Strona 1 z 1
Suzi DL1000
: 09 wrz 2019, 21:54
autor: Hawker
Cześć,
Od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem litrowego sztormiaka
Niestety przez splot okoliczności nie udało mi się kupić forumowego sprzętu ale trafiła się inna okazja.
Kupiłem kompletnie wypososażonego DL1000 z 2016 roku do którego ciężko wymyślić jakiś sensowny dodatek
Symboliczny przebieg 7tys km i 2 przeglądy serwisowe w Suzuki.
Jedyna poważniejszą zmianą której dokonałem jest przeróbka org wydechu na przelotowy.. efekt jest dość fajny chociaż dalej myślę nad czymś akcesoryjnym.
Dodatkowo zmienione zostały lusterka oraz dodany wysoki deflektor.
Pozdro,
Re: Suzi DL1000
: 09 wrz 2019, 23:25
autor: polokokt
Konkret maszyna. Niech służy dobrze
Re: Suzi DL1000
: 10 wrz 2019, 05:39
autor: Kierownik
Bardzo dajny sprzęt, z jakiego modelu masz lusterka?
Re: Suzi DL1000
: 10 wrz 2019, 07:37
autor: Hawker
Kierownik pisze:Bardzo dajny sprzęt, z jakiego modelu masz lusterka?
Dzieki !
Lusterka to Vicma model EK677 do Kawasaki Z750/1000 (08->)
Pozdr,
Re: Suzi DL1000
: 10 wrz 2019, 08:30
autor: diabełek
Gratulacje, świetna maszyna
Re: Suzi DL1000
: 10 wrz 2019, 09:51
autor: Kierownik
Pochwal się jeszcze kolego modelem halogenów, szukam czegoś dobrego w przyzwoitej cenie.
Re: Suzi DL1000
: 10 wrz 2019, 10:10
autor: jg871972
Zastanów się jeszcze nad torbą na bak. Moim zdaniem fajna i przydatna sprawa, nie tylko na dłuższe wypady.
Re: Suzi DL1000
: 10 wrz 2019, 11:50
autor: Hawker
Kierownik pisze:Pochwal się jeszcze kolego modelem halogenów, szukam czegoś dobrego w przyzwoitej cenie.
To oryginalne halogeny Led od Suzuki.. mozna czasami dorwać z drugiej ręki.
Ekipa chwali tez te od Givi.
Pozdr
Re: Suzi DL1000
: 10 wrz 2019, 11:53
autor: Hawker
jg871972 pisze:Zastanów się jeszcze nad torbą na bak. Moim zdaniem fajna i przydatna sprawa, nie tylko na dłuższe wypady.
Na szczescie torbę na bak dostałem z moto.. brakuje jedynie pierścienia mocujacego ale jest już w drodze

i o dziwo najtaniej jest w serwisie Suzuki.
Pozdr,
Re: Suzi DL1000
: 17 wrz 2019, 08:15
autor: matt28
Gratuluję.
Miał być Dl650, jest DL100, konkretny sprzęt.
Niech służy bezawaryjnie.
Re: Suzi DL1000
: 17 wrz 2019, 10:33
autor: Hawker
matt28 pisze:Gratuluję.
Miał być Dl650, jest DL100, konkretny sprzęt.
Niech służy bezawaryjnie.
Dzięki !
Jedyne czego mi aktualnie trochę brakuje to wydech z większym charakterem..
Jestem ciekaw czy przy wywaleniu katalizatora razem ze zmianą kolektora trzeba usuwać zawór wydechu EXCVA ..z tego co pamiętam u siebie miałeś go usunięty.
Pozdr
Re: Suzi DL1000
: 18 wrz 2019, 14:58
autor: scyzor_2007
Gratuluje maszyny