Strona 1 z 10

V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING

: 23 cze 2019, 20:17
autor: crimson
Temat na różne tematy okołozlotowe - temat główny służy tylko do zapisów i jak będą, to tam podawał będę więcej szczegółów itd. Tutaj piszemy co chcemy :)

Dodajemy ankietę - Antyks nie wie czy ciągnąć na ten zlot sprzęt szkoleniowy - więc na poważnie proszę określcie się czy chcecie wziąć udział w szkoleniu z 1 pomocy.
3 zadania konkursowe będą przynajmniej z tego zagadnienia :)

Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING

: 23 cze 2019, 20:52
autor: rasik
chcemy jak w Rzymie igrzysk

a serio dobrej zabawy i udanego spotkania w całości i w podgrupach...

jeżeli mogę zasugerować konkursy częściowo w piątek i częściowo w sobotę i zostanie to zaakceptowane to będzie prima sort

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING

: 23 cze 2019, 20:59
autor: crimson
Sugestia przyjęta :)

Re: RE: Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING

: 23 cze 2019, 21:57
autor: rasik
crimson pisze:Sugestia przyjęta :)
aż nie mogłem się powstrzymać ..
oby nie było jak u Smolenia "Rada starszych po burzliwych obradach ... ustaliła TO CO CHCIAŁA ..."
Obrazek

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING

: 23 cze 2019, 22:03
autor: Centrino
@crimson Za dużo demokracji nie wskazane

Re: RE: Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING

: 23 cze 2019, 22:08
autor: rasik
Centrino pisze:@crimson Za dużo demokracji nie wskazane
I tak będzie jak w poście wyżej..

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING

: 24 cze 2019, 10:54
autor: Antyks
Dodano ankietę. Proszę o odpowiedzi :)

Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING

: 24 cze 2019, 15:10
autor: Lord
A blisko jest tam sklep z piwkiem czy na miejscu może ;)

Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING

: 24 cze 2019, 15:16
autor: crimson
Po drodze widziałem Groszek - jakieś 200m - ale to jest dość w centrum - więc nie powinno być problemów.
A piwa w kufrach ja już woził nie będę, bo zawsze mi się wylewa :)

Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING

: 24 cze 2019, 15:16
autor: Antyks
Chyba że zlot będzie w domu pielgrzyma.. tam jest zakaz picia alkoholu i wstępu osobom po :)

Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING

: 24 cze 2019, 15:18
autor: crimson
Nie jest to dom pielgrzyma :) nie ma zakazu. Wiaty grillowej jeszcze nie ma, ale do września ma być :)
Może zdradzi organizator jak się ośrodek nazywa..

Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING

: 24 cze 2019, 15:25
autor: morhot
Patrzcie co tam będziecie mieć pod nosem :-)
Faaaajne zakręty. Często odwiedzam :-)

MAPKA

Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING

: 24 cze 2019, 15:57
autor: crimson
Kto mi tam wątek wyedytował ? :)

Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING

: 24 cze 2019, 16:26
autor: Centrino
Lord pisze:A blisko jest tam sklep z piwkiem czy na miejscu może ;)

Bliziutko na pewno będzie. My jesteśmy na jednym końcu wioski a sklep jest na drugim końcu, ale to rzut beretem

Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING

: 24 cze 2019, 16:34
autor: Struna
crimson pisze: Może zdradzi organizator jak się ośrodek nazywa..
a to nie Ty aby jesteś organizatorem ?

Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING

: 24 cze 2019, 16:38
autor: crimson
:)
Ja, tylko nie jestem autorem tego zdania :)

Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING

: 24 cze 2019, 16:40
autor: crimson
Dobra, macie linka do ośrodka:
https://zawojka.pl
Wpłaciłem dzisiaj zaliczkę, więc już "zabookowane"

Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING

: 24 cze 2019, 16:58
autor: Pgaz
Centrino pisze:
Lord pisze:A blisko jest tam sklep z piwkiem czy na miejscu może ;)

Bliziutko na pewno będzie. My jesteśmy na jednym końcu wioski a sklep jest na drugim końcu, ale to rzut beretem
No nie wiem czy taki rzut. Zawoja to najdłùższa wioska w Polsce z tego co pamiętam z 20 km długości :D

Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING

: 24 cze 2019, 17:06
autor: Centrino
Pgaz pisze:
Centrino pisze:
Lord pisze:A blisko jest tam sklep z piwkiem czy na miejscu może ;)

Bliziutko na pewno będzie. My jesteśmy na jednym końcu wioski a sklep jest na drugim końcu, ale to rzut beretem
No nie wiem czy taki rzut. Zawoja to najdłùższa wioska w Polsce z tego co pamiętam z 20 km długości :D

No właśnie to miałem na myśli :)

Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING

: 24 cze 2019, 19:49
autor: lukas76
Na ile osob?