Strona 1 z 2

Świętokrzyskie

: 19 sie 2019, 14:31
autor: Robert
Witam Forumowiczów,

Jako nowy na Forum, od niedawna posiadacz DL1000, chciałbym prosić o odzew posiadaczy nowego litra z woj. świętokrzyskiego - w celu spotkania się, polatania razem, wymiany doświadczeń. Ujawnijcie się!

Pozdrawiam,
Robert
Staszów

Re: Świętokrzyskie

: 19 sie 2019, 15:57
autor: motokrzys
Witam kolegę. Jestem szczęśliwym posiadaczem nowego litra ale z wlkp ;)

Re: Świętokrzyskie

: 20 sie 2019, 20:50
autor: bzyku
Stalowa Wola pozdrawia. Dl 1000 2016r.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Re: Świętokrzyskie

: 21 sie 2019, 20:40
autor: novy
Pozdro z Buska ;p

Re: Świętokrzyskie

: 27 paź 2019, 08:01
autor: wojlys
@Robert, a kolega to z jakiej miejscowości konkretnie ? :)
Co prawda mieszkam na Śląsku, ale często bywam w Ostrowcu Św, np. dzisiaj tam jadę :->
Można by się gdzieś tam spotkać i polatać koło Kielc, Opatowa czy Brodów

EDIT: nvm, zauważyłem Staszów :) eh....

Re: Świętokrzyskie

: 10 lis 2019, 00:04
autor: Grzesiek Z
Pozdro ze Stopnicy.

Re: Świętokrzyskie

: 11 lis 2019, 09:52
autor: wentyl100
Pozdrowienia z Buska !!

Re: Świętokrzyskie

: 30 lis 2019, 02:23
autor: Grzesiek Z
Możnaby razem gdzieś wyskoczyć na wiosnę,lub w lecie.Może Świnoujście lub góry? Pozdrawiam kolegów.

Re: Świętokrzyskie

: 30 lis 2019, 17:15
autor: Ciok
Pozdrawiam z Mazowsza
LwG

Re: Świętokrzyskie

: 03 gru 2019, 18:06
autor: scyzor_2007
Pozdrawiam z LPU często jeżdżę do do Kazimierzy W. przez Staszów albo Busko Z. , jestem z Kielc mieszkam Puławach- DL100 2015

Re: Świętokrzyskie

: 12 gru 2019, 10:08
autor: Jaro2885
Tuczępy 650DL .Pozdrawiam .

Re: Świętokrzyskie

: 18 lut 2020, 18:51
autor: Kierownik
Czołem Panowie, musimy się koniecznie zgadać wczesną wiosną i zaplanować jakieś wspólne latanie, co WY na to ?? Razem z kumplem ( Busko-Zdrój) planujemy jakiś wyjazd na koniec kwietnia lub początkiem maja, bierzemy pod uwagę albo 2-3 dni po kraju albo coś dłuższego w kierunku południowym.

Re: Świętokrzyskie

: 05 kwie 2020, 00:10
autor: Grzesiek Z
Myślałem o Bieszczadach,bo wstyd się przyznać ale jeszcze nie byłem.Własnie na 2,góra 3 dni.Mam nadzieję, że ten wirus przejdzie do lata.

Re: Świętokrzyskie

: 25 lip 2020, 13:15
autor: Grzesiek Z
Ktoś się pisze na wspólne polatanie koło komina w weekendy?

Re: Świętokrzyskie

: 24 sie 2020, 09:18
autor: WESOLYY
Grzesiek Z pisze:Ktoś się pisze na wspólne polatanie koło komina w weekendy?
Ja z Ostrowca Św. Jak co to daj znać, co na weakend planujesz.

Re: Świętokrzyskie

: 01 wrz 2020, 21:00
autor: MrWaski
Pozdrowienia ze Słociny!
W ostatni łykęd latałem w okolicach Słupii Nadbrzeżnej. Taki mały zlocik Kompanii ADV. Było coś ok. 50 motórów, ale ani jednego V-Stroma... :(

PS
Jakby co, to mój avatar zrobiony był w Świętokrzyskiem.

Re: Świętokrzyskie

: 02 wrz 2020, 14:07
autor: michau
Były dwa DLe
Jeden robił też trasę off.

Re: Świętokrzyskie

: 02 wrz 2020, 15:13
autor: MrWaski
A widzisz, jakoś przeoczyłem te DL-e... Może dlatego, iż głównie oglądałem Trampki?

Re: Świętokrzyskie

: 02 wrz 2020, 21:11
autor: michau
MrWaski pisze:A widzisz, jakoś przeoczyłem te DL-e... Może dlatego, iż głównie oglądałem Trampki?
Obrazek

Re: Świętokrzyskie

: 06 wrz 2020, 09:17
autor: KrisObcy
Również z Buska się melduję. Jak widzę jest nas trochę, a na trasie pusto. Może to dobre miejsce, żeby zgadać się na jeżdżenie.