V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019)

Wspólnie razem..
mariaawaria
A1
Posty: 22
Rejestracja: 16 sie 2018, 16:42
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019)

Post autor: mariaawaria »

crimson pisze: Jeszcze podziękowanie dla Marysi (@mariaawaria) za szybkie konsylium w korku na Słowacji i pomoc w podjęciu decyzji "jedziemy" :) Dzięki temu byliśmy z powrotem punktualnie, a to dla mnie bardzo ważne.
Ha, cała przyjemność po mojej stronie! :)

Jolu, Jarku, zlot był zorganizowany fantastycznie w każdym calu. Miejsce, ośrodek, jedzonko, trasy, konkursy (a więc i zebranie sponsorów), oraz - nade wszystko - atmosfera złożyły się na prawdziwy majstersztyk. Poprzeczka zawieszona niezwykle wysoko. DZIĘKUJĘ!



Awatar użytkownika
raduch85
A+B
Posty: 688
Rejestracja: 21 mar 2018, 11:17
Lokalizacja: Oleśnica

Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019)

Post autor: raduch85 »

Lord pisze:A przypomniała mi się jak na naszej 2 trasie z Emilianem przykleił po drodze koleżka na GS, najśmieszniejsze że chyba potem nikt nie ogarniał dlaczego on z nami robi tego offa i czy on jest od nas czy nie :). To jest mniej więcej jak wpaść na czyjeś wesele i nikt nie wie czy jesteś od młodego czy młodej i bawisz się do rana :). Oczywiście nie twierdze że to coś złego się przyłączyć ale czasem warto by było sie chociaż przedstawić :)
Na koniec próbował coś zagadać na parkingu i dopytywał o jakiś kontakt fb czy cuś. Ale chyba się zorientował, że wpadł na nie swoje wesele i ładnie podziękował i odjechał :)


Yamaha Diversion 600--> Yamaha FZS600 --> V-Strom 1000XT AL8

Awatar użytkownika
Dziadek3H2M
A+B+C
Posty: 1114
Rejestracja: 04 cze 2018, 15:46
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019)

Post autor: Dziadek3H2M »

Raduch, oglądałem twoje filmiki i żałuję że nie wybrałem waszej trasy. ;)


LWG



DL 650 XT AL5, CRF 1100 ATAS

Awatar użytkownika
raduch85
A+B
Posty: 688
Rejestracja: 21 mar 2018, 11:17
Lokalizacja: Oleśnica

Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019)

Post autor: raduch85 »

DziadekH powiem ci, że dawno się tak nie spociłem na moto, a gdyby nie uszy to uśmiech owinąłby mi się wokół głowy. :) No i te widoki :D
Jakbym wiedział, że będzie taki ekscytujący trip to bym przetarł oczko w obiektywie, a tak troszkę go zachlapało i gdzieniegdzie to widać.


Yamaha Diversion 600--> Yamaha FZS600 --> V-Strom 1000XT AL8

Awatar użytkownika
Luchow
A+B
Posty: 752
Rejestracja: 30 wrz 2016, 13:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019)

Post autor: Luchow »

Dołączam się do podziękowań, zlot jak zwykle przerósł moje oczekiwania dotyczące atmosfery i towarzystwa. Dzięki udanej pogodzie i pięknie zaplanowanej trasie nasyciłem się widokami gór jak nigdy, a w niedzielę rano żal było wyjeżdżać. Ośrodek bardzo sympatyczny, wygodne łóżka (to też ważne!), dobre jedzenie... z resztą wszystko już zostało wyżej powiedziane. Podpisuję się pod wszystkim i zaczynam odliczanie dni do następnego spotkania!


Marcin
DL 650 AL2 Metallic Fox Orange - Chudy Rudy Obecnie zdemotoryzowany

jacek.m
A2
Posty: 247
Rejestracja: 06 maja 2019, 21:35
Lokalizacja: Siecino k.Złocienica

Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019)

Post autor: jacek.m »

Ja również wróciłem czały i zdrów do domu. Serdeczne dzięki organizatorowi i jego grupie w spomagającej za spaniałą atmosfere oraz dobrą zabawę. Również podziękowanie dla wszystkich uczestników zlotu . Trzymajcie się ciepło i do następnego spotkania.



PanCaro
A1
Posty: 77
Rejestracja: 28 gru 2018, 13:33
Lokalizacja: waw

Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019)

Post autor: PanCaro »

Dziś wróciłem z trasy (i zlotu :D). Nawinięte 1605 km i... dużo fotek. Niebawem wrzucę.
Bardzo dziękuję za zlot! Miło było Was poznać!:) Zajebista atmosfera i fajne towarzystwo.. szczególnie te śpiewy przy ognisku z gitarą.. ahh ten klimat...
DZIĘKUJĘ :)



Radovan
AM
Posty: 16
Rejestracja: 23 lip 2019, 20:37

Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019)

Post autor: Radovan »

Jakieś zdjęcia albo filmiki wrzućcie!!!



Radovan
AM
Posty: 16
Rejestracja: 23 lip 2019, 20:37

Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019)

Post autor: Radovan »

nieaktualne, znalazłem oddzielne posty :)



Awatar użytkownika
crimson
A+B+C+D+E+T
Posty: 3746
Rejestracja: 27 wrz 2017, 14:19
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019)

Post autor: crimson »

Jakby ktoś miał ochotę, to proszę w imieniu Jacka (właściciela obiektu w Zawoi) o wystawienie opinii o jego ośrodku:

https://www.google.com/travel/hotels/za ... cfs=EgBSAA


DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania i zloty”