Strona 1 z 6
XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.
: 27 maja 2024, 13:33
autor: Antyks
Jako że chyba delikatnie uciekł temt organizacji kolejnego zlotu, tym razem na jesień 2024, stworzyłem wątek

My ze swej strony jak potrzeba, to oczywiście pomożemy:)
Rozejrzyjcie się po swoich ( lub nie swoich) okolicach i zapraszamy


Kto podniesie tym razem rękawice?
Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.
: 27 maja 2024, 13:55
autor: lukas76
Super, sam mialem napisać takiego posta. Ja muszę odpocząć na jakiś czas


Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.
: 27 maja 2024, 19:37
autor: Colto
Panowie i Panie, czy byłaby opcja aby wypisać gdzie zloty już były?
Może wtedy będzie łatwiej coś zaproponować.
Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka
Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.
: 27 maja 2024, 21:06
autor: Centrino
@
Colto - proszę Cię bardzo:
1. Nowy Kościół - 23-25 czerwiec 2017
2. Wetlina - 11-13 maja 2018
3. Wisła 14-16 Wrzesień 2018
4. Borne Sulinowo - 7-9 Czerwiec 2019
5. Zawoja - 20-22 Wrzesień 2019
6. Zapusta - 11-13 Wrzesień 2020
7. Rozłogi - 21-23 Maj 2021
8. Chmielno - Kaszuby - 24-26 Wrzesień 2021
9. Myczkowce - 20-22 Maj 2022
9A. Sielpia Wielka - unofficial - 16-18 Wrzesień 2022
10. Czorsztyn - 22-24 Wrzesień 2023
11. Kruklanki - 24-26 maj 2024
Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.
: 27 maja 2024, 22:08
autor: lukas76
Colto pisze: ↑27 maja 2024, 19:37
Panowie i Panie, czy byłaby opcja aby wypisać gdzie zloty już były?
Może wtedy będzie łatwiej coś zaproponować.
Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka
Jak cos w Wa-wie nie było

Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.
: 28 maja 2024, 08:49
autor: staszek_s
i w Poznaniu

Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.
: 28 maja 2024, 10:23
autor: Remol71
lukas76 pisze: ↑27 maja 2024, 22:08
Colto pisze: ↑27 maja 2024, 19:37
Panowie i Panie, czy byłaby opcja aby wypisać gdzie zloty już były?
Może wtedy będzie łatwiej coś zaproponować.
Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka
Jak cos w Wa-wie nie było
W 2016 Jachranka była.
Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.
: 28 maja 2024, 10:28
autor: lukas76
Remol71 pisze: ↑28 maja 2024, 10:23
lukas76 pisze: ↑27 maja 2024, 22:08
Colto pisze: ↑27 maja 2024, 19:37
Panowie i Panie, czy byłaby opcja aby wypisać gdzie zloty już były?
Może wtedy będzie łatwiej coś zaproponować.
Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka
Jak cos w Wa-wie nie było
W 2016 Jachranka była.
A w 1410 bitwa pod Grunwaldem
Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.
: 28 maja 2024, 11:08
autor: Arturm
Remol71 pisze: ↑28 maja 2024, 10:23
lukas76 pisze: ↑27 maja 2024, 22:08
Colto pisze: ↑27 maja 2024, 19:37
Panowie i Panie, czy byłaby opcja aby wypisać gdzie zloty już były?
Może wtedy będzie łatwiej coś zaproponować.
Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka
Jak cos w Wa-wie nie było
W 2016 Jachranka była.
Ta Jachranka była z "Pierwszego Forum". Byłem na nim

Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.
: 28 maja 2024, 11:11
autor: Remol71
A to przepraszam za nietakt

Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.
: 28 maja 2024, 18:26
autor: Colto
Lukas76 wyslałem Ci prywatną wiadomość.
Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka
Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.
: 28 maja 2024, 19:54
autor: AzzogPlugawy
Tak się składa że najciekawsze motocyklowo trasy są na południowej, południowo-zachodniej stronie PL. Może warto przypomnieć sobie Karpacz, Kotlina Kłodzka...

Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.
: 29 maja 2024, 22:19
autor: waldeman
Niby do jesieni jeszcze jest sporo czasu , tylko że on zapierdziela jak zwariowany. Próbuję rozeznać temat ośrodków i cen w Świeradowie Zdroju. Zacząłem od bardzo wysokiego C - czyli
https://maps.app.goo.gl/4SzKG3LRjf392PVm9 , tak tylko dla podniesienia ciśnienia . Cena za pokój 2 osobowy 900 zł za dwie noce . Ale całkiem sensownie wygląda już
https://maps.app.goo.gl/giDkLBHFnzBrLc5E7 .Muszę objechać tamte okolice i rozeznać temat ilości miejsca i wolnych terminów Wrześniowych . Sprawdzam Świeradów , ponieważ to najbliższe miejsce na wizytę w np. Bastei - Saksońska Szwajcaria - .
https://maps.app.goo.gl/sRvUqtwCbPdpBvdB8 , lub w Czeskim Raju -
https://maps.app.goo.gl/MKRsjeytDh4BQwK96 ,
https://maps.app.goo.gl/APy3yWu9v1CFUc8d7 . Atrakcji jest tam co niemiara , a i fajnych tras od cholery . Miejscówki noclegowe w Czechach też biorę pod uwagę , jednak oni już maja nieco wyższe ceny niż u nas, do tego mały błąd w zamówieniu i znów trzeba by jeść gulasz z podrobów . Ale opcja pierwszego zlotu V Strom na obczyźnie - kusi . Oczywiście moje pisanie ma na celu rozruszanie towarzystwa , czy coś z tego wyjdzie ? zobaczymy. Oczywiście chętnie przeczytam o innych propozycjach .
Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.
: 29 maja 2024, 22:25
autor: Colto
Jestem po wstępnej rozmowie z tym obiektem:
https://swietokrzyskapolana.pl/
Czekam na ofertę mailową dla rezerwacji grupowej.
Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka
Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.
: 30 maja 2024, 19:26
autor: staszek_s
Jakby nie wypaliło to zapytaj jeszcze w Sielpi, tam jest fajny ośrodek.
Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.
: 30 maja 2024, 21:18
autor: Centrino
staszek_s pisze: ↑30 maja 2024, 19:26
Jakby nie wypaliło to zapytaj jeszcze w Sielpi, tam jest fajny ośrodek.
Ale w Sielpi już było

Wprawdzie unofficial ale było.
Choć ośrodek na prawdę fajny
Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.
: 31 maja 2024, 12:02
autor: staszek_s
A co szkodzi powtórzyć?

Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.
: 31 maja 2024, 20:47
autor: bojaco
Na Dolnym Śląsku można by jeszcze polatać. Albo Beskid Niski. W miejscowości Radocyna jest ośrodek, może by przypasował na nasze potrzeby.
Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.
: 31 maja 2024, 23:54
autor: Centrino
@
bojaco - dolnyśląsk jest zaj.....ty. Tu jest gdzie pojeździć, zwłaszcza jeżeli chodzi o góry. Zarówno po Polskiej a tym bardziej po czeskiej stronie.
Ja niestety przez najbliższe 2 tygodnie nie będę miał możliwości pojeździć (w końcu kawałek, wydaje mi się, że zasłużonego urlopu) i coś spróbować ogarnąć. Poza tym nie wiem czy już minie mój okres abstynencji w organizacji zoltów, któy sobie nałożyłem

Re: XII Złot forum- zapisy chetych do organizacji.
: 01 cze 2024, 11:27
autor: lukas76
Centrino pisze: ↑31 maja 2024, 23:54
@
bojaco - dolnyśląsk jest zaj.....ty. Tu jest gdzie pojeździć, zwłaszcza jeżeli chodzi o góry. Zarówno po Polskiej a tym bardziej po czeskiej stronie.
Ja niestety przez najbliższe 2 tygodnie nie będę miał możliwości pojeździć (w końcu kawałek, wydaje mi się, że zasłużonego urlopu) i coś spróbować ogarnąć. Poza tym nie wiem czy już minie mój okres abstynencji w organizacji zoltów, któy sobie nałożyłem
Minął, minął

ale dajcie szanse koledze Colto....