Prośba o pomoc :
Medycy na ulicy
Pomożecie?

DL 1000 2016 rok hałas sprzęgła filtr powietrza

Wszystko co jest związane z mechaniką motocykla
Slawek5
AM

DL 1000 2016 rok hałas sprzęgła filtr powietrza

Postautor: Slawek5 » 09 sie 2018, 23:16

Witam na stare lata kupiłem sobie DL 1000 z 2016 roku uczciwie nigdy nie miałem Suzuki jest to mój pierwszy chociaż jeździłem uważam chyba na wszystkim A wiec kupiłem tego grzmota używkę sprowadzona z Anglii i denerwuje mnie hałas ( grzechot dzwonienie ) sprzęgła które znika po wciśnięciu klamki czy ktoś coś mądrego może zasugerować ? jeździ OK zadowolony jestem mega ( tak z 30 KM za mało ) ma ABS i kontrole trakcji w porównaniu z GS em 2017 którego miałem szybciej to dzień i noc GS to była moja największa porażka życiowa sprzedałem po 6 mc . Ale wracając do tematu denerwuje mnie ten dźwięk i zastanawiam się czy to jakiś tam standard ? czy rozkręcać silnik ? oczywiście po kupnie olej i filtr zmieniałem na dedykowanego motula , dolałem jakiegoś preparaty do benzyny czyszczącego wtrysk i faktycznie lepiej pracuje , nasmarowałem łańcuch bo był suchy jak pieprz przebieg coś około 21 tyś ale ............. czy prawdziwy ? i przy okazji co trzeba porozkręcać by znaleźć filtr powietrza ??? ( nie należę do ludzi co lubią coś rozkręcać bo lubią ) Byłbym wdzięczny za jakieś sprawdzone porady

sowator
A1
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: DL 1000 2016 rok hałas sprzęgła filtr powietrza

Postautor: sowator » 10 sie 2018, 00:16

TTTM hehe ;) ale i tak o niebo lepiej jak starszy model. Olać, jeździć ;)
Filtr powietrza jest pod bakiem, wiec troche rozkrecania jest.

Wróć do „Warsztat mechaniczny”