Strona 1 z 1

Stopka centralana Dl 1000 z 02

: 21 mar 2017, 08:00
autor: Kubapoli
Witam, jestem tu krótko ale w wyszukiwarce nie znalazłem. :?

Panowie poszukuje schematu z wymiarami szkicu lub całego manualna jak wykonać stopkę centralną do dl 1000. :mrgreen:

Ewentualnie jeśli już nikt nie ma kogoś kto wykonuję takie cudo w przystępnej cenie.
POZDRAWIAM

Re: Stopka centralana Dl 1000 z 02

: 21 mar 2017, 16:12
autor: JacekB
Na starym forum był wątek stopki do małego DL, tu masz linka http://www.vstromclub.fora.pl/patenty-i ... 17242.html

Re: Stopka centralana Dl 1000 z 02

: 21 mar 2017, 21:06
autor: Kubapoli
a ktoś powie czy będzie się różniło wiele od małego do dużego...

Re: Stopka centralana Dl 1000 z 02

: 21 mar 2017, 21:33
autor: Grzechu (Kobyłka)
No będzie trochę większe :D

Re: Stopka centralana Dl 1000 z 02

: 21 mar 2017, 22:29
autor: Kubapoli
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Stopka centralana Dl 1000 z 02

: 07 sie 2018, 21:43
autor: KIERAS
Podlaczam się do tematu czy ktoś robił sobie stopkę do 1000 ca? Moja sw motech sie wywarła w mocowaniach do ramy. Ewentualnie czy ktoś robił lub może zrobić takie mocowanie?

Re: Stopka centralana Dl 1000 z 02

: 10 sie 2018, 21:17
autor: KIERAS
Panowie potrzebuje zdjęcie złożone stopki bocznej i centralej aby uchwycić odleglosci miedzy nimi. Moto z roku 2004 poj. 1000. Przed slizgiem moglem motor stawiać na centralce mimo obnizenia. Teraz muszę podgrzać część na którą stawia się stopę i ustawić podobny kąt do tego co był. Ktoś wrzuci jakieś zdjecie lub zdjęcia najlepiej z miarą lub opisem?

Re: Stopka centralana Dl 1000 z 02

: 22 sie 2018, 17:43
autor: kitza
Daj znać jakie konkretnie wymiary Cię interesują to zrobię zdjęcia i pomierzę.Obrazek

Błędy w pisowni sponsoruje Tapatalk.

Re: Stopka centralana Dl 1000 z 02

: 15 sty 2019, 10:43
autor: Bali
Tak dla ciekawości :)

Zakupiłem stopkę centralną od DL 650 ( Allegro hommade wzorowany chyba na sw motech 350 zł blachy sprężyny stopka ) . I wsadziłem ją do DL1000 2003r. Jedyną większą zmianą jakiej dokonałem to musiałem przespawać odbojnik na drugą stronę.

Całość wymaga jeszcze małych poprawek ( szlifowanie malowanie ) ale działa :).