętności, wiedzy, odwagi, cierpliwości czasu by się za to zabrać. Tym bardzie szanuję kolegów, którzy się tego dotąd podjęli. Nigdy nikt nie jest zadowolony, malkoltenci jak motocykle, są wszędzie, więc rozumiem, że się ma dość i nie chce przez to ponownie przechodzić.
Ocena: 5.88235%


DL650 2013 -> DL1000 2016 -> R1200GS Adv 2016 -> R1250GS Adv 2020 czyli nadal w Osi :o

Awatar użytkownika
Centrino
Administrator
Posty: 5108
Rejestracja: 30 wrz 2016, 17:55
Lokalizacja: DLU

Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.

Post autor: Centrino »

@lukas76 - pewnie, że trzeba dać szansę wszystkim.
Ja się bardzo cieszę, że są osoby aktywne, które chcą zorganizować imprezy typu właśnie zlot.


JAWA 350TS -> BMW F650 -> DL650 AK8 -> DL1050XT

Części, akcesoria motocyklowe https://dlmoto.pl/

Online
Awatar użytkownika
staszek_s
A+B+C+D+E+T
Posty: 3580
Rejestracja: 04 paź 2016, 12:32
Lokalizacja: Radlin, Śląsk

Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.

Post autor: staszek_s »

@Colto - jak tam rozmowy z ośrodkiem? Byłoby dobrze mieć przynajmniej termin, bo na innych forach też trwają dyskusje i trzeba to jakoś pogodzić 🙂
Ocena: 5.88235%


Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS

ZIBIC
A2
Posty: 156
Rejestracja: 05 lis 2022, 18:24
Lokalizacja: Rudziniec

Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.

Post autor: ZIBIC »

To by było świetne miejsce na forumowy zlot😀👍



Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 5849
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40

Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.

Post autor: lukas76 »

Panocki coś się wykluwa?



Awatar użytkownika
Colto
A+B
Posty: 599
Rejestracja: 25 lip 2019, 11:15
Lokalizacja: Wa-wa

Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.

Post autor: Colto »

Chwile mnie nie było, pojechałem na moto do Albanii :-)

Dzisiaj dostałem ofertę ze świętokrzyskiego, lukas patrzy czy jest to do dźwignięcia.



Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka

Ocena: 11.76471%


Pozdrawiam,

Mariusz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Suzuki V-Strom DL1000 AL9 (2019r.)

Awatar użytkownika
Colto
A+B
Posty: 599
Rejestracja: 25 lip 2019, 11:15
Lokalizacja: Wa-wa

Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.

Post autor: Colto »

Szanowni Forumowicze.

Prowadzę rozmowy na temat naszego wrześniowego zlotu z tym ośrodkiem:

https://swietokrzyskapolana.pl/

W najbliższą sobotę (29.06) planuje wsiąść na moto i się tam wybrać i zobaczyć jak to wygląda w rzeczywistości (czekam na odpowiedź czy jest możliwa taka wizytacja w tym terminie).

Możliwe terminy zlotu w tym ośrodku to:
1. 6-8 września
2. 27-29 września

Koszt po negocjacjach, jaki wychodzi na dzisiaj na jednego uczestnika to 430 zł.

W tym są noclegi, obiadokolacja w dniu przyjazdu (piątek), obiadokolacja drugiego dnia zlotu (sobota) i śniadania (sobota oraz niedziela).

Negocjujemy jeszcze pozostałe rzeczy jak sala (w przypadku złej pogody), czy miejsca do grilowania/zrobienia ogniska.

Basen, strefa spa będzie dodatkowo płatna przez uczestnika, jeżeli będzie chciał skorzystać, bezpośrednio w ośrodku (nie jest wliczone w cenę zlotu).

Czekam na Wasze opinie.

P.S. Koszulki i nagrody będą już zawarte w w/w cenie.

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka



Ostatnio zmieniony 27 cze 2024, 16:29 przez Colto, łącznie zmieniany 1 raz.
Ocena: 11.76471%


Pozdrawiam,

Mariusz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Suzuki V-Strom DL1000 AL9 (2019r.)

Awatar użytkownika
Centrino
Administrator
Posty: 5108
Rejestracja: 30 wrz 2016, 17:55
Lokalizacja: DLU

Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.

Post autor: Centrino »

Jak dla mnie gites


JAWA 350TS -> BMW F650 -> DL650 AK8 -> DL1050XT

Części, akcesoria motocyklowe https://dlmoto.pl/

Awatar użytkownika
JARON
A+B+C+D
Posty: 2186
Rejestracja: 04 paź 2016, 14:51
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.

Post autor: JARON »

Nam się podoba,piszemy się ;-)


Ogar205>CZ175>MZ250 z koszem>JunakM10>ETZ250>IntruderVL800>IntruderC1500>Vstrom1000 2016>CRS250> IMPERIALE400+RE HIMALAYAN 452
Wszyscy mamy dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili,gdy zdamy sobie sprawę,że mamy tylko jedno.

ZIBIC
A2
Posty: 156
Rejestracja: 05 lis 2022, 18:24
Lokalizacja: Rudziniec

Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.

Post autor: ZIBIC »

Klawo jak cholera😀 Pozostaje jeszcze termin. Mnie się podoba ten drugi



Online
prebenny
A+B+C
Posty: 1777
Rejestracja: 05 lut 2017, 19:58
Lokalizacja: Poznań

Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.

Post autor: prebenny »

1 termin jest za wcześnie - połowa ludzi, którzy nie mają dzieci (albo mają dorosłe dzieci) właśnie wtedy jeździ na wakacje


Kymco Downtown 350i

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 5849
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40

Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.

Post autor: lukas76 »

Jak dla mnie spoko, drugi termin jak dla mnie lepszy



Awatar użytkownika
pxj
A2
Posty: 211
Rejestracja: 25 wrz 2019, 21:51
Lokalizacja: Mikołów

Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.

Post autor: pxj »

Działaj. Jestem za. Termin na chwilę obecną dowolny ze wskazaniem na ten drugi.


W posiadaniu Honda CBF125, Suzuki DL650 K8, Honda CB500F, BMW F800GS, Honda NC750X żony.

Awatar użytkownika
bojaco
A+B+C
Posty: 1547
Rejestracja: 01 maja 2018, 21:44
Lokalizacja: Reksio, Bolek i Lolek...

Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.

Post autor: bojaco »

Mega. Oba terminy pasują.


DL650 2013 -> DL1000 2016 -> R1200GS Adv 2016 -> R1250GS Adv 2020 czyli nadal w Osi :o

Awatar użytkownika
MrWaski
A+B+C
Posty: 1585
Rejestracja: 01 wrz 2020, 20:12
Lokalizacja: Słocina

Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.

Post autor: MrWaski »

W pierwszym terminie lecę na zlot BAM. Tak więc opowiadam się za tym drugim.


Romet R125 vel Debeściak
Suzuki DL650 XAM2 vel Ziutek
SP8WAS KO10aa

Awatar użytkownika
Smerfciamajda
A+B+C+D
Posty: 2827
Rejestracja: 30 paź 2019, 14:39

XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.

Post autor: Smerfciamajda »

Pierwszy termin spoko, nie mam małych dzieci.

Drugi termin znowu beze mnie. Wesela nie przełożę, w szczególności własnego.



Awatar użytkownika
Colto
A+B
Posty: 599
Rejestracja: 25 lip 2019, 11:15
Lokalizacja: Wa-wa

Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.

Post autor: Colto »

Smerfciamajda pisze:Pierwszy termin spoko, nie mam małych dzieci.

Drugi termin znowu beze mnie. Wesela nie przełożę, w szczególności własnego. Obrazek
Hehe, przemyśł to, można by się przesiąść na GS"a :-)

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka



Pozdrawiam,

Mariusz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Suzuki V-Strom DL1000 AL9 (2019r.)

Awatar użytkownika
Smerfciamajda
A+B+C+D
Posty: 2827
Rejestracja: 30 paź 2019, 14:39

Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.

Post autor: Smerfciamajda »

Jak bym chciał samotnie spędzać czas to został bym przy pierwszej żonie - jakkolwiek to brzmi.
Wole żyć byle jak ale z miłością u boku, niż "luksusowo" ale samotnie czy tam własną rękę. :D


A Smerfetka jest świetnym kompanem, przede wszystkim w życiu. Także tego, jak początek września to będę, jak koniec to trudno. Napiję się Wasze zdrowie.
Ocena: 5.88235%



Online
Awatar użytkownika
staszek_s
A+B+C+D+E+T
Posty: 3580
Rejestracja: 04 paź 2016, 12:32
Lokalizacja: Radlin, Śląsk

Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.

Post autor: staszek_s »

U mnie drugi termin pasuje, pierwszy niestety już zajęty.


Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2402
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.

Post autor: Iżu »

27 - 29 września - jestem na TAK 8-)


Iżu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania i zloty”